Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

DAWID_GŚ


Dawid_GŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, 

Jak wskazuje Nick takie imię ;)

Cóż napisać? Motocyklami interesuję się od około 12lat, Obecnie jeżdżę na Kawasaki ZX9r. z 2002r. dlaczego ten sprzęt? sprawa jest prosta...jest sporych gabarytów, wygodny i przy tym dynamiczny...a poza tym pierwszej miłości nie zmienię ;) posiadałem wcześniej model 98' i jakoś pasuje mi specyfika pracy silnika,skrzyni, jego waga itd. ma to coś w sobie, że żadne argumenty nie przyczynią się do zmiany marki :)

Coraz częściej jednak myślę nad zmianą modelu, mianowicie z1000...tak to jest sprzęt, który widzę w garażu już w przyszłym sezonie.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę mnóstwo zakrętów i świetnej nawierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Dawid :). Nie tłumacz się chłopie i nie przywołuj argumentów przeciwko Twojej ulubionej marce. Motong to rzecz osobista i ma cieszyć właściciela a nie innych. Komu się nie podoba niech cię w d..pę pocałuje. Sam miałem kawkę pod koniec lat 80 i miała tylko jedną wadę- notorycznie się rozbijała ;) . Pozostałe wady są takie jak innych motocykli i najczęściej wynikają z lenistwa i zaniedbań jeźdźca. Słowem jak dbasz tak jeździ i tak długo służy.

Miłego uczestnictwa w Forum :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marian65 napisał:

Cześć Dawid :). Nie tłumacz się chłopie i nie przywołuj argumentów przeciwko Twojej ulubionej marce. Motong to rzecz osobista i ma cieszyć właściciela a nie innych. Komu się nie podoba niech cię w d..pę pocałuje. Sam miałem kawkę pod koniec lat 80 i miała tylko jedną wadę- notorycznie się rozbijała ;) . Pozostałe wady są takie jak innych motocykli i najczęściej wynikają z lenistwa i zaniedbań jeźdźca. Słowem jak dbasz tak jeździ i tak długo służy.

Miłego uczestnictwa w Forum :ph34r:

ciekawe spostrzeżenie choć nie miałem takiego zamiaru :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.