Skocz do zawartości
Mirol

Enduro-Cross-wycieczki po szutrach

Rekomendowane odpowiedzi

Dopiero zaczynam ale pojeździłbym w jakimś lekkim terenie :D Ktoś chętny gdzieś na Jurze może? Mam Yamahe TW125

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest ktoś z Tarnowskich Gór i okolic chetny na weekendowe enduro\cross?? Moj haszpel KX250 w razie czego przyczepka jest ino konia trzeba z hakiem, mozna cos pokombinowac ciekawego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest ktoś z Tarnowskich Gór i okolic chetny na weekendowe enduro\cross?? Moj haszpel KX250 w razie czego przyczepka jest ino konia trzeba z hakiem, mozna cos pokombinowac ciekawego.

Siema, mam hak jak coś. Ale do Tarnowskich mam 60 km z Częstochowy...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam. Od jakiegoś czasu często i gęsto śmigam po śląskich bezdrożach robiąc swego rodzaju rekonesans w terenie. Wróciłem do mojej starej pasji - odwiedzam stare fortyfikacje, umocnienia, bunkry - jednym słowem miejsca nieodłącznie związane z naszą burzliwą historią. Jeśli kogoś by takie wycieczki i tematyka interesowały, to zapraszam na wspólne wypady. Aglomeracja Śląska obfituje w takie miejsca, czasami trzeba do nich dojechać dziurawymi szutrowymi drogami :)  Opuszczone zapomniane miejsca bywają naprawdę ciekawe, a motocykl jest idealny by do nich docierać. Ja dosiadam poczciwego trampka.

W przyszłym tygodniu planuje pojechać szlakiem wojsk napoleońskich - kierunek Krapkowice i tam latanie po okolicy. Jutro Wyry - znane z września `39, na powrocie Świerklaniec i umocnienia na linii Wymysłów. Jak widać nie jest to monotonna jazda - zawsze staram się coś zwiedzić, poznać. Ostatnio odkryłem nieistniejący już młyn wodny i karczmę w Strzybnicy :) Kto wie jakie skarby kryją takie ruiny :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Krapkowice planuję w nastepny weekend, więc na pewno jakoś się umówimy. Dzisiaj zahaczyliśmy o Wyry -  odnowiony ciężki schron bojowy z kampanii wrześniowej. Gostyń, Wyry, Kobiór - linia oporu wrześniowego. Fajne malownicze okolice.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Plany się niestety zmieniły... W niedzielę pokręcę się w samotności po okolicy - mam czas tylko do południa... A za dwa tygodnie może Bieszczady na dwu dniowy wypad - to może być ostatni dzwonek na dłuższy wyjazd. Prognozy są obiecujące. Nasza grupa jest mocno zdeterminowana by zaliczyć Bieszczady jeszcze w tym roku... czas pokaże czy nam się uda...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam

Od tygodnia jestem posiadaczem suzuki dr 350, szukam chętnych na jazdę w terenie w okolicach Żor :)

pozdrawiam

tel 666328792

to może kiedyś sie zgadamy na mały wypad ja z jastrzębia śmigam xtz660 tenere tak więc chętnie pośmigam po hołdach itp

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

to może kiedyś sie zgadamy na mały wypad ja z jastrzębia śmigam xtz660 tenere tak więc chętnie pośmigam po hołdach itp

Na dniach wybieram się do Łazisk na hałde może reflektujesz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ktoś z okolic Tarnowskich Gór ? chetnie poznam nowe miejscowki :)  Latamy na 2 motorki KX250 i SXF450

a moze zna ktos jakies trasy na Dolomitach w Bytomiu?

przyjeżdzasz na dolimity a trasy same sie znajduja :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hanys no wlasnie chcialabyk z jakas ekipą co znaja dobre drogi niy ino na dolomitach ale tez okolice typu jakies holdy bo sa niydaleko ;)

Podaj na priv do siebie jakiś kontakt (np: fb), bo znajomy szuka "partnera" do jazdy, ale może być partnerka :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest ktoś z okolic Gliwic chętny do pośmigania?

Jak jesteś dalej chetny do posmigania to daj znać, za dwa tygodnie poskladam mojego kmxa do kupy i jakby sie jakis cieplejszy dzień trafił to chetnie wyskocze. Jestem z gliwic

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na dniach wybieram się do Łazisk na hałde może reflektujesz ?

Jak znowu polecisz na ta hałde daj znać. pozdro

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta