Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

yamaha R6 2007


kradzież R6 2007

Rekomendowane odpowiedzi

post-203792-0-27923000-1371661920_thumb.

w katowicach pod kopalnią KWK "murcki -staszic" skradziono mi motocykl marki YAMAHA YZF R6 rocznik 2007 przebieg 25tysięcy Km numer ramy JYARJ12EX7A014670 numer rejstracyjny SM 3361 kolor niebiesko-czarny złote lagi wydech marki YOSHUMIRA na baku jest naklejka biało niebieska szachownica posiada zadrapania na deklach silnika z prawej strony niema osłonki na kierunkowskazie LEDowym nowe opony DUNLOP qualifier za pomoc w odnalezieniu czeka duża nagroda motocykl skradziono z parkingu nr 1 przy kopalni staszic w nocy z 14 na 15 czerwca 2013 w nocy między godziną 24- 2 w nocy
zamieszczam zdięcie ;
http://zapodaj.net/989810699b40a.jpg.html

http://zapodaj.net/a6a0e7343e27d.jpg.html

moje namiary

e-mail [email protected]

nr.tel 508496081

gg 28477130

post-203792-0-27923000-1371661920_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja miałem pecha bo mnie strażnik zjebał za postawienie praktycznie przy samym wieździe przy samochodach z tym że przejazd był normalny nikomu to niewadziło ale wyleciał z budy i kazał przestawić jak przestawiłem to z rana przeżyłem szok cuż będe walczył teraz z nimi jeżeli nieuda sie odnaleźć maszyny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie MIKOŁAJ mam do ciebie pytanko dzięki za wsparcie czy ty kiedykolwiek widziałeś regulamin parkingu mam namyśli tego co właśnie parkujemy czyli 1dynki bo ja musiałem sie nie źle natrudzić żeby go zdobyć a w przepisach jest jasno powiedziane że ma być dostępny dla każdego i są między innymi takie punkty jak ochrona parkingu jest zobowiązana do dozorowania terenu parkingu itp ja właśnie będe z tego punktu ich atakował i dochodził odnich swoich praw uwierz mi że niechciał byś słyszeć tego co mi kierownik ochrony powiedział bo by cie chyba na miejscu strzeliło mianowicie według niego cieć który siedzi w budzie ma za zadanie tylko i wyłącznie wydawać te znaczki to ja sie go zapytałem czemu go nie zwolnią nie zlikwidują szlabanu na jeden hu... wyjdzie no trudno mam jeszcze pytanko jeżeli chodzi o korzystanie z parkingu czy ty coś zauważyłaś jak kożystasz z niego zmieniło sie coś zamyka ten szlaban czy nie jak to wygląda w tej chwili bo mnie to ciekawi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam cie MIKOŁAJ mam do ciebie pytanko dzięki za wsparcie czy ty kiedykolwiek widziałeś regulamin parkingu mam namyśli tego co właśnie parkujemy czyli 1dynki bo ja musiałem sie nie źle natrudzić żeby go zdobyć a w przepisach jest jasno powiedziane że ma być dostępny dla każdego i są między innymi takie punkty jak ochrona parkingu jest zobowiązana do dozorowania terenu parkingu itp ja właśnie będe z tego punktu ich atakował i dochodził odnich swoich praw uwierz mi że niechciał byś słyszeć tego co mi kierownik ochrony powiedział bo by cie chyba na miejscu strzeliło mianowicie według niego cieć który siedzi w budzie ma za zadanie tylko i wyłącznie wydawać te znaczki to ja sie go zapytałem czemu go nie zwolnią nie zlikwidują szlabanu na jeden hu... wyjdzie no trudno mam jeszcze pytanko jeżeli chodzi o korzystanie z parkingu czy ty coś zauważyłaś jak kożystasz z niego zmieniło sie coś zamyka ten szlaban czy nie jak to wygląda w tej chwili bo mnie to ciekawi 

Siemnka nie niewidziałem tego regulaminu ja swoją maszynę parkowałem przed wejściem na Grubę i nie mogę ci w tym nic pomóc jasne że musisz ich cały czas atakować i nie odpuszczać tam i tak same emeryty robią może cieciowi cukier się dżwignoł i zasnoł parking strzeżony to chyba tylko tak się nazywa ciekaw jestem czy jest tam monitoring szkoda że więcej nie mogę ci pomóc pozdro MIKOŁAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze jakie miałeś w motongu zabezpieczenia. Jakiś alarm, blokada na tarczę, lokalizator GPS... Ciekawi mnie jak złodzieje sobie poradzili z tymi zabezpieczeniami.

słuchaj jeżeli chodzi o zabezpieczenia no cuż standard że tak powiem zostawiłem mu blokade kierownicy do tego miałem jeszcze jedno zamknięcie dodatkowe na tylne koło no ale widać jeżeli samemu sobie nieprzypilnujesz to niemożna liczyć na nic 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia mam nadzieje Kolego że jednak się odnajdzie.Napisz na naszym forumr1r6 może coś chłopaki wypatrzą.

Jeśli coś wypatrzę to na pewno dam znać bo moto bardzo charakterystyczne.

mam do ciebie kolego prośbe i do wszystkich  którzy tu zaglądają jak byście mogli porozsyłać między sobą tak żeby jak najwięcej ludzi mogło sie włączyć w poszukiwanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod grubą na "strzeżonym"parkingu?masakra :( od czego te dziadki tam siedzą...oby sie znalazł!

Dobre pytanie- poco oni tam siedzą...Kiedy jeszcze pracowałem na ,,Halembie'' jednego roku skradziono pięć skuterów ( jak wiadomo nasz sezon trwa krótko). Sam odpalałem flaszkę dziadkom za baczniejszą uwagę na moje moto, a i tak kiedyś poznałem że było wywrócone tylko ktoś je szybko postawił. Kolejnym problemem były ginące kaski których nie było gdzie zostawiać i skuterowcom ginęły zarówno z pod siedzenia jak i te przypięte do moplika. Niestety nie słyszałem aby ktoś sądził się z grubą albo żeby dostał od gruby odszkodowanie. Nawet żadnego dziadka nie zwolnili...Dopiero pod koniec mojej kariery założyli na parkingu monitoring... :angry:  ale kasków nadal nie było gdzie trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "Wesołej" nie ma problemu z kaskiem zawsze oddaję z dokumentami dziadkowi z budki,parking strzeżony 40 zł mc :) a sumienie spokojniejsze jak się wyjedzie, gorzej z ciuchami trzymanymi na haku :/ tutaj nigdy nie wiem czy je zastane po wejściu na łaźnie, kolego trzymam kciuki obyś znalazł sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.