Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomagam Pracownikowi / Kompanowi


tadeuszzsk

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehehehe ale jaja. Weź na siebie kredyt i go spłać. Myślę że wtedy zdobędziesz uznanie :D

Jak ja chciałem kupić motocykl to rezygnowałem z czego tylko się da żeby uzbierać potrzebną kasę.

Chopper i chory kręgosłup??? Masakra, lepszego zabójcy dla kręgów chyba nie ma :D no chyba że cross

Ostatnio sprzedałem Dyne Wide Glide ze względu właśnie na kręgosłup bo nie dawałem rady. Też mam dyskopatię. Każda nierówność i dziura dawała nieźle po tyłku. To sobie kolega wybrał typ motocykla :-)

Ciekawe czy ktoś się nabierze na takie coś? Ja i moi znajomi na pewno nie!!!!

Dlaczego kolega sam nie poprosi o taką pomoc z imienia i nazwiska, włącznie ze zdjęciem???

Swoją drogą nie lepiej przeznaczyć pieniądze na zdrowie, żeby żona i dzieci mogły cieszyć się zdrowiem głowy rodziny??? Idź chłopie na rehabilitację metodą Mckenziego i ustawią ci kręgosłup, wtedy sam będziesz mógł dłużej robić przy łopacie żeby spełnić swoje marzenie. Kto przedkłada zakup motocykla nad swoje  zdrowie??? Przeznacz kasę na rehabilitację, kurację i karnet na basen ew. jakąś jogę :D a dopiero jak się wykurujesz to pomyśl nad kupnem roweru bo to da ci więcej zdrowia.

Kurde, ludzie są bezczelni, wolałbym już wpłacić parę złotych na fundację lub na schronisko dla zwierząt a nie na fanaberią dla jakiegoś gościa.

Jeśli już tak bardzo chce motocykl, to niech sprzeda żonę, dom, mieszkanie itd :D:D

Mogę mu pożyczyć na 1000% w skali miesiąca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, tadeuszzsk napisał:

podeślę mu adres do tematu to może w końcu coś do niego dotrze

Najpierw chcesz komuś pomóc a teraz chcesz go prostować???????

Coś mi tu wali z kilometra oszustwem, koleżko.

Jak mówi kolega TURBO1000, kopa mu podeślij i ode mnie też :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem , a nawet w kilku chłopów. Jak mam mu zaszkodzić tym to lepiej nic nie udostępniać. Myślę że zrozumiał, ale trzeba przyznać że mocno się zdołował i zirytował. Chociaż widziałem że zmienił treść zbiórki, także myślę że chyba sam sobie chce zaszkodzić albo coś kręci. Już nie wnikam nawet . Człek chce pomóc a tu takie kombinatorstwo z jego strony. Myślę że faktycznie temat do usunięcia lub pozostawienia dla przestrogi. Co do chłopaka bez ręki. Ja to bym na waszym miejscu dowalił to i przykleił na głównej. 

 

Radek Zawiercie

To nie oszustwo, koleżko = bowiem bym nawet nie odpisywał. Chociaż w sieci w sumie różnej maści naciągacze są. Pozdrawiam chłopy i dzięki za rozwinięcie wątku w dobrym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.