Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witamy! ;>


Gość plecaczkofotografki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość plecaczkofotografki

Hej, jesteśmy tutaj nowe. Chciałybyśmy na tym forum zaistnieć w dwóch rolach: jako plecaczki jak i fotografki :D 

Jesteśmy dwie, razem z przyjaciółką interesujemy się fotografią i motocyklami. Chcemy połączyć te dwie pasje w całość. Jeżeli chcielibyście mieć jakieś zdjęcia lub po prostu przejechać się z plecaczkiem piszcie. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... Panowie spokojnie :)

 

Witam na forum i mam nadzieję, że odnajdziecie swojego motonitę, który powiezie Was w idealne miejsca do fotografowania :)

 

Wiem, że nie zaczyna się zdania od ale...

Ale... jest kilka spraw, które muszą ( dobrze by było ) zostać uregulowane jeżeli poważnie myślicie o plecakowaniu :)

 

1. Miło by było jakbyście się przedstawiły z imienia lub jakiegoś nicku , po którym będzie się można do Was zwracać

2. Jedno z nielicznych prawidłowych pytań zadanych przez szreka :P - mianowicie czy posiadacie odpowiedni ubiór do jazdy ?

3. Jak przystało na fotografki mile widziane będzie profesjonalne ( bardziej lub mniej ) Wasze zdjęcie :)

4. Informacja czy wymagana jest zgoda Waszych rodziców na zabranie Was gdziekolwiek :)

5. Jakie miejsca Was interesują ?

 

Myślę, że po udzieleniu tych informacji będzie Wam o wiele łatwiej w tym świecie zrozumiałym tylko dla nielicznych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plecaczkofotografki

 

Myślę, że po udzieleniu tych informacji będzie Wam o wiele łatwiej w tym świecie zrozumiałym tylko dla nielicznych :D

 

Hmm.. no to może zwracajcie się do nas po prostu po nicku bądź piszcie do nas na priv.

rozumiemy że jest to dla was ważne, aczkolwiek jesteśmy w takcie zbierania na cokolwiek haha :D

Co do naszych zdjęć zapraszamy na priv :D

Oczywiście że nie, choć zawsze wiedzą jak się gdzieś wybieramy polatać :)

Co do miejsc, jest to nam zupełnie obojętne ponieważ będziemy się starały odnaleźć w każdym miejscu, wydaje nam się że miejsce powinno być przede wszystkim odpowiednie dla was jak i dla nas do fotografowania, bo nie wiemy jakie miejsca preferujecie ;)

 

Pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plecaczkofotografki

A czy posiadacie chociaż kaski ?

wiem, że dla niektórych może być to głupie pytanie ale różni ludzie tu się już przewijali :)

Jeszcze jedno pytanie : piszecie się na jazdę osobno czy zawsze w pakiecie się Was ma ? :D

 i tu też zaczynają się schody, ale rozglądamy się nad kaskami, mamy już parę na oku choć nie wiemy czy są ok :D

zazwyczaj w pakiecie, choć zdarzyło się że rozdzieliłyśmy się :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... to może skoro nie macie nawet kasku... bezpieczniej bedzie wsiaść sobie na rower poki co ? - skoro we dwie zawsze to polecam tandem. Paprocany w Tychach to całkiem ładne miejsce;)

A skoro nazywacie sie fotografkami to czemu nie pochwalicie sie zdjęciami całemu forum? taka tejemnica? Ja bym była dumna skoro robie takie zajebiste zdjęcia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam sie;p

 

jakiego jadu? Po prostu zaproponowałam bezpieczniejsze rozwiazanie od jeżdzenia na moto bez jakiegokolwiek ciucha. a co Flavius, zgarnałbys plecaczka bez chociażby własnego kasku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plecaczkofotografki

hmm... to może skoro nie macie nawet kasku... bezpieczniej bedzie wsiaść sobie na rower poki co ? - skoro we dwie zawsze to polecam tandem. Paprocany w Tychach to całkiem ładne miejsce;)

A skoro nazywacie sie fotografkami to czemu nie pochwalicie sie zdjęciami całemu forum? taka tejemnica? Ja bym była dumna skoro robie takie zajebiste zdjęcia;)

Niektórzy posiadają dwa kaski, a czytając ze zrozumieniem rozglądamy się, bo mamy kilka na oku, poza tym to nie jest problem dojechać w jakieś miejsce do fotografowania jeżeli ktoś nie posiada dwóch kasków :) może fotografki to zbyt duże słowo, możemy się raczej nazywać amatorkami, ale jakieś zdjęcia już robiłyśmy, chwalić się? po co? skoro można robić je dla siebie i wysłać tym osobą co się na nich znajdują. pozdrawiamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.