Jump to content

dloperator

Użytkownicy
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

dloperator last won the day on August 16 2016

dloperator had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralna

About dloperator

 • Rank
  Motostudent

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Piekary

Recent Profile Visitors

730 profile views
 1. Niestety w traktorkach też nie jest tak różowo. Na przykład w ok 60% motocykli system bezkluczykowy unieruchamiał pojazd. Pompy paliwowe do teraz potrafią obsikać kierowcę benzyną.
 2. Co do GS-a to modele od 2014r są znacznie lepsze. Jet ogromna różnica w porównaniu do poprzednich traktorów. Niestety pierwsze roczniki, a w zasadzie do połowy 2017 cechują się licznymi chorobami wieku dziecięcego. Cenowo znacznie poza założonym budżetem.
 3. Co do wysokości R1200GS. To jest zwykły i wyższy adventure. Zwykły dostępny jest w wersji normalnej i obniżonej. Prócz tego dostępne są siedzenia niższe i wyższe. http://www.bmw-motorrad.com/com/en/equipment/seathight_conf/seats_config.html
 4. a ja -1. Choć z żalem, bo to bardzo dobry motocykl.
 5. W tym roczniku to ideału już nie znajdziesz. Poszukaj nieco nowszego vstroma (nie do zajechania) albo giętkiej-ramy-transalpa (tańsza, choć gorsza opcja)
 6. Przymierz się do vstroma 650. Mocy co prawda ok 70KM ale V2 z dobrym momentem od dołu. Sporo niskich ludzi na nich daje radę. Dostępne są tanie łączniki obniżające tylne zawieszenie, przód można na lagach opuścić kilka cm. Węższych i niższych siedzeń też sporo się znajdzie. Kobieta doceni wygodne miejsce pasażera. Jak spróbujesz szutrów, to już nie wrócisz tylko na asfalt.
 7. A tak w ogóle co z poszkodowanym? Myślę o fizycznej stronie, umysłową widzieliśmy.
 8. Zwróćcie uwagę, że nakłady na R&D, inwestycyjne muszą się zwrócić przy znacznie mniejszej liczbie sprzedanych egzemplarzy.
 9. http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/a/smiertelny-wypadek-motocyklisty-w-swierklancu-zginal-policjant-z-kmp-katowice,12334984/ Uważajcie...
 10. A co tam motocyklowego? To już raczej w ramach dni Gminy Świerklaniec w sobotę 10.06 jest 1 gminne spotkanie miłośników motocykli i skuterów obok zamku w Nakle Śląskim.
 11. trafiony motocykla miał ABS? Wygląda jakby kierownik zbyt mocno wcisnął hamulec i położył moto. Sprawca w oplu powinien solidnie beknąć, nie wszyscy dorośli do posiadania prawa jazdy.
 12. Przykro. Trzymaj się dziewczyno. Filmik puszczę dzieciom, gdy będą już chciały wozić się motocyklem z swoimi sympatiami. Stawianie motocykla to typowy odruch bezwarunkowy w szoku. Późniejsze zachowanie to już chamstwo.
 13. Na czym miałoby polegać owo "nieprzystosowanie" do motocykli?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.