Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

YAMAHA R1 01 JAK ZMIENIC KM NA MILE


Diana

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH BARDZO SERDECZNIE MAM PROBLEM Z MOJA YAMAHA R1 ,JEST TO MOTOCYKL PRZYWIEZIONY Z POLSKI  DO ANGLI .I WLASNIE ZALATWIAM SPRAWY ZWIAZANE Z PRZEREJSTROWANIEM ALE NIESTETY NIE UDAJE MNIE SIE ZMIENIC KM NA MILE PROBOWALAM JUZ NA WSZYSTKIE SPOSOBY WCISKAJAC SELECT +RESET I NIC ...PROSZE O POMOC YAMASZKA JEST Z 2001r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robi się to tak jak opisałeś- na guzikach. Jeśli nikt nie odpisze to sprawdzę w książce i odpiszę na PW. Taka możliwość istnieje na pewno w RN 19, mam nadzieję że we wcześniejszych modelach jest tak samo.Aha, tak na szybko- spróbuj nacisnąć SELECT+ RESET przy wyłączonej stacyjce a następnie trzymając przyciski przekręć kluczyk, dalej zmieniaj wyświetlane pole jednym z przycisków aż pojawią się mile lub kilometry no i na koniec zaakceptuj...cholera nie pamiętam tylko który przycisk jest do zmiany a który do akceptacji, ale sam powinieneś się zorientować... :mellow: Jest sporo możliwości zmian, od jasności wyświetlacza poprzez ustawienia jasności i częstotliwości migania flascha oraz obrotów przy jakich ma migać po ustawienie wskazań w milach i kilometrach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dodajesz swoje zdjęcie koniecznie na moto ;p

a serio zmykaj do przywitani, potem do moto i spróbuj przekrec kluczyk by włączyć zapłon następnie przytrzymaj select i powinno się zmienić, jeżeli nie to przytrzymaj jednocześnie select i reset i powinno się zmienić. Przytrzymać dość DLUGO. O ile pamiętam to wadą jest ze za każdym razem musisz to zrobić

Może metoda kolegi powyżej zmieni na stałe, nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W instrukcji napisali cyt. Zanim zostaną użyte przyciski "SELECT" oraz "RESET", należy obrócić kluczyk do położenia "ON". _____ TYLKO W WIELKIEJ BRYTANII:aby przełączyć wyświetlanie wskazań prędkościomierza oraz licznika przebiegu całkowitego/dziennego z kilometrów na mile lub odwrotnie, należy nacisnąć przycisk "SELECT" i przytrzymać, co najmniej przez sekundę. Nie chce mi się łazić do garażu aby sprawdzić, ale jeśli Twoje moto przyjechało z Anglii to to powinno tak działać. Pozostaje jeszcze kwestia modelu, czy Twoja maszyna ma taki sam sposób ustawiania wyświetlacza bo sam licznik wielofunkcyjny przynajmniej wyglądem różni się od mojego...(RN 19). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt źle przeczytane, mój błąd co nie zmienia faktu ze nie zachowujemy się jak anglicy i idziemy się kulturalnie przywitać ^^

Jak na ulicy będzie leżał motocyklista to nie pomożesz mu dopóki się z tobą nie przywita ??

Macie koledzy zajoba z tą przywitalnią, Diana prosi o udzielenie porady a nie o nawiązywanie kontaktów towarzyskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ulicy będzie leżał motocyklista to nie pomożesz mu dopóki się z tobą nie przywita ??

 

Jak to bedziesz Ty to zawsze:P Wkońcu sie witasz jak człowiek:D

Panowie nie ma co porównywac realnego zycia czy mairy czlowieka do forum,

zasady jakies musza być bo bedzie burdel na kólkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady pewnie są potrzebne ale nie róbmy scen jak ktoś idzie innym tokiem myślenia i nikomu przy tym nie ubliża.

Załóżmy że wchodzisz na 5 różnych for (forów, forumów :P , nieważne) po to żeby się dowiedzieć jednej rzeczy i więcej tam nie będziesz zaglądać

to co, bez powitalni ani rusz ? Będziesz się pięć razy produkował ? 

Bez sensu , wchodzę mówię dzień dobry, pytam, otrzymuję odpowiedź, dziękuję wychodzę.

A o tym czy z kimś rozmawiam na forum albo w realu nie decyduje powitalnia tylko to jakim jest człowiekiem.

Kretyn jest takim samym kretynem przed powitalnia jak i po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkkich zarowno tych .którzy pisza w Mojej obronie jak i tych ktorzy jada po mnie .tak dla wyjasnienia w googlach szukalam i brak odpowiedzi wiec nie jestem leniwa ....amyslalam ze forum motocyklowe cos pomoze ale widze ze oprocz paru konkretnych odpowiedzi to reszta skupila sie nad tym ze nie bylam w przywitalni i sie nie przywitalam ...Tak wiec WITAM  WSZYSTKICH URAŻONYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.