Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prezent urodzinowy


Drabikk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich motocyklistów !

 

Mam prośbę do posiadaczy Hondy Gold Wing, otóż wkrótce (17.09) mój ojciec będzie obchodził 58 urodziny i chciałbym prosić kogoś dobrego serca o pomoc w zorganizowaniu dla niego prezentu urodzinowego.

Tata pomógł mi dużo w moim życiu, i chciałbym jakoś mu się odwdzięczyć, a wiem że w wolnym czasie siedzi na allegro lub na youtube i ogląda Hondy Gold Wing opowiadając mi czasami przy herbacie kilka ciekawostek na ich temat. Czasami w takim buszowaniu potrafi zatracić się na kilka ładnych godzin. Wiem także, że w przeszłości "za kawalera" także śmigał na motocyklu.

 Wiele zaoferować nie mogę. Co najwyżej jakiegoś Whiskacza z górnej półki, za kilkunastominutowy przejazd z moim tatą na tylnym siedzeniu. Nie prosiłbym o taką przysługę gdybym nie był pewny, że sprawi mu to niecodzienną radochę. Jestem z Rudy - Halemby, tak że gdyby w jakimś miejscu w okolicy (Chudów, Bytom, Katowice) byłby organizowany zlot, i gdyby można było podjechać z ojcem i zagadać z właścicielem i pomysł by wypalił to naprawdę staruszek byłby szczęśliwy.

Ewentualnie mogę po prostu zapłacić za tank/czas/usługę jakkolwiek właściciel sobie zażyczy.

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowiedź ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najmocniej przepraszam za moje maniery. Sądziłem, że przeczytanie i akceptacja regulaminu będą wystarczającym zabiegiem przed napisaniem posta. Faktycznie, nie przywitałem się z forumowiczami w specjalnie przeznaczonym do tego temacie ( przywitałem się na początku poprzedniego posta), ale zrobiłem to tylko dlatego aby nie zaśmiecać forum. Nie mam motocykla, i w najbliższym czasie raczej mieć nie będe. Nie będe także aktywnym forumowiczem.

Chciałem tylko o coś Was zapytać.

Niestety nie ma tu opcji konta tymczasowego lub opcji ,,gość''.

Mam nadzieję, że moja prośba nie zejdzie na dalszy plan tylko z powodu nie zachowania forumowej etykiety.

Nazywam się Krystian, witam ponownie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie znam nikogo kto by miał GW, ale pomysł piękny. Życzę, żeby udało się zrealizować. Sam kiedyś chciałem sprawić ojcu podobną niespodziankę, zawsze marzył o chopperze, niestety nie zdążyłem...

Dlatego trzymam kciuki za Ciebie!

Za vieto: forum goldasów to chyba jest pomysł za 100 pkt.  http://www.gwc.pl/Pl/index_PL.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vieto & V-Olo, uwierzycie mi, że na to nie wpadłem ! Hah, świetny pomysł ! Najprostsze rozwiązania są najlepsze. Zajrzę tam jeszcze dziś i coś podpytam. Dzięki :-)

Madziula, dziękuję za szczere intencje, sądzę że zdołam samemu coś ogarnąć, ale mimo wszystko gdyby nadarzyła sie okazja to byłbym wdzięczny za cynk :-).

Matthaios, w czwartek akurat około 17 będe śmigać przez Chudów to zrobię tak jak napisałeś, po prostu podejdę i zagadam. Znowu wracamy do wątku najprostszego rozwiązania ;)

Tak czy siak, dziękuję wszystkim za pomysły i poświęcony czas, temat w sumie do zamknięcia, chyba że za kilka dni napiszę jeszcze jeden post pod tym tematem ze sprawozdaniem. Ale to już zalerzy od osób opiekujących się forum.

p.s.

W poprzednim poście pisałem, że raczej nie będe mieć motocykla... ale jednak marzy mi się taka XTZ Tenere i trasa rzędu kilkuset km... ale tu już plany na następny rok, i na całkiem osobny temat. Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.