Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Używane ciuchy motocyklowe??


malinka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak jest aktualnie. Na początku sezonu byłem i wybór był bardzo duży a ceny przystępne.

Proponuję wykonać telefon przed przyjazdem.

Osobiście kupowałem u nich dla siebie używaną kurtkę tekstylną, później nowe rękawice i spodnie skórzane, a następnie używany strój tekstylny [kurtka,spodnie] dla mojej połówki.

Z zakupów jestem zadowolony, więc z czystym sumieniem mogę polecić :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinka

 

Tak z czystej ciekawości. Miałaś już może z moto jakiś poważniejszy problem, w sensie taki, żebyś musiała korzystać z tej ich "umownej" gwarancji (mam na myśli bigbikes)?

 

Jutro będę jechał do Pilchowic posznupać trochę za spodniami, to zdam relację jak tam z asortymentem u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malinka

 

Tak z czystej ciekawości. Miałaś już może z moto jakiś poważniejszy problem, w sensie taki, żebyś musiała korzystać z tej ich "umownej" gwarancji (mam na myśli bigbikes)?

 

Jutro będę jechał do Pilchowic posznupać trochę za spodniami, to zdam relację jak tam z asortymentem u nich.

 

Ja miałem problem z motongiem a też kupowałem w bigbikes i sprawa została załatwiona wręcz na poczekaniu .

Zaczął mi się pocić uszczelniacz w lagach i gość zrobił mi to bez słowa a i jeszcze kawę zaliczyłem  :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co nie mam zadnych problemow. jedynie drgania przy hamowaniu w zakresie 90-70. nie wiem co moze mi to robic. lozysko glowki ramy bylo juz dokrecane. nie mam pojecia czy opona klocki vzy tarcze :/ robi mi to od jakis 2500 km wczesniej tego nie bylo. ogolnie moto kupilam sprawne

powoli popchnij motor i zobacz tarcze czy nie mają bicia ewentualnie odkręć i na szybe połóż :)

chociaż jak będzie bardzo mała wada to pewnie nie zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.