Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomóżcie Oszust Z Radlina Woj.Ślaskie


mariusz8180

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich motocyklistów mam na imie Mariusz mieszkam w Częstochowie mam do was duża prośbe śmigam Maxiskuterem Suzuki Burgman znalazłem ogłoszenie w serwisie Allegro w dziale usługi odnośnie chromowania nazwa kolesia to marek81 lub cos takiego dokładnie nie pamietam nazwy z allegro nie dodałem do obserwowanych aukcji a teraz sę wycofał i nie mam jak tego sprawdzic zadzwoniłem pod podany numer umuwiłem sie z nim że 9 lutego wyśle mu osłone na wydech osłona ta miała odpryski od kamieni i rdza zaczeła ja brac wiec postanowiłem pochromować ponownie wysłałem i eho dzwoniłem do niego bez mała kilkanaście razy jednym razem mówił iż ładnie wyszła i już wysłał póżniej już za każdym razem wymyślał coś innego teraz twierdził że poczta nawaliła tak wiem poczta nawala ale gdy paczka nie dociera nadawca po upływie 14 dni składa reklamacje a on nic nie zrobił w tej sprawie wczoraj podał mi numery nadania paczki dowiedziałem sie sie że taka paczka do Częstochowy nie dotarła w magazynie pczek zaginionych też jej niema i nie było zadzwoniłem do Radlina do miejsca zamieszkania kolesia i jednocześnie nadania paczki usłyszałem ze paczka o takich numerach nie została nadana i ze te numery sa wyssane z palca teraz wiem ze oszukał mnie i pewnie wiele innych osób bardzo prosze wszystkich z Rybnika i okolic Radlina o pomoc co mam zrobic w tej sprawie jestem dostepny pod adresem e-mail [email protected] lub prosze o wiadomośc na forym miałem nadzieje że ukoncze motocykl przed sezonem niestety widac nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licha sprawa. masz jakies maile czy tyko rozmowa telefoniczna.Przede wszystkim zglos to na policje i powiadom go o tym przedstawiajac mu dokumenty.Po drugie usun jego dane osobowe bo publicznie nazwales niewinnego (dla sądu) czlowieka od oszustow. Koles widzac to moze wytoczyc ci proces o znieslawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, po pierwsze użytkownik Allegro o nicku Marek81 jest zarejestrowany od 18.02.2002 i nie ma żadnych komentarzy mało tego ostatnie logowanie na Allegro miał 18.02.2002 więc sprecyzuj informacje bo coś sie nie zgadza. Mieszkam w pobliżu ale niestety nie znam kolesia. Moim zdaniem sprawę musisz załatwic najpierw przez Allegro tzn. zgłosić że zostałeś oszukany , W portalu Allegro istnieje cos takiego jak program ochrony kupujacych i tam jest procedura załatwiania takich spraw.Jak to nie poskutkuje to będziemy myśleć dalej. Napisz co załatwiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sprecyzuje nie mam dowodów na piśmie tylko meile praktycznie wszystko odbywało sie poprzez telefon a oszustem jest podał mi fałszywe numery paczki która niby nadał sprawdzałem w radlinie niema i nie było paczki o takich numerach ostatnio zagladałem to zniknoł z AllegroNie kupowałem poprzez serwis allegro niestety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pomocy allegro.pl to mam wątpliwości. Jeśli coś jest nie tak to oni umywają ręce. Miałem z nimi (nie)przyjemność. W odpowiedzi na moje pismo przysłali komunikat (chyba jakiś gotowiec) żebym próbował skontaktować się ze sprzedającym kilkakrotnie (bla bla bla, jakieś formułki ale zero konkretów) i załatwić sprawę za "porozumieniem stron" jeśli tak to można nazwać, a jeśli nic z tego nie wyniknie to pozostaje kontakt z policją. Tak więc jeśli chodzi o pomoc allegro to nie można raczej na nich liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poinformowac że wszystkie dane tego pana który mnie zrobił w konia usunołem z forum dlatego iż dostałem nieprzyjemne wiadomości e-mail prawdopodobnie od jego ziomków którzy sa nie lepsi od niego zapewne strasza mnie że mam to usunąć z forum bo mnie odwiedza i takie tam człowiek został oszukany i nawet nie ma sie jak bronić nato wychodzi że to ja jestem tym złym bo człowieka oczerniam mimo że mnie oszukał tak że jeżeli kto kolwiek bedzie chciał cokolwiek dowiedzieć sie o tym S......elu dostanie o demnie wiadomość prywatna z jego danymi aby nie było że pomawiam publicznie poprostu witki opadaja Pozdrawiam!!! Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po drugie usun jego dane osobowe bo publicznie nazwales niewinnego (dla sądu) czlowieka od oszustow. Koles widzac to moze wytoczyc ci proces o znieslawienie.
