Jump to content

severian

Użytkownicy
 • Content Count

  133
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

severian last won the day on March 6 2015

severian had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralna

About severian

 • Rank
  Wąchacz spalin
 • Birthday 05/28/1976

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Ruda Śląska

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja zdawałem w Rybniku w czasie szczytu popołudniowego .N a mieście jest kilka pułapek ,na których można się wyłożyć.Na przykład niedaleko wordu w poprzek ulicy są tory .Nic tam nie jeździ ale trzeba się odpowiednio zachować.Albo przed wiaduktem ni z gruszki ni z pietruszki ograniczenie do 20 km/h bodajże.Na kursie w Rybniku spędziłem z 6 godzin więc potem nie było problemu.No i słynny pochyły plac.Podczas kręcenia ósemek musiałem sobie lekko hamować tylnym hamulcem bo moto jechało coraz szybciej.Generalnie ten plac jest dość ciasny .Na plus wyrozumiali egzaminatorzy,którzy nie stresują dodatkowo kandydatów na motorniczych.Ja tam zdałem od strzała ,a jakimś orłem nie jestem.Nie ma znaczenia gdzie będziesz zdawać.Ważne,żeby na kursie objeździć trasy egzaminacyjne.
 2. Policjant próbował wyjąć kluczyk ze stacyjki.Co najmniej dziwne zachowanie.Klasyczna sytuacja,w której trafił swój na swego.
 3. szcza u handlarza To fzs 600 na gaziorach ma taki problem.Ale masz rację za 10,5k kupi się maszynę do której trzeba będzie włożyć ze 2-3 tysie.Cudów nie ma .Zwłaszcza u handlarzy.
 4. Mam fz6 z leosiem+ db killery i mi też ciuchy oraz plecak trochę śmierdzą spalinami ale bez dramatu.Czytałem jakiś test tego motocykla sprzed lat i tester też narzekał,że ciuszki mu prześmiardły.Napisał,że to ze względu na umiejscowienie wydechu i zawirowania powietrza tworzące się za motocyklem.Nie wiem czy to prawda ale brzmi nieźle.Musiałbym wstawić maszynę do tunelu aerodynamicznego by to potwierdzić Zresztą moja ranga na forum nie pozwala mi na to narzekać.
 5. Motocyklista i jego nowy motocykl Live Leak ale tym razem bez makabry.
 6. To były wypalone styki w kostce.Pan mechanik reanimował bo ja mam dwie lewe ręce
 7. https://www.youtube.com/watch?v=o-GfLydmTMY Mimo wszystko,nie pochwalamy takich zachowań
 8. Mam ww komplet na sprzedaż.Wodoodporny podobno bo nie sprawdzałem.Spodnie to Ozone Cargo i kurtka bez nazwy ale też firmy Ozone.Do tego są także wyjmowalne podpinki ocieplające.Całość można spiąć zamkiem.Używane przez 22,5 godziny,kurs + egzamin.Jeździłem w bieliźnie termo.Leży i się marnuje bo kupiłem zestaw od Dainese.Kosztowało mnie to jakieś 600 pln.Pogonię za 250 pln.Ja mam 179 cm wzrostu i 92 w pasie i portki pasują akuratnie.Kurtka trochę luźna,mało mięśni plażowych.Jak ktoś będzie zainteresowany to wrzucę jakieś fotki.
 9. Hmm,ciekawe-mi bryle nie parują (albo parują nieznacznie),za to szyba w kasku paruje natychmiast po zatrzymaniu się mimo pinlocka.Może staraj się mniej oddychać przez usta ? :)Z drugiej strony nie jeździłem jeszcze w okolicach zera stopni Celsjusza.
 10. Może to trochę niestosowne ale zauważyłem,że kask ,który tam był zniknął.Ktoś z rodziny/przyjaciół zabrał albo jakiś degenerat zajumał.
 11. Kojarzę gościa.Widziałem go kilka razy.Mieszkam w pobliżu i to miejsce w szczycie to po prostu Sajgon.Trzeba się pilnować bo jest bardzo nerwowo ,a sytuacji nie poprawiają przebiegający piesi,którym nie chce się przejśc 50m do jednego albo drugiego przejścia.
 12. Moto jak w temacie Światło mijania włącza się "automatycznie".I robiło to bez problemu prze ostatnie 4 miesiące.Z tego co widzę to normalna żarówka H4 .Dla mnie to czarna magia więc chyba skończy się na szukaniu specjalisty.
 13. Wszystko było cacy aż do wczoraj.Światło mijania gaśnie po chwili lub po kilku minutach.Podczas jazdy i w czasie postoju na wolnych obrotach.Poza tym wszystko świeci i błyska jak należy.Może ktoś przypadkiem miał to samo bo nie wygląda mi to na problem z żarówką.Poluzowałem reflektor by tam sobie trochę pomacać ale wszystko siedzi mocno.
 14. Nie bronię gościa ale duże bandziory z tego roku chodzą po 20 k.Chciałeś okazji to masz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.