Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

NATO Days 2013 - 21-22.09


Rekomendowane odpowiedzi

JA byłem pierwszy raz i...

Jeżeli chodzi o parking - fajnie zorganizowane, zostaliśmy pokierowani bez problemów i podeszła kobietka, która zgarnęła po 70 koron i dała bilecik.

Kawałek trzeba przejść aby pooglądać maszyny ale jeżeli ja dałem rade to każdy da :D

Co do samego pokazu - według mnie słabo...

- zbyt długie przerwy miedzy występami

- same występy nudne - żywym tego dowodem jest Mr. Śpioch :D

Dla mnie honor imprezy uratowały kebaby - pokaz ich umiejętności wywar na mnie wrażenie - aż się chciało ich oglądać - tak mówię tutaj o Tureckich pilotach :P

Pełen podziw jeszcze dla pilotów helikopterów - ich występ był dla mnie mega pozytywny - nie mowie o tych co zabierali ludzików na 5 minutowy przelot :) ( 500 lub 700 koron taki przelot w zależności od wyboru maszyny)

 

Podsumowanie : zajebisty wypad bo ekipa była zajebista :D

Dodrze że dopisałec  że chodziło Ci o Tureckich pilotów  bo juz myslałem że myslisz o tym kebabie i o nudlach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trasa go tak wykończyła. Trochę zrozumienia! :P 

ale i tak najlepszy pokaz "umiejętności" dał Bastek na zakręcie.. Przebił nawet Tureckich pilotów  :lol:  :lol:

Umiejętności i jeszcze raz umiejętności :D Następnym razem bede pamiętał że mam sie przed zakrętem nie oglądać czy ekipa jedzie :P 

Przynajmniej ciepło sie nam zrobiło i nie narzekaj ! :P

 

Warto sie wybrac, pogoda Nam dopisała jak i towarzystwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA byłem pierwszy raz i...

Jeżeli chodzi o parking - fajnie zorganizowane, zostaliśmy pokierowani bez problemów i podeszła kobietka, która zgarnęła po 70 koron i dała bilecik.

Kawałek trzeba przejść aby pooglądać maszyny ale jeżeli ja dałem rade to każdy da :D

Co do samego pokazu - według mnie słabo...

- zbyt długie przerwy miedzy występami

- same występy nudne - żywym tego dowodem jest Mr. Śpioch :D

Dla mnie honor imprezy uratowały kebaby - pokaz ich umiejętności wywar na mnie wrażenie - aż się chciało ich oglądać - tak mówię tutaj o Tureckich pilotach :P

Pełen podziw jeszcze dla pilotów helikopterów - ich występ był dla mnie mega pozytywny - nie mowie o tych co zabierali ludzików na 5 minutowy przelot :) ( 500 lub 700 koron taki przelot w zależności od wyboru maszyny)

 

Podsumowanie : zajebisty wypad bo ekipa była zajebista :D

Ja w obronie Mr.Śpiocha ,

przerwy w pokazach były długie więc postanowił nabrać energii witalnej z natury :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem i powiem ze pogoda byla okej :D impreza spoko no i oczywiscie wielki podziw dla tureckich pilotow :) Troche musielismy dojsc od samochodu bo stanelismy przy polach przy glownej ulicy ale przynajmniej 70 koron zaoszczedzone hah :D no i kladka prowadzaca przez rzeke rowniez byla mala atrakcja :D:D Mam nadzieje ze w przyszlym roku bede sie juz mogl wybrac z Wami motorkiem xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też bardziej się podobało w zeszłym roku, bo pogoda była o niebo lepsza i piloci mogli lepiej pokazać swoje umiejętności. Kolejki do samolotów też były mniejsze i więcej można było pooglądać. Zdjęć też nie mam za dużo, bo w sumie wyszły dość ciemne, a i nie było niczego ciekawego do fotografowania...
PS: dzięki dla tej pary z niebiesko-białego motocykla (chyba suzuki srad?), że nie obrazili się jak usiadłam na nim aby coś zjeść  ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam lekko rozczarowana imprezą. Zdecydowanie za mało pokazów. Nie mam porównania z poprzednimi latami ale jak na impreze z dość dużym, marketingowym przynajmniej, rozmachem to słabo.

 

W albumie więcej zdjęć motocykli jak samolotów (kto był ten wie o co chodzi :) ). Antonow rozmiarami  nie zdumiał, honor imprezy ocaliła turecka załoga.

 

Generalnie fajnie ale nie na tyle by pojechać tam za rok.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja byłam lekko rozczarowana imprezą. Zdecydowanie za mało pokazów. Nie mam porównania z poprzednimi latami ale jak na impreze z dość dużym, marketingowym przynajmniej, rozmachem to słabo.

 

W albumie więcej zdjęć motocykli jak samolotów (kto był ten wie o co chodzi :) ). Antonow rozmiarami  nie zdumiał, honor imprezy ocaliła turecka załoga.

 

Generalnie fajnie ale nie na tyle by pojechać tam za rok.

 

pzdr

Dzięki to już mniej mi żal ze nie byłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loty słabsze niż w tamtym roku fakt ale Eurofighter,Vigen czy Holendrzy z demo team plus Turcy dla mnie czad i te drgania nieba :)  ,Antonow nie robił wrażenia? ;) po raz kolejny Czesi mnie rozwalają organizacją i porządkiem szok,typowych AIR Show w europie jest troche trzeba sie gdzieś wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.