Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Berek


kotzu

Rekomendowane odpowiedzi

A niech bedzie - wyjde z cienia.

Kultura zoobowiazuje, wiec przed zalozeniem tematu o zakupie nast. moto najzwyczajniej sie przywitam.

 

3 slowa do ojca dyrektora:

Jezdze na rs50.*

 

Wiek ~ chrystusowy, kat A. 2013; w sumie to dzieki temu, ze legalnie moglem pojezdzic Aprilka w 2013 zdalem egz. co w 2012r. - za pierwszym razem i bez zadnego doswiadczenia sie nie udalo. 

 

edit: *znaczy jezdzilem :P aktualnie ktm duke 390 wiecej tutaj: http://www.motocykle.slask.pl/topic/133569-ktm-duke-390/#entry794463

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by napisac najpierw ze naplywowy jestem ;)

ale od ~10lat zwiazany z rejonem i w sumie dalej tego okreslenia uzywam. choc nauczylem sie juz, ze pewnie dla Ciebie to mieszkam juz zagranica ;) a dokladniej jak sie opuszcza aglomeracje (tzw "Górnośląski Związek Metropolitalny") w strone Czestochowy :->

 

niech pozostanie ze bede poslugiwal sie ksywka, bo malo kto mojego imienia uzywa na co dzien.

 

padlo wiec niemal naturalnie ze rejestrujac sie w tym miejscu bede mial "najblizej" do Was wszystkich :) bo marzenia przekuwam w rzeczywistosc i powazna przygode z moto po zdaniu kat.A na nowych zasadach chcialbym uznac za rozpoczeta i oby jak najdluzej kontynuowana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zeby legalnie i bez obciachu przyjechac na Chudow... to musialbym najpierw Aprilke na cos innego zmienic, wszak majac swoje lata i "A" trzeba podejmowac juz meskie decyzje ;)

 

a o tym juz niebawem bede sie radzil w dedykowanym ku temu forum (czyt. Zakup motocykla)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

becker, reszte nt. nowego moto znajdziesz tu: http://www.motocykle.slask.pl/topic/132390-ktm-honda-czy-kawasaki-albo-jest-cos-o-czym-jeszcze-nie-wiem-ze-chce/#entry778346

o ile zdolasz wogole przebrnac przez mojego posta ;)

 

no i widze ze nie bede mial wyjscia - musze tam do Was przyjechac - paszport mam, ale nie pamietam czy jakiejs wizy jeszcze nie trzeba w tamte strony :D chyba ze sugesia mariana rozwiazuje wszystkie watpliwosci w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kotzu w ramach "pracowo, służbowych" codziennie przemierzam ślunsk. I Hudow i Rokitnice i inne okolice ;-) Czasem zatrzymują mnie tylko na bramkach i placić każą ;-) innym razem slysze "Ty żeś pochytano dziołcho jest". Kobiety chyba wtyki mają. Noooo i zawsze karnet jak cos mozna wykupic, co by się z wizą nie bujać :-D Będzie trzeba to się Ciebie i na pace przewiezie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.