Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Test kasku za 26 zeta


Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich ignorantów, którzy oszczędzają na swoim zdrowiu i życiu, a wychodzi, że wcale ich tak mało nie ma.

Z ciekawości sprawdziłem na alledrogo ile tego gówna się sprzedaje i są to przerażające liczby.

Jak serwis mówi: "478 osób kupiło 694 sztuki"...

Pozostało jeszcze 306 sztuk, tak że desperaci spieszcie się, bo rozchodzą się jak świeże bułeczki

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich ignorantów, którzy oszczędzają na swoim zdrowiu i życiu, a wychodzi, że wcale ich tak mało nie ma.

Z ciekawości sprawdziłem na alledrogo ile tego gówna się sprzedaje i są to przerażające liczby.

Jak serwis mówi: "478 osób kupiło 694 sztuki"...

Pozostało jeszcze 306 sztuk, tak że desperaci spieszcie się, bo rozchodzą się jak świeże bułeczki

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

victoryMP kompletnie Cię nie zrozumiałem,a  bardzo bym chciał :D Na razie wykazałeś się ignorancją piszac: "nie oglądałem, ale co mi szkodzi skomentować" :D

 

Oloos widziałem już kiedyś ten filmik. Powiem szczerze, że jak kupiłem motocykl i szukałem sprzętu do śmigania to też oglądałem te tanie kaski. Ale tylko dlatego, że nie miałem pojęcia jak ważna jest ochrona głowy. Wydawało mi się, że taki kask to może kosztować z 200zł max, a te powyżej 500zł to już tylko dla "wyczynowców"... Wydaje mi się, że ludzie dlatego właśnie kupują te kaski, bo mają podobne myslenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

victoryMP zbierz myśli jeszcze raz, poukładaj i napisz co chciałeś powiedzieć. 

idąc tokiem twojego rozumowania, to widzę, że jesteś sprzedawcą tanich kasków z chin za 26 zł i nie podoba ci się ta antyreklama, bo kolejny kontener tego crapu mógłby się nie sprzedać :)

i nie, nie handluję ani drogimi kaskami, ani niczym innym. intuicja cię zawiodła. kombinuj dalej i twórz kolejne teorie spiskowe na mój temat, może jeszcze coś ciekawszego ci z tego wyjdzie 

...acha,byłbym zapomniał : :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki85 pewnie tak, dla takich ludzi ważny jest tylko fakt, że jak nie będą mieli garnka na głowie, to zapłacą mandat. nikt nie myśli o rozjebaniu głowy o asfalt. btw, ciekawe jakby ta łupinka przeszła nasze zaplanowane w przyszłości testy kompozytów na zniszczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.