Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocyklista Ma Mozg Do Nieczego


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam to całkowicie w dupie co "dzienikaże " wypisują w Fakcie. I nie powinniście się tak żucać bo wsóród motocyklistów też są idioci! Zacznijmy od tego kim dla pana Kowalskiego jest motocyklista??Koleś który jeżdzi na motocyklu. Nie ważne jakim jak i wczym jeżdzi, siedzi na moto to motocyklista.A co ja widziałem dzisiaj? Piekna pogoda (ja w pracy) a po Ustroniu jeżdzą motorki różne wsród nich jeden rzucił mi się w oczy, czerwono biała Yamaha R6, a na niej motocyklista, Ubrany w bluze, dzinsy, kask, adidasy i nic więcej i popierda*a po Ustroniu. Kim był ten motocyklista?IDIOTĄDo czego dążą te moje wypociny??Ano do tego że nie ma się co rzucać ekscytować i podniecać takimi artykułami, poniewarz ten artykuł był napisany przez kretyna i dla kretyna, a kretynów spotyka się szędzie w pracy szkole ulicy podwórku czy zlocie motocyklowym, i z tym nic nie zrobimy.Martwi mnie to że fakt ma dość spory nakład a skoro ma taki nakład to znaczy że ludzie go kupują i pewnie czytają, idąc dalej tym tropem cały ten plebs intelektualny, dla którego Fakt jest bardzo opinio twórczą gazetą, "....bo Fakt to jest jedyna gazeta ktora pisze prowde....." ma takie same prawa wyborcze jak ja! Jego głos i mój głos wczasie wyborów jest wart tyle samo!!!!! TO że ja zyje w kraju idiotów to ja wiem od dawna ale dlaczego Ci idioci mają prawo decydować kto bedzie żadził całym tym burdelem który nazywa się Polska??!! I jak w tym kraju ma byc lepiej skoro idioci wybierają władze?? A kogo wybiorą idioci? Następnych idiotów i tu koło się zamyka. Najlepiej jest na to wszystko lać. Smutne jest tylko to że tych głupków w naszym społeczeństwie jest tak dużo.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@TaxiDriverjak na osobe wyzywajaca ludzi od idiotow, popelniles nazbyt duzo bledow ort. w swoim tekscie:) no offence, po prostu razi po oczach:)nie mowie jednak, ze nie masz racji, moze jedynie troche przesadzasz... zreszta, mowi sie, ze demokracja wcale nie jest dobrym systemem, a jedynie najlepszym jaki czlowiek zdolal wymyslic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TaxiDriverjak na osobe wyzywajaca ludzi od idiotow, popelniles nazbyt duzo bledow ort. w swoim tekscie:) no offence, po prostu razi po oczach:)nie mowie jednak, ze nie masz racji, moze jedynie troche przesadzasz... zreszta, mowi sie, ze demokracja wcale nie jest dobrym systemem, a jedynie najlepszym jaki czlowiek zdolal wymyslic
Nie wydaje mi się żeby TaxiDriver kogokolwiek "wyzywał". Jeżeli już to po prostu nazwał żeczy po imieniu. Idioci otaczają nas każdego dnia. W jednych środowiskach jest ich mniej, w drugich więcej ale niestety są. I przykry to FAKT, ale jednak FAKt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby TaxiDriver kogokolwiek "wyzywał". Jeżeli już to po prostu nazwał żeczy po imieniu. Idioci otaczają nas każdego dnia. W jednych środowiskach jest ich mniej, w drugich więcej ale niestety są. I przykry to FAKT, ale jednak FAKt
"RZeczy"przepraszam, ze sie czepiam:) tak zostalem nauczony, ze takowe bledy zauwazam, nie zeby komus dokuczyc a jedynie w mysl zasady: "czlowiek uczy sie na bledach".Natomiast faktycznie nazwal czytelnikow FAKTu "plebsem intelektualnym", a niektorych motocyklistow - idiotami. Przy czym skupil sie tutaj na ubiorze, gdzie ja bardziej bym zwrocil uwage na zachowanie na motorze. Wole by jakis Jasio Kowalski, jezdzil w koszulce i adidasach - ryzykujac tym swoje zdrowie, niz zeby w sprzecie za 6tys. pomykal 200km/h po miescie - ryzykujac zdrowie innych:) Zakladajac, ze obie decyzje bylyby podjete swiadomie...Nazywa go idiota... jego ubior, jego zdrowie, jego sprawa. Byc moze podejmuje to ryzyko swiadomie:)I jako, ze nie mam mu nic za zle, jedynie zwrocilem uwage na pewna ironie zwiazana z tym jak sie prezentuje jego tekst, cos na zasadzie: "ale Ci ludzie sa głópi"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto zaplaci za jego leczenie? "Pan placi , Pani placi.." ze skladek zdrowotnych - to jedna sprawa. Wiec nie do konca jego sprawa.
w zasadzie to nie. czy on sobie cos zrobi czy nie, to placisz ta sama skladke:)a idac tym tokiem myslowym - ktos kopnie w kraweznik, my za to placimy... ktos wyrzuci papierek, my za to placimy... ktos jezdzi sobie ulica kiedy nie musi, od dla swojej przyjemnosci i tez my za to placimy.Placimy za wszystkie prace ktore finansuje miasto/panstwo.Bedziemy sie czepiac o wszystko co ktos robi, na co pozniej ida pieniadze z budzetu panstwa/miasta?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.