Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Krótka trasa na jutro ?? Ktoś chętny??


rafal36

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo tak, ZZR to jest coś co mi się marzy, ale boję się właśnie że pozycja na tym moto będzie dla mnie już zbyt pochylona a ja cenię sobie wygodę :D

 

Ładnie pospamowaliście od wczoraj Raval :D, ale honor obroniony :D

 

I co ? Ma ktoś kamerkę !? Sam chętnie bym pooglądał jak się ślimaczę w zakrętach :D

 

 

Ale my generalnie 140 nie przekraczamy, a za granicą to już praktycznie latamy przepisowo, jak pisał Procek w winklach jak kto chce ale potem na resztę czekamy,

czasem Raval tam odkręci ale potem grzecznie czeka na resztę peletonu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał wiesz przecież że najtrudniej przyznać się do porażki  :D  :D  :P  :P

Dokładnie, tym bardziej takiemu młodemu człowiekowi jak Lena :D

 

Michaś tak to już bywa jak ludzie są zazdrośni.. :D

Zdania co do Hayki nie zmienię a Ty już się tak nie mądrz bo sam mi mówiłeś, że chętnie byś nią chwilę polatał :lol:

 

Ta młodzieńcza upartość :D, no z ciekawości pewnie że bym się przejechał, nie ukrywam tego :) ale czekam już na odp z Kawasaki Sikora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujecie  :huh:  ? Przeczytaj posta z Fredim. ZZR 1400 jest jeszcze bardziej niewygodny niż Hajka. Tylko do zapierd.... a nie do komfortowych długich podróży.

To moto tylko dla Leny a nie dla nas Michał  :P  :D  :lol:

 

Zaskoczę Cie Rafał bo Michał sam wpadł na pomysł aby wypożyczyć ZZR :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzięki Procek, trasa spoko majonez. Z tą jazdą to tak jak ostatnio byliśmy razem. Jak jazda ekipą to ekipą (no od czasu do czasu pewnie się wyrwiemy na chwilkę  :D ) Ale tak to grzecznie. A kto zadeklarowany na wyjazd ?

Wstępnie to ja i Łukasz (jeszcze nie znacie)  na R6, Andrzej mi 2 tygodnie temu i Maciek mówili, że też, ale teraz jeszcze nie potwierdzałem (trochę za wcześnie było żeby się na 100% określili).

Za kamerkę może robić nawet aparat fotograficzny, ustawimy się na poboczu i będziemy kręcić na zmianę ;).

ETZ: ja też na "sześćsetce" i wymienieni koledzy również.

Kozakami na litrach się nie przejmuj: niech se zapierdzielają na prostej, dojadą godzinkę wcześniej, poćwiczą, poznają trasę, to i na zakrętach może wtedy równo z nami pojadą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba żartujecie  :huh:  ? Przeczytaj posta z Fredim. ZZR 1400 jest jeszcze bardziej niewygodny niż Hajka. Tylko do zapierd.... a nie do komfortowych długich podróży.

To moto tylko dla Leny a nie dla nas Michał  :P  :D  :lol:

 

Nieziemsko mi się podoba to moto i chcę się przejechać, a opinie są różne i wiem że trzeba samemu sobie zdanie wyrobić, przejadę się to będę wiedział, i tak na razie nie kupię ale przynajmniej będę wiedział czy w przyszłości zbierać na ZZR czy na nowszego GTRa :)

Lena jest zakochana w Hajce, choć nie wiem czy nie zmieni zdania jak wsiądzie na ZZRa :D

Zaskoczę Cie Rafał bo Michał sam wpadł na pomysł aby wypożyczyć ZZR

Tak mój pomysł....ale to dalej nie Hajka :P

Wstępnie to ja i Łukasz (jeszcze nie znacie)  na R6, Andrzej mi 2 tygodnie temu i Maciek mówili, że też, ale teraz jeszcze nie potwierdzałem (trochę za wcześnie było żeby się na 100% określili).

Za kamerkę może robić nawet aparat fotograficzny, ustawimy się na poboczu i będziemy kręcić na zmianę ;).

ETZ: ja też na "sześćsetce" i wymienieni koledzy również.

Kozakami na litrach się nie przejmuj: niech se zapierdzielają na prostej, dojadą godzinkę wcześniej, poćwiczą, poznają trasę, to i na zakrętach może wtedy równo z nami pojadą ;)

No i kolego rękawicę nam rzuciłeś :)

 

I w ogóle kto tu ma litra ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieziemsko mi się podoba to moto i chcę się przejechać, a opinie są różne i wiem że trzeba samemu sobie zdanie wyrobić, przejadę się to będę wiedział, i tak na razie nie kupię ale przynajmniej będę wiedział czy w przyszłości zbierać na ZZR czy na nowszego GTRa :)

Lena jest zakochana w Hajce, choć nie wiem czy nie zmieni zdania jak wsiądzie na ZZRa :D

Tak mój pomysł....ale to dalej nie Hajka :P

 

Być może.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 0,7 w lodówce jakby co :)

Ale fakt przy Waszych 1,4 i 1,2 to się liter chowa :P

Ćwiczcie, ćwiczcie, może nie będę znowu na Was czekał :)

 

0,7l to na następnym grillu albo w Budapeszcie :)

Dogadamy się procek, Ty na nas poczekasz na winklach,a my na Ciebie na długiej prostej :D

Ale jak tak patrzę na Ravała to myślę że on w niedzielę będzie Ci na ogonie siedział :D

Litra to ja mam...w lodowce:D

Kamerkę też mam tylko muszę kabel kupić co by do zapalniczki podłączyć bo bateria szybko zdycha:-)

A jaki kabel potrzebujesz ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie to ja i Łukasz (jeszcze nie znacie)  na R6, Andrzej mi 2 tygodnie temu i Maciek mówili, że też, ale teraz jeszcze nie potwierdzałem (trochę za wcześnie było żeby się na 100% określili).

Za kamerkę może robić nawet aparat fotograficzny, ustawimy się na poboczu i będziemy kręcić na zmianę ;).

ETZ: ja też na "sześćsetce" i wymienieni koledzy również.

Kozakami na litrach się nie przejmuj: niech se zapierdzielają na prostej, dojadą godzinkę wcześniej, poćwiczą, poznają trasę, to i na zakrętach może wtedy równo z nami pojadą ;)

A tak poza tym to widzicie tu jakiegoś kozaka ?? :mellow:  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.