Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki GS500 ogłoszenie z OLX


Grzegorz Sikora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie mam za bardzo wiedzy na temat motocyklów, prawo jazdy dopiero kończę ale już poszukuje jednośladu.

Znalazłem ciekawe ogłoszenie Suzuki Gs500, Sprzedający wysłał więcej zdjęć motocykla jest on z 1994 roku. Możecie powiedzieć coś o nim po zdjęciach w sensie zgodność z oryginałem czy też jakieś widoczne miejsca co do których powinienem mieć podejrzenia ???

Z góry dziękuje za każdą poradę :)

 

339e17be29c3574bmed.jpg

7ff976619d4886b7med.jpg422685305b7e4577med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że technicznie gs500 do cb500 nie ma startu.Dla tego lepiej szukać hondy,tym bardzie że u nas wszystkie sprzęty maja max 30 tys km a ile na prawdę to tylko one wiedzą.Nawet XJ daje dużo większe szanse na sukces więc zmienił bym obiekt poszukiwań i cieszył się że tak sie sytuacja rozwinęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale chyba w tym przedziale rocznikowym i cenowym, nawet hondę można zapuścić ;)

Lepiej poszukac po prostu takiego egzemplarza, który pod względem technicznym będzie oferował więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/suzuki-gs-500e-super-stan-z-niemiec-zblokowana-CID5-ID66phN.html#0e8733798a 
Jechałbym ja obejżec  mimo tych 98 200km przebiegu.. jezeli jest zablokowana to ten silnik nie bedzie zuzyty,

Proponowałbym pomiar kompresji  przed zakupem i wszystko bedzie jasne;) 
Generalnie polecam w 100% Widac ze ma oryginalny lakier i nie lezała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ty coś piłeś, czy po prostu piszesz tak nie zrozumiale i szybko zmieniasz zdanie ;)

Kilka postów wyżej narzekasz, że większość sprzętów to kręcone złomy, bo wszystkie mają po 30tys.km.

Jak trafia się maszyna, która wygląda na dosyć wiarygodny sprzęt, z oczywistym w zasadzie przebiegiem,to znowu coś ci nie pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale daj mi spokój 100 tys km :wacko: ,co to 1,9sdi?Tu alkohol nie pomoże może dopalacze.Jeździł bym jak głupi bo po 100tys zaś od zera :) i gitara :)

Nie wiem co w tym dziwnego?:)

100tys.km, to wstyd i hańba?:)

Grzesiu nie pij :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię kat. A2 więc wybór motocykla mam dość ograniczony :)  Czytałem masę artykułów ponoć GS500 jest jedną z najlepszych opcji dla nowicjusza.

Co do przebiegu motocykla to nie jest on aż ak ważny bo jeśli dbasz o motocykl i serwisujesz go na bieżąco to posłuży Ci niezależnie od tego ile już pokonał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.