Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

31.07-03.08.2014 Woodstock 2014


Rekomendowane odpowiedzi

jestem tego zdania-nie podoba sie nie jade i tyle a nie wkurwiam innych jakimis wymaganiami-5 kabin prysznicowych-niedaleko wioski jest woda strumyczek tam mozna afe wymyc i koniec biadolenia.........przynajmniej komary nie siadaja a muchy tez .....ja jade chocby tam wogole nie bylo nic z biezaca woda...........najgorzej jak jakies przecietne AQ sie znajdzie i biadoli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie kontenery z prysznicem i kiblem, masz na ToiCampie i na normalnym polu, zawsze możesz tam iść, postać ze 2 godz w kolejce i się okąpać za pare zł. 

Ja tak, jak napisałaś,wole pełną labe i luz, poskacze pod sceną i brud odpada ;)

Brud do 1 cm nie jest szkodliwy a powyżej 1 cm sam odpada więc mycie się nie ma najmniejszego sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie można znaleźć jakiś regulamin wioski ? głównie interesuje mnie, jak wygląda sprawa wnoszenia/wynoszenia browarów na teren motowioski ;)

Mapa Woodstock 2014

 

https://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&t=h&oe=UTF8&msa=0&msid=111328147703954796655.000452b0ff209a0ab02fc

 

Regulamin na stronie 

http://woodstockfestival.pl/pl/przystanek_woodstock/woodstockowe_zycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kasujcie choćby o 10 zł. więcej za wjazd ale niech to ma "ręce i nogi"

na innych forach pisali, żeby wjazdówka bytła niższa i wystarczy tylko ogrodzenie i parking :-)

 

A gdzie można znaleźć jakiś regulamin wioski ? głównie interesuje mnie, jak wygląda sprawa wnoszenia/wynoszenia browarów na teren motowioski ;)

prohibicji w motowiosce nie ma, jeżeli jednak przywozicie mocniejsze trunki proszę przelewać do plastików żeby zadość uczynić regulaminowi PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu ktoś wulgarny jest (ksiezyc42). Weź sie kolego opanuj. Nie narzucaj komuś swojej woli. Każdy ma prawo do własnego zdania i trzeba umieć przyjąć czasami spokojnie słowa niekoniecznie pochlebne. Nawet sam organizator polemizuje w sposób kulturalny a Ty się burzysz niepotrzebnie i dokuczasz ludziom. Więcej spokoju i empatii Ci życzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu ktoś wulgarny jest (ksiezyc42). Weź sie kolego opanuj. Nie narzucaj komuś swojej woli. Każdy ma prawo do własnego zdania i trzeba umieć przyjąć czasami spokojnie słowa niekoniecznie pochlebne. Nawet sam organizator polemizuje w sposób kulturalny a Ty się burzysz niepotrzebnie i dokuczasz ludziom. Więcej spokoju i empatii Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu ktoś wulgarny jest (ksiezyc42). Weź sie kolego opanuj. Nie narzucaj komuś swojej woli. Każdy ma prawo do własnego zdania i trzeba umieć przyjąć czasami spokojnie słowa niekoniecznie pochlebne. Nawet sam organizator polemizuje w sposób kulturalny a Ty się burzysz niepotrzebnie i dokuczasz ludziom. Więcej spokoju i empatii Ci życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, czy wioska jednak jest w innym miejscu niż była rok temu ?

 

Mapka dla tych bez fb:

http://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/images/woodstock/mapa.jpg

Nie trzeba mieć konta na Fb żeby oglądać nasz profil w tym mapkę.

Co do samej mapki to bardzo swobodnie ktoś podszedł do odwzorowania terenu ;-) chodzi tylko o ogólną orientację

większości uliczek tam przedstawionych nie ma, wioska jest tam gdzie rok temu a mała scena tam gdzie rok temu był Przystanek Jezus czyli rzut beretem za rowem. Na mapce wygląda to trochę inaczej to fakt :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Planuję wyjazd na PW 31.07. z Pszczyny, Ale niestety nie mam towarzyszy do podróży. Czy jest może ktoś chętny na wspólną trasę? Wcześniej niestety nie dam rady(nie dostanę urlopu) I jeszcze jedno pytanie. Gdzie znajdę szczegółowe informacje o motowiosce? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Planuję wyjazd na PW 31.07. z Pszczyny, Ale niestety nie mam towarzyszy do podróży. Czy jest może ktoś chętny na wspólną trasę? Wcześniej niestety nie dam rady(nie dostanę urlopu) I jeszcze jedno pytanie. Gdzie znajdę szczegółowe informacje o motowiosce? 

kolego tez mam zamiar 31 wystartowac z Bierunia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janohd, jeśli jestes chętny na wyjazd 31 to możemy się dogadać co i jak. Jeśli nie wypali to bede napastować szefa żeby dał mi ten urlop od środy i podepne się do chłopaków którzy jadą 30 jeśli będa tacy dobrzy i pozwolą;p 

 

Konkretne informacje jakie mnie interesują to koszt wjazdu na motowioske, chociaż nie jest to aż tak ważne jak to czy w ogóle da radę tam wjechac w czwartek, z tego co czytalem na jakimś innym forum to ludzie pisali że w tamtym roku od wtorku już nie chcieli za bardzo wpuszczać. No i jak wygląda organizacja na tym parkingu, płaci się jednorazową opłatę za wjazd na te kilka dni i spokój? Jeśli nie zmieszczę się do motowioski, to czy jest jakaś inna opcja bezpiecznego zaparkowania maszyny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjazd 40 zł, jednorazowo, w cenie parking, pole, zupa, kawa i herbata bez ograniczeń, nie wiem jak z blachami sprawa wygląda.
Jeśli chodzi o wjazd to wydaje mi się, że większy problem jest ze znalezieniem miejsca pod namiot, moto ;) Ja moge się rozbic na zwykłym polu, grunt żeby sprzęcior w wiosce mógł stać ;p Tylko wtedy troche większy strach ciuchy, kask, itp w namiocie zostawić ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze mną sprawa wygląda nastepująco. Moja kobita już będzie na miejscu od środy ze znajomymi z pszczyny rozbita na zwyklym polu namiotowym i nocleg mam u niej w namiocie. O ciuchy, kask itp, tez się nie martwie, bo znajomy jedzie autem, to dam mu na przechowanie. Martwi mnie tylko parking, bo chciałbym w spokoju napić się piwka nie martwiąc się o motocykl. Dlatego martwię się o to, że jak dojadę w czwartek na woodstock, to nie będzie już miejsca na mojego horneta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.