Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklista Ma Mozg Do Nieczego


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę prawdy w tym jest,że czasami żadna prędkość nie jest wystarczająca i niestety zawsze tak będzie że jeden motocyklista "pseudo" oczywiście będzie robił opinie 20stu innym ... i taki szmatławiec będzie wkładał wszystkich do jednego wora, wqurwia mnie jak wszystkich ze mówią na nas dawcy a szczególnie jak mówi to bałwan który nawet nie siedział z tyłu na moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że ktoś z tego forum czyta takie szmatławce.
Jakie szmatławce,toż to chyba najlepiej sprzedająca się gazeta w naszym pięknym kraju Co do samego artykułu,kiedyś gdzieś słyszałem taki tekst-"Sram na media kłamstwami przepełnione..." niech to wystarczy za komentarz do tych wypocin...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dawna robia nagonke na nas ale teraz przegioł

Trochę prawdy w tym jest, i niestety zawsze tak będzie że jeden motocyklista "pseudo" oczywiście będzie robił opinie 20stu innym ... i taki szmatławiec będzie wkładał wszystkich do jednego wora
A kim kolego jest dla Ciebie pseudo motocyklista? - Gość który miał wypadek?Ja ich miałem troche, ze swojej winy, czasem nie ze swojej - nieważne, puszki rozwalaja sie codziennie - pseudo kierowcy?Zap****am bo lubie zap*****ać i jebie mnie że robie ci złą opinie. Kto kupuje motocykl który ma 150 kucy i jeździ nim 80? - bez sensu.Każdy z nas jest inny i preferuje inny styl jazdy i uważam że nie można obwiniać kogoś za to.Że nikogo jeszcze np nie zabiłem? nie rozjechałem dziecka? odrobina szczęścia? a może dostosowanie swoich możliwości do stylu jazdy? Nie jestem tu sam bo domyślam się że wielu ludzi udzielających sie na forum podziela moje zdanie...a ty... ? pi**a jesteś (moje subiektywne zdanie)PozdrawiamMiesko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrzcie do kogo ten brukowiec nalezy Axel Springer czyli wlasciciel niemieckiego BILD 'a wiec wszystko jasne http://www.efakt.pl/redakcja/

A kim kolego jest dla Ciebie pseudo motocyklista? - Gość który miał wypadek?
Wypadek moze zdarzyc sie najlepszym, pytanie tylko co do niego doprowadzilo
Kto kupuje motocykl który ma 150 kucy i jeździ nim 80? - bez sensu.
Moze dla Ciebie, ja mam troche wiecej i jezdze przepisowo i widze w tym sens.
a ty... ? pizda jesteś (moje subiektywne zdanie)
Kolo zastanow sie czasem nad sposobem wypowiadania sie, nie jestes u siebie w domu przy stole, pozatym naucz sie edytowac swoje posty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypadek moze zdarzyc sie najlepszym, pytanie tylko co do niego doprowadzilo
100 % racji
Moze dla Ciebie, ja mam troche wiecej i jezdze przepisowo i widze w tym sens.
A pochwalisz się jaki?
Kolo zastanow sie czasem nad sposobem wypowiadania sie.
Mięsko - nie kolo
nie jestes u siebie w domu przy stole.
Tak dokładnie to... jestem..
pozatym naucz sie edytowac swoje posty.
tak Cie to razi?
Po pierwsze pizdą to ty ćwoku jesteś, po drugie myśl 3 razy a pisz raz
Do zobaczenia na zlocie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada.Autor to jakiś frustrat, który się swoim Dełuu Tiko przeciska przez korki stolycy i krew go zalewa, że ktoś może sprawniej i szybciej przejechać.Cóż, fakt zatrudnia "dziennikarzy" przez duże "D", którzy piszą te głupoty, bo ich kreatywność jest na maksa ograniczona i nie mają inwencji, żeby spłodzić coś konkretnego - tutaj nasuwa mi się myśl, że nie nasze mózgi ale mózg autora jest do niczego.Gdyby to było napisane w normalnej gazecie typu wyborcza albo dziennik, to jeszcze może bym się zastanowił nad treścią a tak, szkoda czasu na pierdoły.Lewa w górę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.