Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba o ocene Fazerki


Misiek_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam .Jestem z ekipy z Gliwic kupilismy w Motofrajdzie kilka motocykli w róznym okresie kumpel kupil FZ1 Fazer w idealnym stanie nie widzialem takiego egzęplarza jeszcze, ja jezdze KTM-em takze  kupionym w motofrajdzie i nejest pierwze moto kupione w ich salonie a Horneta z 2007roku kupiła moja kolezanka z Zabrza i motocykl byl na gruntownym przeglądzie po zakupowym i sprawdzeniu prostosci ramy z WYDRUKIEM POTWIERDZAJĄCYM jego bezwypadkowośc. Więc kolega z szkoły motocyklowej z Żor  po prostu Łże  chyba że ma jakiś interes w tym zeby bluzgać tej firmy dobre imię (a może wystarczyło do pąpowac powietrza) Skoro jest takim znawcą motocykli i niepotrafi rozpoznać motocyklem z niskim ciśnieniem w oponie to ODRADZAM Z KORZYSTANIA USŁUG TEJ SZKOŁY JAZDY.

A tak poza jeżeli ktoś potrzebuje namiar na jednego z mich kumpli którzy kupili tam moto i chca zasiegnąć opini to słuze pomoca u udostepnie numery telefonów.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich tego czarnego fazera :) byłem z bardziej obeznanym kumplem no i nie ma się do czego przyczepić :)   chłopaki zrobili w cenie jeszcze pełny przegląd, herbate ^^ no i transport moto do domu :)

 

zobaczymy jak się będzie jeździło, na razie zrobiłem 2 km na przegląd :)

 

jedynie co to przednia opona do wymiany by była :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po dwóch rozmowach telefonicznych oraz dostałem wiadomość od Właściciela Motofrajdy.

Oto co dostałem na skrzynkę.

 

http://postimg.org/image/3n5wfj2od/

 

 

Podpisuję się i przepraszam Właściciela Motofrajdy.

 

Stwierdzenie 'po wypadku' oraz 'przebieg bardzo skręcony' jest nadużyciem z mojej strony. Przyznaję się do błędu.

 

Przepraszam również za tę opinię:

http://www.motocykle.slask.pl/topic/129628-zx6r-2003r-motofrajda/?p=731835

oraz inne opinie dzięki, którym moi kursanci kupili motocykle Hornet, XJ6, GSR 600 oraz inne. Bywałem częstym bywalcem, oceniając stan motocykli dla znajomych osób.

Panu Właścicielowi Motofrajdy (nie wiem, które to imię, a które nazwisko, bo tak mi się zawsze przedstawiał) trochę zarobku przysporzyłem, ale teraz będzie inaczej.

Nadużyciem jest, że moja wiedza jest czysto teoretyczna. Jest uproszczeniem takie twierdzenie w piśmie nie znając mojej osoby.

 

Z innej beczki.

Zrobiłem swego czasu na prośbę kolegi instruktaż wymiany uszczelniaczy w zawieszeniu:

 zostałem przez telefon obśmiany za używanie kleju do gwintów.

Polecam stronę 8-18 instrukcji http://d4ch0l.webd.pl/artur/SuzukiGSR600-Service-Manual2006.pdf

 

Kolego gulli motocykl z niskim ciśnieniem skręca ociężale i w lewo i w prawo. Motocykl z innymi wadami skręca na przykład w lewo lżej w prawo ciężej, a skrzydełka na baku powinny być symetrycznie rozmieszczone.

P.S. "Pilchowice", "egzemplarza" i "dopompować".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdro dla wszystkich Forumowiczów.

Postaram sie wyjaśnić w kilku zdaniach zaistniałą sytuację.

Konflikt pomiędzy Panem Bąk i Motofrajdą polega oczywiście na wypisywaniu przez ww Pana Bąka nieprawdziwych opinii na temat naszych maszyn.

Do tej pory poznaliście tylko jedną stronę medalu, czyli to co napisał Pan Bąk.

 

A tak wygląda to z mojej strony:

Któregoś dnia zadzwonił do mnie znajomy opowiadając o sytuacji na forum, oczywiście od razu złapałem za telefon i zadzwoniłem do gościa.

Pan Bąk w wypowiedzi na temat naszego Horneta podpierał się informacją od znajomego z Rybnika, który to rzekomo widział ten motocykl wcześniej- rozbity. Jest to stek bzdur, bo moto odebrałem osobiście od pierwszego właściciela.

Pan Bąk nie chciał ujawnić nazwiska tej osoby.

Z mojej strony za takie oszczerstwa to albo jadę do typa i wale w ry..., albo.......no wlasnie,

dzwonie jeszcze raz i żądam przeprosin na piśmie. Resztę juz znacie, czyli       Pan Bąk dalej cynicznie przedstawia wszystko  w swoim świetle.

 

Nie zostawia nam innego wyjścia jak założyć sprawę karną z art. 212 paragraf 1 K.K w związku z paragrafem 2 prowadzona przez adwokata Zientka

Myślę, że teraz będzie wszystko jasne i przejrzyste.

 

Jestem przekonany, że osobiście Pan Michał Bąk jest osoba ciekawa i sympatyczną, no i pewnie mielibyśmy wiele wspólnych tematów odnośnie dwóch kółek, ale widać ta droga lepsza.

 

Pozdrawiam, właściciel Motofrajdy Konrad Michniacki- 604 729 865

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słynny art.212 w zamyśle mający być biczem na niesfornych dziennikarzy ...Osobiście uważam,że właściciel takiego biznesu powinien mieć skórę grubą jak nosorożec .Straszenie papugą jest trochę śmieszne.W sumie miałem podjechać do Motofrajdy bo ludzie generalnie chwalą.Ale teraz to sam nie wiem-trochę się boję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale obaj sobie strzelili w kolano :D Powiedziałbym, że to czysty "cumshot" :D Tylko po co straszyć sodem? NIe lepiej było wsadzić na forum zdjęcia tego niby motocykla po wypadku w złym stanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję skierować pozew do sądu na zasadach ogólnych wynikających z k.c. Poprzez ujawnienie danych "Pana Bońka" naruszono jego dobro osobiste (w pozwie wystarczy określić jakie). "Motopajda" będzie musiała wykazać, że ujawnienie danych nie było bezprawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.