Skocz do zawartości
rozan

Niedzielna przebieżka

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny w niedzielę 12.11.2017 na przelocik Mikołów-Suszec-Jasienica-Brenna-Wisła-Skoczów-Landek-Strumień-Kryry-Mizerów-Suszec-Mikołów???

Raczej dla Enduro. Wszystko boczne drogi...przejazd jasienica-górki wielkie oraz brenna-wisła (osiedle tokarnia) offem.... więcej niż 50 samochodów nie miniemy!!!

Edytowane przez rozan
podanie dokładnego terminu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dam radę hondą xr 600 na crossowych gumach to mogę się przejechać ;) Tyle że jestem z Jaworzna ale to chyba nie problem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
55 minut temu, mieta napisał:

Jak dam radę hondą xr 600 na crossowych gumach to mogę się przejechać ;) Tyle że jestem z Jaworzna ale to chyba nie problem.

leciutko da radę... to taki ultrasoft offroad :). Około 12 z Mikołowa????

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Walgav napisał:

Masz może wytyczoną trasę? Chętnie bym rzucił okiem :)

cz.1 - później z leśnicy niedaleko "doliny leśnicy" jest przejazd leśną drogą na niebieski szlak i potem  dalej na osiedle torkania... domyślam się że znasz ... to prawie Twoje strony

przebiezka cz.1.jpg

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Znam jak znam, za dużo offu to nie uprawiam (na razie :)) dlatego właśnie byłem bardzo ciekaw bo okolice są piękne i pewnie możliwości zjazdu z dróg utwardzonych jest multum. Dzięki za info B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
46 minut temu, Walgav napisał:

Znam jak znam, za dużo offu to nie uprawiam (na razie :)) dlatego właśnie byłem bardzo ciekaw bo okolice są piękne i pewnie możliwości zjazdu z dróg utwardzonych jest multum. Dzięki za info B)

Noo niestety jest u nas coraz większy z tym problem....  wszędzie jest okrągły biały znak z czerwoną obwódką :(.

Trzeba przekroczyć granicę na wschodzie... tam można wjechać gdzie wzrok Cie poniesie....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
20 minut temu, Walgav napisał:

Szkoda tylko, że to tak daleko :(

Niestety... najgorsze że Polska jest super jeśli chodzi o sieć dróg leśnych i urozmaicenie terenu a w zasadzie jest całkowicie niedostępna dla motorków. W okolicach Mikołowa w zasadzie przy wjeździe na każdą boczną jest ten okrągły znak z czerwoną obwódką. Już zaczynam się zastanawiać czy go nie zacząć zwyczajnie ignorować

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, rozan napisał:

Niestety... najgorsze że Polska jest super jeśli chodzi o sieć dróg leśnych i urozmaicenie terenu a w zasadzie jest całkowicie niedostępna dla motorków. W okolicach Mikołowa w zasadzie przy wjeździe na każdą boczną jest ten okrągły znak z czerwoną obwódką. Już zaczynam się zastanawiać czy go nie zacząć zwyczajnie ignorować

No właśnie a jakie są konsekwencje za złapanie w lesie przez "strażników teksasu"? I czy faktycznie tak trudno się na nich nadziać?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta