Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

jakie enduro w czterosuwie?


boggers

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki za odpowiedz

rozumiem twoje podejscie do sprawy ja jednak uparlem sie na cos wyczynowego i na glebokie bagna ;)

xtz 660 dalaby rade ale to mialby byc motocykl do 10000zl a tenere chyba troche przekracza ta sume.

... a wyczynowy dlatego,ze bylem 2 razy w rumunii i wiem co przegapilem bedac tam vfr 800! lasy, niedzwiedzie i duuuzo blota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna nie powiem tylko za slaby stosunek mocy do masy znow 750 ma power'a ale jest ciezka. jesli trafie jakas tutaj w belfascie to kto wie moze sie skusze. a widze,ze ceny tutaj sa duuuzo nizsze :) stara xtz 750 moze z jakims malym liftingiem dalaby rade. co sadzisz o 750-ach? znajomy mial chyba 20 letnia i nie narzekal wogole. moc 70KM wiec sporo wiecej niz 660 czy nawet africa twin! lubie stare bo sa jare :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo africa to legenda, gdybym mial jechac dookola swiata-a tez zamierzam- to wzialbym ja ze soba poki co africa sie strasznie ceni w porownaniu do xtz.mozna powiedziec smialo ,ze jest 2 razy drozsza. a wiesz cos na temat jednostek ttr 600? czy to ten sam motor(silnik) co w xt 600? jak sie sprawuje po przekroczeniu 50 000km?co wysiada najpredzej itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Prawdziwą encyklopedie masz na forum super tenery (przez google łątwo znajdziesz),calkiem fajne moto,duzo kopytniejsze od afryki,pod wzgledem bezawaryjnosci i prowadzenia tez jej nie ustepuje,ma większy bak,pólsucha miche wiec w terenie nie ma strachu o smarowanie,w terenie i na szosie prowadzi sie bez zarzutu biorąc pod uwage zawias i mase.Generalnie poza tym ze jest wysoka i ma niewygodne siedzenie nie ma wad,moze poza troche wyzszymi kosztami utrzymania,duzo oleju wchodzi i glowica ma po 5 zaworow na gar.No i nie lubi wysokich skoków,rama lubi pęknac(ale to juz cza na torze crossowym katowac chyba).No i jest duzo tansza od AT.Tez chcialem ST kupic,ale znalezienie dobrej sztuki w pl to prawie jak lotto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie ma co sie sugerowac rocznikami,zmiany byly kosmetyczne-inne przelaczniki itd.Cza sie przyjrzec ramie kolo mocowan pieca,przejrzec czy zawiecha z tylu nie ma luzów (na dzwigienkach jest,jak zgrzypi mogą byc juz w nich lozyska przytarte),reszta juz jak przy każdym innym moto,pełno jest poradników jak szpeja kupic.I tak od siebie-warto szukać moto z gmolami,stelazami,centralka i cala reszta,potem jak bedziesz chcial doposazyc to naprawde idzie poleciec w koszta.Pozatym ma pewna przyppadlosc-niektore na zimnym piecu odpalaja na jeden gar dopiero za moment drugi łapie,poprostu ten typ tak ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajta ziomki, ja też się przymierzam do większego enduraka i zawitałem tu: http://xtzclub.pl/ pełne kompendium wiedzy, polecam lekturkę na długie, zimowe wieczory.

Jeszcze to fajne jest: http://endurovoyager.blogspot.com/

i to też: http://www.motoleopard.blogspot.com/

Macie co najmniej do wekendu co robić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

chcialem sie podzielic z endurowiczami,ze zakupilem starego klx-a i poki co jestem zadowolony ale na poczatku walil mi lancuch na wolnych obrotach-kiedy juz mialem go wymieniac napinacz przeskoczyl o zabek i wszystko ucichlo :) jesli ktos ma problemy z wielkimi singlami polecam manualny napinacz lancucha rozrzadu. zabawa w enduro to jak do tej pory moje najlepsze przezycia

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.