Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Co z FORUM ??


Marek-J-bie

Rekomendowane odpowiedzi

ja to właściwie nie wiem - z jednej strony takie tematy mówią mi kogo warto poznać na żywo a kogo unikać a Marka to niestety nie rozumiem chociaż czytałem w swoim życiu różną prozę więc zanim zamkniemy ten temat chciałbym się dowiedzieć co autor tego dzieła miał na myśli mówiąc

 

"

To jak panowie ....czekałem odkąd wróciłem. I nic..

Dowiem się kto to był ??? Lub od kogo??? Zebrać liścia . No , szczękę do tej pory z gleby zbieram. Ale za "wojownika" nie odpowiadam. Ktokolwiek to był lub przez kogo nasłany- sam płaci za stomatologa.

 

LUDZIE nauczcie się odróżniać życie w internecie od życia w realu !!!!!!!!!

Żyjecie forumem , internetem ??? 

 Masakra. 

Walić w ryj za kłótnie na forum. Kurwa - debile. I mam w dupie warny za słownictwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto mnie poznawać............. Kawał skurwiel@ ze mnie.

Za takie akcje- jak będziesz silniejszy wale cegłą w łeb.

Hasło i tak Cię dorwiemy.......... czy to było złapiemy. Już nie wiem. Przemilcze . Jakie kużwa MY. Mafie jakąś tu macie ????

 

Poczekamy może a nóż-widelec ktoś się wypowie.

Min 185 cm , fryz na Beckchama - czy jak się to pisze. Była fajna czerwona koszulka i coś białego na klacie-jakieś logo.

 Tatuaż na lewej łydce , ale nie wiem co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki temat jeszcze nie jest zamknięty to może szefostwa zapytam ... tak szeptem. cichutko ... kiedy/o ile w ogóle, temat Chudów wróci do działu zloty ? :D moje skromne pytanie argumentuję tym, że zawsze na pytania "gdzie można znaleźć fotki" odsyłałam na to forum do działu zloty i teraz mnie ludzie pytają w czwartki, że szukają i ni ma ... a że to nie są żadni stali forumowicze to nie wiedzą iż tu takie dantejskie sceny są jak w telenowelach :D (może to i dobrze, hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

póki temat jeszcze nie jest zamknięty to może szefostwa zapytam ... tak szeptem. cichutko ... kiedy/o ile w ogóle, temat Chudów wróci do działu zloty ? :D moje skromne pytanie argumentuję tym, że zawsze na pytania "gdzie można znaleźć fotki" odsyłałam na to forum do działu zloty i teraz mnie ludzie pytają w czwartki, że szukają i ni ma ... a że to nie są żadni stali forumowicze to nie wiedzą iż tu takie dantejskie sceny są jak w telenowelach :D (może to i dobrze, hehe)

Zrobione koleżanko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak panowie ....czekałem odkąd wróciłem. I nic..

Dowiem się kto to był ??? Lub od kogo??? Zebrać liścia . No , szczękę do tej pory z gleby zbieram. Ale za "wojownika" nie odpowiadam. Ktokolwiek to był lub przez kogo nasłany- sam płaci za stomatologa.

 

LUDZIE nauczcie się odróżniać życie w internecie od życia w realu !!!!!!!!!

Żyjecie forumem , internetem ??? 

 Masakra. 

Walić w ryj za kłótnie na forum. Kurwa - debile. I mam w dupie warny za słownictwo.

 

Warny na Ciebie nie działają, ale widać, ze nowa metoda wychowawcza działa bardzo dobrze, a zadośćuczynienie za uzębienie to najmniejszy problem w Twojej aktualnej pozycji.

Po takiej akcji idąc do sklepu wieczorem obracasz się (niepisany interwał czasowy) przez ramie żeby poczuć się bezpieczniej? Boisz się? :))

@Szreku deklarujesz się do walki w internetach z reżimem występującym na forum? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.