heh to nie jest tak jak na filmach
Co do pomocy allegro.pl to mam wątpliwości. Jeśli coś jest nie tak to oni umywają ręce. Miałem z nimi (nie)przyjemność. W odpowiedzi na moje pismo przysłali komunikat (chyba jakiś gotowiec) żebym próbował skontaktować się ze sprzedającym kilkakrotnie (bla bla bla, jakieś formułki ale zero konkretów) i załatwić sprawę za "porozumieniem stron" jeśli tak to można nazwać, a jeśli nic z tego nie wyniknie to pozostaje kontakt z policją. Tak więc jeśli chodzi o pomoc allegro to nie można raczej na nich liczyć.
ja natomiast odwrotniejak tylko poinformowałem ich co się dzieje momentalnie zawiesili chłopaczkowi konto i przygotowali dokumenty dla policjipoza tym tu allegro nie ma nic do powiedzenia bo transakcja odbyła się poza serwisem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Witam wszystkich słuchajcie dzwonie do faceta ale już nie pod komórkę lecz stacjonarny odbiera przedstawiłem się i pytam po raz nie wiem który czy był na poczcie i złożył reklamacje itd...itp... ten pyta się kolejny raz o dokładny adres i mówi ze paczka wróciła ale nie wie dlaczego a adres i dane są zgodne i mówi że paczka dziś została wysłana ponownie na ich koszt firma DHL i że wiecie co najśmieszniejsze jest to że osoba która odebrała udawała pracownika i twierdziła ze nie zna sprawy a to był ten sam gość i myślał ze go nie poznaje po głosie po prostu żałosny kretyn ale twardo udawałem ze jest ok! tak ze niezły kabaret wcześniej parę minut wysłałem esa ze czekam do 15.00 a jak nie oddzwoni zgłaszam sprawę na Policję czy paczka dotrze nie wiem ale mam nadzieje poinformuje was co dalej w każdym razie dziękuje wszystkim którzy śledza temat i pomagają/li cdn....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Witam wszystkich słuchajcie dzwonie do faceta ale już nie pod komórkę lecz stacjonarny odbiera przedstawiłem się i pytam po raz nie wiem który czy był na poczcie i złożył reklamacje itd...itp... ten pyta się kolejny raz o dokładny adres i mówi ze paczka wróciła ale nie wie dlaczego a adres i dane są zgodne i mówi że paczka dziś została wysłana ponownie na ich koszt firma DHL i że wiecie co najśmieszniejsze jest to że osoba która odebrała udawała pracownika i twierdziła ze nie zna sprawy a to był ten sam gość i myślał ze go nie poznaje po głosie po prostu żałosny kretyn ale twardo udawałem ze jest ok! tak ze niezły kabaret wcześniej parę minut wysłałem esa ze czekam do 15.00 a jak nie oddzwoni zgłaszam sprawę na Policję czy paczka dotrze nie wiem ale mam nadzieje poinformuje was co dalej w każdym razie dziękuje wszystkim którzy śledza temat i pomagają/li cdn....
nagrałeś to tym razem? masz z czym iść na tą policję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie dziś rano przed południem zawitał do mnie kurier z firmy DHL z paczką która przy nim otworzyłem i muszę stwierdzić ze osłona do najpiękniejszych nie należy inaczej sobie to wyobrażałem chromowałem już sporo części do swoich motocykli i muszę powiedzieć ze ten człowiek to straszny niedbaluch po prostu brak słów nikomu nie polecam nie ma pojęcia o robocie jaka wykonuje mogę z czystym sumieniem powiedzieć że to zwyczajny oszust umawiałem się z nim na inna kwotę za ta usługę a policzył jeszcze raz tyle i w dodatku jeszcze musiałem pokryć koszty przesyłki kurierskiej w kwocie 45zł która to ten pan miał pokryć w ramach rekompensaty człowiek ten przyciąga niskimi cenami a w rzeczywistości jest inaczej a przez telefon tak słodzi że cukrzycy można dostać podaje wam jego nazwę z Serwisu Allegro marek-81-81 naprawdę uważajcie na tego delikwenta . http://www.katalogbiznesu.pl/firma,2246.htmlhttp://nasza-klasa.pl/profile/5567015/gallery/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!Ja pochodzę z Radlina i gościa nie znam,musiał się tu przyprowadzić.Warsztat ma w Bełku za Rybnikiem.Swojego czasu woziłem tam do chromowania częsci i być moe to w tym samym miejscu ale inny własciciel.Jeżeli to tam gdzie było to wiem gdzie to jest.Jak będe miał czas w tym tygodniu to sprawdzę i dam ci znac .Pozdrawiam i nie myśl ,ze Radlin to stolica oszustów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.