Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Opinia o Firma Usługowo-Handlowa Baster Zory


robert1229

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przymierzam się do zakupu swojego pierwszego motocykla. Zna ktoś firmę Baster w Żorach.

WWW.baster777.otomoto.pl link do ich oferty.

Moja wiedza na temat motocykli jest kiepska. Zamierzam zabrać moto na sprawdzenie do serwisu. Zależy mi na opinii innych czy miał ktoś z nimi styczność, warto się przejechać czy raczej omijać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEGATYW!! OSTRZEGAM!!

Koledzy, omijajcie tego hanldarza szerokim łukiem, wszystko jest pięknie ładnie do momentu zapłaty, po wszystkim delikwent wszystkiego się wypiera i zaczyna cwaniakować. Motocykle z Włoch bez udokumentowanej historii, wp....łem sie na minę u tego typa z moto; sprawa trafiła do sądu i Urzędu Skarbowego. O szczegółach będę informował na bieżąco.

Ja akurat nie popuszczam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

facet trzyma motocykle w mizerowie. wszystkie pięknie odpicowane na sprzedaż. kupiłem u niego dwa motocykle do dziewczyny i przyjaciela - oba jak się okazało miały cofnięte liczniki. od znajomego słyszałem ze kolejny od niego kupiony również miał na blacie polowe mniejszy przebieg. w dodatku w motocyklu od mojej kobity który był rzekomo "okazyjnie" kupiony od starszego pana we Włoszech ma skrzywiony stelaż pod siedziskiem.

 

kolejny typowy handlarz polski jakich mamy w kraju przeważająca większość

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem u niego dwa motocykle do dziewczyny i przyjaciela - oba jak się okazało miały cofnięte liczniki. od znajomego słyszałem ze kolejny od niego kupiony również miał na blacie polowe mniejszy przebieg. w dodatku w motocyklu od mojej kobity który był rzekomo "okazyjnie" kupiony od starszego pana we Włoszech ma skrzywiony stelaż pod siedziskiem.

 

Taki stary wyga dał się zrobić :-)

Musiały być nieźle odpicowane te sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rzygam plakiem... :blink: Nie znam się jakoś super ale już na pierwszy rzut oka widać, że to jest przepicowane a ta FZ6 ma w dodatku dekiel porysowany :)

Opisy też zawsze takie same? "Fazer posiadał tylko jednego właściciela (1959 rocznik potwierdzone stosowną dokumentacją" I pewnie jeszcze nie palone w środku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też byłem w tej firmie gdy szukałem Yamahy Majesty 400.

Miał taką w swej ofercie z 2007 roku ,niby bezwypadkowa w idealnym stanie z przebiegiem 23000km.

Na miejscu okazało się coś innego,skuter mocno zmęczony,cały poobijany,felgi z dużymi zadziorami,ale idealnie wyczyszczony i popsikany oczywiście plakiem.

W czasie jazdy próbmej kierownica cała drżała.

Nie polecam tej firmy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.