Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Slovakia Ring z MOTORMANIĄ 31.03-01.04.2014

Recommended Posts

• Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeździliśmy w grupie D która nie musiała mieć transporderów. W drugim dniu wziąłem transponder i przeniosłem się do grupy C mój najlepszy czas 1:49:238   Trzeba było na forum zarzucić że jesteś, miel

Mniej więcej tak, cudów nie ma. Ja i tak planowałem wyjazd na jakiś tor w tym roku i spodziewałem się mniej więcej takich kosztów więc bez różnicy. A jeżeli jeszcze można przy tym polatać testówkami, spotkać ekipę MRM i pojeździć pod okiem kogoś doświadczonego to czemu nie? Będzie fotograf, kamerki i będą omawiać błędy a technice jazdy - to coś czego szukam.

Żebyś się nie rozczarował :)

Miejmy nadzieję że będzie już wystarczająco ciepło, polecam wziąć elektryczne kocyki jeśli ktoś ma, w nocy lubi wypizgać.

Poniżej fota z kwietniowych treningów na Slovakiaring - około 6 rano.

A jak już się zapoznacie z torem to polecam www.slovakiaracing.sk i cykl imprez FUN CUP - lepiej cenowo nigdzie nie ma. Organizacyjnie też rewelka.

528026_3807099139021_982730730_n.jpg

Nie "pesymizuj" mi tu  ;) W zeszłym roku była zima jeszcze w Wielkanoc, mróz trzymał do kwietnia przez co nie miałem jak zajechać na przegląd diagnostyczny w marcu i przeciągnąłem o 2 tygodnie. I jeżeli mnie pamięć nie myli to odwołano pierwszą rundę WMMP ze względu na ciągle panujące ujemne temperatury na Słowacji. Ile razy tej zimy odgarniałeś śnieg? bo ja ani razu :) wszystko poszło do Stanów i niech tak zostanie. Nie dopuszczam myśli że pogoda nie dopisze.

Trzeba być optymistą !!

Ja już z weekendu majowego w śniegu z Węgier wracałem

co nie znaczy że już nie będę planował jazdy w majowy weekend.

Jeżeli pogoda się utrzyma (na co się zapowiada) to będzie miodzio.

A jak się spieprzy - to jest rezerwowy termin :) 

Mam wykupione ale dwóch ludzi trudno nazwać ekipą !! :P:D

pozazdrościć... nie ma już miejsc, także tym razem obejdę się smakiem. ale się odwlecze to  wiadomo:)

FUN CUP polecam, wszystko lux, a w tym sezonie lepsze ceny będą i jazdy 2 dniowe. a do tego wyścig!! i pro foteczki jakby ktoś chciał

W sumie jest nas trzech z forum którzy jadą z Motormanią na Słowację

może warto chłopaki zastanowić się nad boxem ?!

Gdyby dobrać jeszcze 3 gości (przez organizatora) to wyszłoby po 140 zł od łebka.

• 2 weeks later...

wydaje mi się że po całym torze jeszcze w tym sezonie się nie pojedzie

mimo to zabawa i tak przednia !!

Polecam wszystkim kolegom jeżdżącym na co dzień po "torze" ;) Sośnica czy Pyrzowice.

Było mnóstwo dzwonów i tylko jednego gościa wywieźli do szpitala i wrócił z gipsem ale też z uśmiechem na twarzy   :D

A jednak jak to w życiu bywa jednak pojechałem, rozglądałem się po padoku ale Was Panowie nie widziałem...:/

A akcja była bardzo szybka:

-koniec roboty w poniedziałek o 19, po telefonie od kumpla wrzucił wszystko na auto i był na Slovakiring o 1:20:)

NItka fajna, techniczna:)

W jakiej grupie jeździliście? no i jakie czasy ? :)