Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Rafał Hamera

Użytkownicy
 • Posts

  4
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Rafał Hamera's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. No i dupa. Byłem w Tarnowskich Górach oglądnąć Hondę. Niestety.... Ten Ideał, stan BDB+, wszystkie elementy w oryginalnym lakierze, bez najmniejszego wkładu i wag ukrytych to kolejny gniot. Mówiłem sprzedawcy że chodzi mi o stan idealny, bez lepianki i dziadostwa, jadę po moto 300km w jedną stronę i chce z nim wrócić. Nie dociera to do idioty, który ma 40 motocykli na placu i dalej brnie że to mega stan i przy 60 tyś na blacie nie można oczekiwać ideału. Tragedia. Dlatego piszę kolejną opinie o tym handlarzu. Niemal każdy element miał mankament, Czacha klejona, owiewki lepione, klejone, malowane, szpachlowane. Zaczep prawej owiewki urwany, lewej, połamany. Zadupek malowany na inny odcień, widoczne z daleka, również klejony. Kierunki prawe nie oryginalne. Przedni błotnik też malowany. Z pod króćców leje po cylindrach, instalacja oznakowana jak by była składana od nowa, opony do wymiany. A ten mi na to że mógł to zmyć ale jest taki uczciwy że tego nie zrobił żebym widział co kupuje. Już samo to tak zniechęciło mnie do tego motocykla że dałem sobie spokój. A sprzedawca dalej że w tym stanie lepszej nie znajdę . ch.j że przejechałem 600 km i poniosłem koszty w które on mnie wmanewrował. Nie chce Pan kupić ok. Nadal szukam, jeżdżę i oglądam. W razie gdyby ktoś coś słyszał o ładnej sztuce, będę wdzięczny za info. Pozdrawiam , handlarza nie pozdrawiam!
 2. Cześc DANVIELD Ile bierzesz za oględziny motocykla? Jak wyglądają takie oględziny co bierzesz na tapetę? Masz doświadczenie z CBR?
 3. Panowie szukam opinii na temat tego motocykla : https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-900rr-sc33-legendarna-cbr-a-kolekcjinerski-stan-okazja-dla-konesera-ID6CUnBA.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=96484514 Może ktoś widział może ma dwa kroki i zerknie czy jest po co jechać ? Z góry dzięki za pomoc.
 4. Siema Panowie . Szukam opinii na temat tego sprzedawcy. Interesuje mnie motocykl z ogłoszenia. Może ktoś coś słyszał lub mieszka w okolicy aby zerknąć na maszynę. https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-900rr-sc33-legendarna-cbr-a-kolekcjinerski-stan-okazja-dla-konesera-ID6CUnBA.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=96484514 Z góry dzięki za informację.
 5. Siema Panowie. Sprowadza mnie do Was chęć zakupu kolejnego motocykla. Obecnie jeżdżę Afryką i szukam CBR 900 rr. Na forum znalazłem krótkie info o sprzedawcy który ma interesujący mnie motocykl. Chciałbym zapytać Was o zdanie, to jednak w innym temacie. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.