Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl dla wysokiej dziewczyny.


scrapy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję porady. Przyjaciółka zapisała się na kurs na prawko i poprosiła mnie o poradę, ale muszę się przyznać, że sam nie wiem :) Dziewczyna jest bardzo wysoka, 180cm, raczej silna - żadne chuchro, ale jednak to kobieta, więc wiadomo, że nie utrzyma wszystkiego, co facet tego wzrostu. No i trzeba też wziąć pod uwagę, że to będzie jej pierwszy motocykl.

 

Ona sobie wymyśliła takie cudo: http://www.junak.com.pl/motocykle/podglad/m16 - ale ja nie jestem jakoś przekonany.

 

Z góry dzięki za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też siedziałam na tym Junaku. Siedzenie twarde jak deska... Właściciel mówił, że na dłuższe trasy nie poleca. Okropnie niewygodny :/ Na pewno nikomu bym tego nie poleciła. Ludzie to sprzedają po sezonie, góra dwóch (na gwarancji jeszcze), więc coś w tym musi być. Już nie raz widziałam takie oferty na portalach aukcyjnych, sprzedawane pod byle pretekstem w "znakomitym, salonowym" stanie... Nie wierzę w to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady i czekam na następne :)

 

Czyli dobrze robiłem, że odradzałem Junaka.

 

Poprzymierzać to poprzymierza się na pewno – na razie dopiero zaczyna się uczyć. Ale wiadomo, że miło jest mieć coś na oku i wyobrażać sobie siebie na czymś konkretnym – dodatkowa motywacja ;) Kawasaki i Hayabusa raczej nie w jej stylu – wizualnie chodzi raczej o coś właśnie w stylu VMaxa, ale żeby było dość bezpiecznie przy tym.

 

A zdjęcia nie pokażę, żeby nie drażnić : > w końcu do lata jeszcze daleko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za rady i czekam na następne :)

 

Czyli dobrze robiłem, że odradzałem Junaka.

 

Poprzymierzać to poprzymierza się na pewno – na razie dopiero zaczyna się uczyć. Ale wiadomo, że miło jest mieć coś na oku i wyobrażać sobie siebie na czymś konkretnym – dodatkowa motywacja ;) Kawasaki i Hayabusa raczej nie w jej stylu – wizualnie chodzi raczej o coś właśnie w stylu VMaxa, ale żeby było dość bezpiecznie przy tym.

 

A zdjęcia nie pokażę, żeby nie drażnić : > w końcu do lata jeszcze daleko :P

yamaha virago 535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysoka dziewczyna nie musi sie skazywać na ciezki i niski motocykl czoperowaty.

Jest cala masa sprzetow lzejszych, wyzszych, wygodniejszych i co najważniejsze - dobrze jeżdzących.

Sa bandity,cebule, kilka ciekawych kaw, i w koncu fazerki(chyba ulubiony sprzet Ksieżniczek - bo z tego co widze wrecz masowo wybierany przez płeć piękną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.