Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kask przyszłości w teraźniejszości


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje, że dla kogoś kto zaczyna zabawę z dwoma kółkami to nie będzie zbyt dobre rozwiązania. Ale jak się wyłączy te bajery to kaska staje się zwykłym chełmem :)

 

P.S. Szybko zarobili na tym produkcie :) Chyba trzeba zmienić robotę i branżę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i fajny. Na razie muszę się obyć z moto, a dopiero rozpraszać uwagę bajerami.

Znaczy, że jesteś świeżynką?

W innym temacie czepiłeś się mnie jakbyś był starym wyjadaczem a tu proszę wyszlo szydło z worka :)

Ten kask to jedynie do turystyki bo do codziennego śmigania po mieście te bajery są zbyteczne a wręcz rzekłbym rozpraszające.

Nawigacja, kamera z tyłu, muzyka to jeszcze rozumiem, ale internet wydaje się opcją lekko przesadzoną. Jakoś sobie nie potrafię wyobrazić żeby jadąc na moto jednocześnie buszować po stronkach w necie. Na postoju raczej też ta opcja odpada bo jak już się zatrzymuję na postój to pierwszą rzeczą jaką robię to właśnie zdjęcie kasku a wtedy do buszowania po sieci wyciągam smartfona.

Cóż, ktoś miał pomysł, wcielił w życie i teraz liczy sianko, to się chwali bo w końcu odniósł sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie liczy na sianko, bo z pre-sprzedaży już zarobił :) A kto tam bogatemu zabroni kupić taki kask :D ?

Wszystko jest dla ludzi, jedni kupują z potrzeby jedynie posiadania a inni do używania.

Trzeba wysilić mózgowie i wymyślić coś co ludzie kupią :)

Ja jestem z tych, co nie kupują rzeczy niepotrzebnych, ale jakbym był typem mototurysty, który do swych wojaży potrzebuje nawigacji, czasem jakieś nuty w tle i interkomu to nad tym kaskiem bym się zastanowił. Policzmy sobie, dobrej klasy kask to około 2tyś do tego nawigacja, jakiś odtwarzacz muzyki, interkom, telefon, wyjdzie co prawda taniej, ale mamy kilka gratów, które trzeba gdzieś na moto zamocować. Ten kask daje nam to wszystko w jednym, kwestia tylko ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, że jesteś świeżynką?

W innym temacie czepiłeś się mnie jakbyś był starym wyjadaczem a tu proszę wyszlo szydło z worka :)

 

Zależy jak na to patrzeć. Możliwe że zaczynałem przygodę z motocyklami jak jeszcze skakałeś z jądra na jądro. Mając 8 lat popylałem na pitarku a później na Osie Ojca, o ile wiesz co to jest OSA. Były WSK-i  MZ-ki Jawy. Co prawda niektóre okazjonalnie ale miałem przyjemność pośmigać. 

Obecnie po 30 latach wracam do 2oo i pewne sprawy należy sobie przypomnieć i wyrobić odpowiednie nawyki - technikę. 

Zapewne w przeciwieństwie do wielu młodych podchodzę do motocykla z rozwagą i szacunkiem - to nie te same sprzęty co  wówczas. NIe mam parcia na lytra, na schodzenie na kolano i zapierdalanie ( zapierdalam bo lubie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to patrzeć. Możliwe że zaczynałem przygodę z motocyklami jak jeszcze skakałeś z jądra na jądro. Mając 8 lat popylałem na pitarku a później na Osie Ojca, o ile wiesz co to jest OSA.

Po co te złośliwości? Myślisz, że będziesz miał poklask jak komuś takim tekstem rzucisz?

Nie znasz mnie a od razu zakładasz, że jestem siusiumajtkiem, który nie wie co to OSA.

Tak więc wiedz, że ja w przeciwieństwie do Ciebie śmigam na moto nieprzerwanie od 25lat. Nie raz zaliczałem gleby, raz nawet konkretnie. Miałem i mam nadal okazję smigać na różnych typach sprzetów. W sprawach technicznych pewnie mógłbym Ciebie wiele nauczyć, kiedyś żeby pojeździć musiałem sobie poskładać sprzęta z kupki części. Biorę udział w zawodach, zarówno w jeździe technicznej jak i w wyścigach.

