Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

strony www naszych forumowiczów


MisterTwister

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z forumowiczów posiada swoją stronę www o tematyce motocyklowej?

Własnie zbieram się do stworzenia takiej właśnie stronki. 

Z założenia ma to być strona, na której będę wrzucał fotoreportaże w wypadów motocyklowych.

Chcę, by każdy kto uczestniczy w takich wypadach miał dostęp do relacji z wyjazdów.

 

Chcę tam wrzucać galerie zdjęć coś na taki wzór (wcześniejsze moje materiały o tematyce wędkarskiej)

 

http://wedkowanie.ovh.org/dzierzno_3_maja/index.html

 

http://wedkowanie.ovh.org/pompy%202008/index.html

 

Albumy z założenia mają być animowane, bardziej atrakcyjne w oglądaniu niż statyczne.

 

 

bardzo wstępny projekt stronki:

 

http://motong.cba.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Ludziska właśnie na przykładzie Kolegi MisteraTwistera możemy w pełni docenić zbawiennego wpływy maszyny na człowieka. Otóż jak sami widzicie szanowny Kolega z osobnika jeżdżącego byle gdzie na zwykłym motongu na Waszych oczach doznaje przeobrażenia po zakupie nowej maszyny- kombajnu która to wszędzie wiedzie i jeździć będzie do końca świata i jeden dzień dłużej w fotoreportera. Cieszy mnie to bardzo a i Was powinno, bo a nuż spotkamy Kol MisteraTwistera gdzieś na Zadupiu Małym czy diabli wiedzą gdzie i ten zechce uwiecznić nasze facjaty w tym arcyciekawym otoczeniu i opublikować...Kto wie, może jeszcze staniemy się gwiazdami internetu.... ;)

MisterTwister mam nadzieję że się nie obrazisz za ten niewinny żart. Szanuję ludzi z pasją, a Ty masz dwie (o których wiem ) więc życzę POWODZENIA... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do pewnych spraw wracam co jakiś czas. Był czas, że amatorsko bawiłem się tworzeniem stron www na swoje potrzeby.

Jestem człowiekiem, który potrafi powiązać i pogodzić obecne i przeszłe pasje. Wychowałem się na DOS`ie i liznąłem kiedyś HTML`a...

Po latach uzbrojony w potężniejsze narzędzia znowu bawię się stronami www. Cały czas towarzyszą mi fotografia, video, wędkarstwo, strzelectwo i motocykle... Może ktoś nie wieży, ale to wszystko można ze sobą powiązać i czerpać radość z tej zabawy.

Mam tylko nadzieję, że starość nigdy nie zniechęci mnie od poznawania nowych technologii i do końca będę próbował sił w każdej dziedzinie techniki, multimediów...

Teraz dla odmiany przypominam sobie o animacjach flashowych  :)

 

nowa ostateczna nazwa strony

 

http://motosilesia.cba.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie się wydaje że często  fotkami będziem się wymieniać.

Kolega idealny jako towarzysz "latania" . Fajne miejsca , winkle itp. pokazuje. Nieraz razem lataliśmy i jesio nieraz polatamy.

 


Mam tylko nadzieję, że starość nigdy nie zniechęci mnie od poznawania nowych technologii i do końca będę próbował sił w każdej dziedzinie techniki, multimediów...

??????  Ile Ty masz lat ??? 30+  gdzie tam do starości Bernardzie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cba.pl to chyba najgorszy hosting jaki mogłeś sobie znaleźć :) jeśli zależy Ci na swojej stronie to proponuję opłacić sobie hosting u innego dostawcy w przypadku CBA.pl wystarczy kilka maili i konto ma ktoś inny. No chyba, że odrobili lekcje i takie sytuacje się nie zdarzają- w co szczerze wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten hosting to póki co na razie poligon doświadczalny.

Na pewno coś znajdę rozsądnego. Póki co pracuję nad stronką w formacie flash. Chociaż z drugiej strony, nie lubię wodotrysków.

Strona z założenia ma służyć wszystkim, którzy będą w naszej grupie do 80km/h aktywnie uczestniczyć. Więc chyba im prostsza i skromniejsza to chyba lepiej...

Marek, tak jak napisałem Ci na pw, my z Grześkiem już w sobotę robimy małą objazdówkę. Przetestuję nową kamerkę na kasku, linki wrzucę na forum i stronkę.

Wszystkich chętnych do wspólnego turystycznego śmigania serdecznie zapraszamy.

W tym sezonie na bank w końcu będzie Kotlina Kłodzka, Bieszczady i Mazury.

Terminy tak ustalimy, by każdy chętny mógł się załapać.

 

 

http://motosilesia.esy.es/  - w końcu serwer bez reklam  :)

 

 

Zapraszam do korzystania z czatu na stronie...

Niebawem kolejne zmiany :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Spoko, każdy niech się czuje zaproszony.

Wracając do samej strony. Tak naprawdę kłopotliwe było dla mnie dzielenie się z innymi materiałem z naszych wycieczek. Wysyłanie każdemu z osobna nierzadko dużych obszernych plików na skrzynkę e-mail było czasochłonne i kłopotliwe. Tym bardziej teraz, jak nasze relacje wzbogacone będą w obszerny materia video...

Dlatego myślę o stworzeniu panela z dostępem do serwera ftp, gdzie każdy będzie mógł w każdej chwili pobrać ciekawe dla niego materiały.

Zachęcam też innych, by na stronce umieszczali swoje linki do swoich galerii, tak jak to zrobił mój znajomy Jerry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaku, ja nie mogłem bezczynnie wysiedzieć w domu. Zimową porą zakupiłem i przetestowałem kamerkę, drążyłem temat edycji materiału video, zrobiłem stronkę www - a to wszystko w klimacie motocyklowym. Jak widać, pasja motocyklowa zaraża na maxa!

A....! I najważniejsze!!! Zmieniłem motorek na taki, który w końcu daje mi mnóstwo radości z jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.