Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witamy! ;>


Gość plecaczkofotografki

Rekomendowane odpowiedzi

Flavioo.... a pod ciuchami sie liczy? :D

 

Niektórzy posiadają dwa kaski, a czytając ze zrozumieniem rozglądamy się, bo mamy kilka na oku, poza tym to nie jest problem dojechać w jakieś miejsce do fotografowania jeżeli ktoś nie posiada dwóch kasków :) może fotografki to zbyt duże słowo, możemy się raczej nazywać amatorkami, ale jakieś zdjęcia już robiłyśmy, chwalić się? po co? skoro można robić je dla siebie i wysłać tym osobą co się na nich znajdują. pozdrawiamy ;)

jak sie rozglądacie to kupcie, a potem zastanawiajcie się co dalej. Motocykle to niebezpieczne hobby a leginsy wam dupy nie uratują. ;) I broń boże was nie atakuje, tylko skoro chcecie robić coś z głowa to od poczatku do końca. Bo jazda bez ciuchów może bardzo źle sie skonczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość plecaczkofotografki

jak sie rozglądacie to kupcie, a potem zastanawiajcie się co dalej. Motocykle to niebezpieczne hobby a leginsy wam dupy nie uratują. ;) I broń boże was nie atakuje, tylko skoro chcecie robić coś z głowa to od poczatku do końca. Bo jazda bez ciuchów może bardzo źle sie skonczyc.

tak wiemy, a kto powiedział że jeździłyśmy w leginsach? doskonale wiemy jak to zle się może skończyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem - srogo będę musiał się zastanowić :P

 

Linka sarkazmem nic nie osiągniesz :) następnym razem łagodniej podejdź do tematu z takimi radami :)

zastanowić? pfff:P

to nie był sarkazm, raczej dobra rada dla (jak wnioskuje) troche mlodszych koleżanek;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba zacznę w klapkach jeździć i bermudach

na pohybel wszystkim moralizatorom !!

 

Wybacz Linka, lubię Cię ale tego za przeproszeniem pie....... lenia słuchać już nie mogę.

Co to kogo obchodzi kto w czym i z kim jeździ ?!

Jego dupa, jego kości.

Jedźcie do Włoch i popatrzcie w czym  jeździ mekka motocyklizmy

od razu zabierzecie im motocykle i pewnie rozstrzelacie !!

 

Uff, tom se ulżył !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a Ty myślisz, że ja taki łatwy jestem ?

podanie w 3 kopiach , sesja zdjęciowa + list motywacyjny i wtedy się zastanowię na poważnie :D

 

nie umiem pisac LM!:( podanie nie wystarczy...??:(

Accord, wiem że mnie lubisz i cieszę sie że Ci ulżyło;D

ino wczoraj widziałam na własne oczy jak taki "plecaczek" spada z moto, bo mlodzikowi moto spod dupy uciekło. Z tych jeansów niewiele zostało. Ale masz racje - ich tyłki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takich co parędziesiąt metrów po asfalcie szorowali

i dzięki kombikowi wstali i poszli na wódkę

ale nie każdego stać żeby zaraz mieć wszystko.

Mogę iść o zakład że na początku też w dżinsach latałaś :)

RAZ! bo dupa mi zmarzła i kolana cierpiały. Pierwszy raz wsiadałam mając kurtke i kask i rekawiczki. Potem od razu byly spodnie ;) i tez nie kupowałam wszystkiego na raz, tylko powoli. gdy juz mialam to dopiero napisałam- jednak cenie swoja dupe- drugiej mieć nie bede;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jako samica wetkne swoje skromne zdanie ...zaczne od ubioru , jest bardzo istotne w czym sie jezdzi i kazdy motonita to wie natomiast co do plecakowania  to tez trzeba miec pojecie jak zachowywac sie jako pasazer , to nie taka prosta sprawa jakby sie laikowi wydawało zwłaszcza na trasie..ale nie bede tu wykładow robic , a co do fotografi to my tutaj tyle zdjec robimy sobie z naszymi bestyjkami ze  sami juz jestesmy profesionalistami :D ale co by nie było zycze wam dziewczyny abyscie znalazły swoich motorzystow na wspaniałych rumakach bo lepszych od nich nie ma ;):D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki :D

Po przeczytaniu tych wszystkich postów pewnie nabrałyście jeszcze większej ochoty na plecakowanie.  O swoje bezpieczeństwo trzeba dbać ale trzeba też pamiętać że różnie tu ludzie zaczynali jazdę na moto. Jak będziecie mały czas i chęci na sesję w ciekawych miejscach to zapraszam. Kurtka się znajdzie, a kask rzecz święta i osobista więc radzę mieć swój . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.