Tak więc daj sobie spokój z takimi tekstami, jak się chcesz dowartościować to wymyśl coś ambitniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te złośliwości? Myślisz, że będziesz miał poklask jak komuś takim tekstem rzucisz?

Nie znasz mnie a od razu zakładasz, że jestem siusiumajtkiem, który nie wie co to OSA.

Tak więc wiedz, że ja w przeciwieństwie do Ciebie śmigam na moto nieprzerwanie od 25lat. Nie raz zaliczałem gleby, raz nawet konkretnie. Miałem i mam nadal okazję smigać na różnych typach sprzetów. W sprawach technicznych pewnie mógłbym Ciebie wiele nauczyć, kiedyś żeby pojeździć musiałem sobie poskładać sprzęta z kupki części. Biorę udział w zawodach, zarówno w jeździe technicznej jak i w wyścigach.

Tak więc daj sobie spokój z takimi tekstami, jak się chcesz dowartościować to wymyśl coś ambitniejszego.

Chylę głowę miszczu - jestem świeżynką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokój mi tu! CB1 zabrakło tylko, żebyś się pochwalił jakiego masz długiego :D Masz humorki jak kobietka :) To Ci kask nie odpowiada, a to wiek Krzycha i jego doświadczenie na moto :) Jakie to ma znaczenie? Każdy śmiga jak potrafi, na czym potrafi i jak mu to sprawia przyjemność. A swoje zdanie każy może wypowiedzieć :

 

Pozdro Panowie i do tematu :) Ciekaw jestem kiedy to wejdzie na polski rynek i jak szybko będą tanieć te modele :)

Misiu, pokaż mi gdzie ja napisałem, że mi kask nie odpowiada i gdzie napisałem cokolwiek o wieku tego złośliwca z kompleksami?

Weź i mi wklej cytat.

Jak masz ciśnienie żeby mi coś odpisać to przynajmniej bardziej się postaraj i przeczytaj kilka razy moje posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB1 zluzuj getry :D Pisałem bez spinki :) Krzycha znam i wiem, że nie miał zamiaru napisać nic co wywołało taką, a nie inną Twoją reakcję :) Zaś cała sytuacja wydała mi się zabawna, bo pojechałeś z tym doświadczeniem jak gimnazjalista z ilością zarwanych lasek  :D Pokój, nie mam złych zamiarów. Miało być żartobliwie. Jak gdzieś uraziłem to sorki, ale  daj sobie spokój z inwektywami, bo po co robić niepotrzebne zamieszanie?  No chyba, że taki masz cel - wtedy podejmę rękawicę, nawet za cenę bana :D

Nie spinam się bez powodu, ale jak mi ktoś usiłuje wmawiać coś czego nie napisałem to już mi daje powód.

A jeśli o doświadczenie chodzi to zauważ, że nie ja zacząłem przechwałki a jedynie na nie odpowiedziałem tknięty wysuniętymi w moją stronę złośliwościami.

Jak twój znajomy ma aż takie ciśnienie żeby się dowartościować to już wcześniej napisałem więcej ambicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB1 dla mnie koniec OT. Wrzuć na luz. Jak będziesz w wieku Krzycha to może podejdziesz inaczej do tematu :) Nie żeby Krzychu jakiś stary był, ale szacunek choćby z racji wieku mu się należy :)

 

Pozdrawiam i namawiam jeszcze raz do komentowania tematu, bo Danvield zaraz tu pozamiata :)

Na szacunek trzeba sobie zapracować i wiek nie ma tutaj znaczenia.

Ciekawe czy darzysz szacunkiem wszystkich meneli w okolicy bo są starsi od Ciebie?

I nadal nie odpowiedziałeś na moje wcześniejsze pytania, bo co? Okazało się, że czepiłeś się mnie bez powodu, nie mając racji?

Zmieniasz temat bo strzeliłeś faux-pas i wstyd się przyznać, lepiej napisać do moderatora, żeby usunął posty.

Jakież to dorosłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.