Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomóżcie Oszust Z Radlina Woj.Ślaskie


mariusz8180

Rekomendowane odpowiedzi

Stary... oszukali cie, grozili ci ... itd. Nazwales czlowieka oszustem. Ja jestes sceptyczny do takich samosondow wiec z uporem maniaka chce zobaczyc to co ci przyslal a ty trzeci dzien nic nie pokazujesz. Nie zebym ci nie wierzyl ale staram sie byc neutralny w takich tematach. Skoro masz juz ten tlumik (czy co to tam bylo) to pokaz nam co ci lezy na sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! Poszukuje takiego oparcia nigdzie nie ma jeżeli macie możliwość dowiedzieć się lub widzieliście gdzieś proszę o kontakt będę wdzięczny oparcie pasażera do Suzuki Burgman 125/150 miedzy rokiem 2002 a 2006 oryginalne Suzuki lub Givi http://img15.imageshack.us/img15/4516/137b1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromowałem kiedyś części do zabytka u pewnego gościa który sie tym zajmował profesjonalnie tu u mnie w Częstochowie,zakładu tego już nie ma ponieważ gość zmarł pare lat temu i musze powiedzieć że części pochromowane u niego były idealne bez rys i żadna pasta nie była potrzebna ale to co ten gość przysłał to kicha i tak jak piszesz bez pasty sie nie obejdzie tym razem i to właśnie z nią jest nie tak miała być ładnie pochromowana wysłana poczta na jego koszt a nie kurierem DHL na mój w dodatku miała dojść w terminie a tu szła miesiąc prawie na kwote też umawialiśmy sie inną co do aparatu to Panasonic Lumix stary już ma 5 lat 4.0 piksela ale mnie wystarcza Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki . zdjecie istotnie zostalo zrobione tym aparatemco do jakosci wykonania to subiektywna ocena. Co do dogadania sie o koszty przesylki to faktycznie cos jest nie tak. Nie przejmuj sie . Kazdy sie kiedys nacial z interesami "poza allegro".Nauczylem sie juz ze warto zaplacic ta prowizje zeby miec pozniej jakas podstawe do reklamacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img12.imageshack.us/img12/4538/obraz119.jpgOto mój Burgi 150 obecnie czekam na dużą turystyczna szybę firmy Givi zamówioną w Bielbike idzie z Italy czas oczekiwania do miesiąca powinna dojść do 20 marca zmienione oparcie pasażera oraz podgrzewane manetki przeszedł duży przegląd w servisie Suzuki Moto-Joker wymaga kosmetyki już większość zrobiłem ale jeszcze mam kilka zastrzeżeń jak już skończę przedstawię go w całej okazałości Pozdrawiam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nO no niezle miałes... Tak to jest z allegro, czesto wielu ludzi chce zalatwic cos poza aukcja i potem nawet nie masz dowodu typy zakupu na danej aukcji.. Mnie 2 razy oszukano na allegro.. Dobrze ,ze byl;y to kowty nie duze, ale sam fakt.. Człowiek zaufa komus, przesle kase a tu taki wał I wlasnie jeden raz zglosilam do allegro, ale tez nic z tym nie zrobili, a za drugim razem dogadywałam sie z kolesiem poza allegro z racji tego ze wczesniej juz u niego cos kupowlam i mnie tez wykolegował.. Tak wiec trzeba uwazac ! Pozdrawim serdecznie! Dobrze,z me skonczylo jak sie skonczylo! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.