Jump to content
diter_

motomoda bytom/miasteczko sl

Recommended Posts

A ja polecam Piotrka. Nie wciska nic na siłę, dobrze doradzi, jak nie ma na miejscu to ściągnie na dzień następny. Brałem u niego odzież jak i części eksploatacyjne :)

Byłem, kurtkę i spodnie kupiłem - polecam

Jak czegoś akurat w jednym sklepie nie ma to bez problemowo na następnym dzień ściąga nawet dla samego przymierzenia i upewnienia się że za duże/małe.

Podpinam się do poleceń Piotrka, spoko gość, kupiłam u niego cały sprzęt i jestem mega zadowolona. Zawsze miły, dobrze doradzi, zaraża humorem :) 

Ja też jestem mega zadowolony ,kupiłem u Pitera kombiak ,buty ,kask i dla żony kombiak . Fachowcy i ceny przystepne mają . Polecam 

• Like 1

Ja mam mieszane uczucia… Fakt faktem, zamówili mi spodnie które chciałam, przy płatności gotówką dali rabat i to było spoko :) 

Aczkolwiek bardzo nie pasowało mi OPLUWANIE marki którą nie handlują (ale mogą zamówić w razie czego). Co innego zachwalanie, uwidacznianie plusów marek którymi handlują, a co innego opluwanie i negowanie zalet innych marek.. No ale cóż. Reklama dźwignią handlu.

Możecie powiedzieć gdzie lepiej podjechać, gdzie jest większy wybór ciuchów na miejscu? Ineresują mnie damskie kurtki i męskie buty.Bytom czy Miasteczko Śląskie?

Bytom :))  a jak nie będą mieć akurat rozmiaru to do Miasteczka zawsze można podjechać przymierzyć, bo to tylko jakoś 15km.

i przede wszystkim w Bytomiu dobrze doradzą, byłem w Miasteczku to trochę lipa, ale akurat mieli awarię ogrzewania, to może dlatego :P 

Ja mam mieszane uczucia… Fakt faktem, zamówili mi spodnie które chciałam, przy płatności gotówką dali rabat i to było spoko :)

Aczkolwiek bardzo nie pasowało mi OPLUWANIE marki którą nie handlują (ale mogą zamówić w razie czego). Co innego zachwalanie, uwidacznianie plusów marek którymi handlują, a co innego opluwanie i negowanie zalet innych marek.. No ale cóż. Reklama dźwignią handlu.

a ja podjechałam tam z kolegą, który dokonywał kolejnego x zakupu i mogę stwierdzić, że :

1. nie opluwali marek, którymi nie handlują - wręcz przeciwnie -  zapytałam o kask, który kupiłam i miałam go wówczas 3 raz na głowie - i pierwszą rzecz jaką od nich usłyszałam to ta, że tym nie handlują, ale obiektywne zdanie przekazali, obejrzeli kask, sprawdzili zapięcia itd, itp, mało tego udzielili expresowego szkolenia szybkiego zapinania zapięcia w kasku ( bo na łatwiznę zapinałam jak sobie chciałam ja, a nie jak być powinno i to przyuważyli )

2. nie czułam żeby nadskakiwali klienta ( a bywa to różnie )

3. krótko i na temat - rabat udzielony 

4. pyyyyyszna kawka

polecam i pozdrawiam 

Piotrek z Bytomia miazga jedziemy na szybkie zakupy wychodzimy po 2 godzinach pogaduch i śmiechu.

Chłopaki fachowo i szybko doradzają a przy tym nie są sztywni :P

Teraz się rozbudowują o dodatkowe metry więc asortyment się powiększy który był już dość spory !!

Dzięki Piotrek za wsparcie na zlot dla naszych przyjaciół :D

Podbijam temat i również polecam. :) Duży wybór, dobre ceny, chłopaki potrafią doradzić, a i rabat się dostało bez proszenia. ;)

Piotrek z Bytomia miazga jedziemy na szybkie zakupy wychodzimy po 2 godzinach pogaduch i śmiechu.

Chłopaki fachowo i szybko doradzają a przy tym nie są sztywni :P

No,jak szukałem kasku to właśnie trafiłem na moment gdy towarzystwo świetnie się bawiło.W efekcie tego tysiaka zostawiłem gdzie indziej ...