Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Korea Północna motocyklem!


Rekomendowane odpowiedzi

Aaa, dobre skojarzenie . I tez lubię LIDLa :). Pamiętam jak na początku lat 90 babcie narzekały, że je nie stać codziennie sobie kupić soku pomarańczowego, a za komuny pomarańcze były dwa razy do roku :). A i tak wole jabłka, a szczególnie odmiany "wykończone" przez profesora Pieniążka. Chciał amerykańskie przemysłowe drzewka i teraz nie mamy tradycyjnych polskich odmian. Np. jabłka Landsberskie - pychota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha usmiałem sie dokładnie. sama prawda.
troche "zabawnej" kroniki filmowej (fajny epizod o trucicielach - bimber)


co do jabłek LBG to kojazysz..tzw papierówkę?
w mojego dziadka stronach rosnie papierówka ma jabłka wielkosci 2ch piesci..
to jakas taka odmiana że az sie szkli od cukru.. robiąc z niej "jabola" nie dodajesz wogóle cukru, o jedzeniu prosto z drzewa nie wspomne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podstawowa różnica między Koreą Północną a nami sprowadza się do tego, że jak mi się tutaj zupełnie przestanie podobać, to mogę spakować manatki, pokazać wszystkim wielkiego faka i pojechać do jednego z wielu Państw, które stoją otworem.

 

Jasne, że to wymaga otwartości na zmiany i odwagi. Myślę jednak, że w porównaniu do możliwości odstrzelenia mojej głowy zaplątanej gdzieś w druty kolczaste na „zielonej” granicy, internowania, czy prześladowania mojej rodziny, etc. – ryzyko, że za granicą mogą przyjąć mnie najwyżej na zmywak – to i tak pryszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie o Korei ale lubicie Lidla? :ph34r: za co?tak jest jak sie ogląda w koło reklamy plus okrasa,fakt marketing zrobili super,pamiętam kilka lat temu że gorszego syfu nie było te ich podróby piwa,płyny do spryskiwaczy i kiełbaski na grila plus trampki,to było ostatnie miejsce gdzie chodziłem i zdania nie zmienie ;) ,nie jestem wrogiem marketów choć ich stawianie na każdym osiedlu to ewenement w skali światowej,jeszcze rok dwa i małych sklepów nie będzie,wszyscy będziemy żreć gówno z lidla.

Właśnie wyjebałem kubek z marketu z naklejką termiczną myślałem że sie pożygam...

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Dobrze zrobiłes, nie kupuje w żydomarketach tylko dlatego że te pieniądze wyparowuja z polski
a zwykły Kowalski który kiedys miał sklepik odiedlowy (z co prawda droższymi artykułami) ale płacił podatki i miał wszystko od rodzimego dostawcy
a teraz całe zydostwo wciska nam kit "o smaku" tutifruti. - produkt pełnowartościowy etc.. wyprodukowano dla ..itp. i gówniana chińszczyzne.
Aaa i pamietajcie o promocjach bo sporo ludzi w nie jeszcze wierzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.