Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

sobota 01.03.2014


piter1985

Rekomendowane odpowiedzi

Mister miałeś kupe szczęscia ciesz sie że nie trafiłeś do działu ku P..,pisałem że jeszcze mnie nikt nie wyciągnie na ten syf na drogach i dziś miałem chwile zwątpienia bo słysze motorki latają więc ja do garażu tak popatrzeć i wiesz co?,słysze jedzie coś na sygnale i 300m od mojej chaty koleś na Ligocie zaliczył szlifa,było podobno ostro ale z tego jakoś wyszedł zielone ducati,to nie czas na jazde a na pewno bezpieczną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Teraz wiem, że można jeździć ale z głową. Trzeba po prostu wziąć pod uwagę panujące warunki na drodze. Ja to już zawsze będę robił kiedykolwiek wyjeżdżając na drogi. Teraz powiedziałem sobie, a w zasadzie obiecałem - że jazda na motocyklu to będzie dla mnie czysty relaks. Spokojna jazda bez brawury. Ja na własnej skórze doznałem tego, jak niewiele trzeba, by tragicznie skończyć. A dla Was niech ten jak by nie było szczęśliwy przypadek, będzie przestrogą na przyszłość. Więcej pokory na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiesz co Cie spotka za zakrętem..,nawet na znanej i objeżdzonej drodze,ale dogrzane gumy i ciepły asfalt to jakieś minimum bezpieczeństwa,każdego może ponieść i wtedy takie detale sie przydają,ja też jezdze dla fanu i relaksu,nie musze nikomu nic udowadniać jaki to jestem bajker zajebisty bo każdego uczy kolejny sezon,do zobaczyska na trasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank w którym mam konto - Getinbank - zasponsorował klientom auto sssistance - za free... Ono obejmuje holowanie do 100km - motocykle są też objęte ubezpieczeniem. Firma ubezpieczeniowa Link4

Teraz jak patrzę na spokojnie na film, to widać, że jest kilka innych śladów w tym miejscu na poboczu - może nie tylko mnie tam wyrzuciło....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.