Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

IX BUR OUT PARTY Stare Olesno 27-30.06.2013


Rekomendowane odpowiedzi

accord ja na Twoim miejscu jeszcze bym się zastanowiła ;)  bo bać się to możesz już :P

 

pogoda póki co bezdeszczowa, ok.16st.

 

prognoza dla Olesna:

http://new.meteo.pl/php/meteorogram_id_coamps.php?ntype=2n&id=934

 

opady na bieżąco: http://radar.bourky.cz/

Znaczy się pogoda jest po naszej stronie.

Jakoś się Ciebie Kasieńko nie boję ale może po zlocie to się zmieni ?! :P  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda pokrzyżowała plany tak więc jako że na kwatery nie jedziemy tylko pod namiot i nie widzi mi sie ponad 100 km. ganć w deszczu to proponuje jutro zbiórke o 11 na BP na Osadzie Jana w TG.

Jak ktoś w tych godz. byłby chętny to pisać, można sie gdzieś wcześniej tez zgadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda pokrzyżowała plany tak więc jako że na kwatery nie jedziemy tylko pod namiot i nie widzi mi sie ponad 100 km. ganć w deszczu to proponuje jutro zbiórke o 11 na BP na Osadzie Jana w TG.

Jak ktoś w tych godz. byłby chętny to pisać, można sie gdzieś wcześniej tez zgadać.

OK.

Jutro o 11.00 na BP żeby była tylko pogoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Bastek jak coś powie tak też zrobi, można polegać jak na Zawiszy   :D , wiem z doświadczenia, człek niezawodny

 

ps: Bastek to jak będzie z tymi kolcami? ;)

Wszystko zmierza w dobrym kierunku, widze znaczne postępy ;)

Co do Zawiszy to dzisiaj bede stanowczo preferował Pana Tadeusza w wersji 0.7 :D

 

Jak narazie z pogoda nie ma najgorzej a jeśli nawet to cóż, słowo sie rzekło tak że nie moge zawieść Jagody i Bena :P w razie ewentualnych opadów prędkość przelotowa spada do 220 :D

Do zobaczyska !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zmierza w dobrym kierunku, widze znaczne postępy ;)

Co do Zawiszy to dzisiaj bede stanowczo preferował Pana Tadeusza w wersji 0.7 :D

 będzie i Pan Tadeusz <_<

 

piszę w imieniu koleżanki która chciałaby pojechać na zlot i szuka wolnego zadupka ! czy jest ktoś chętny by zabrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kto z was wczoraj nie byl niech zaluje :D 'nocny wystep milej pani' byl rewelacyjny a punkt programu pt: 'picie z pi..ki bez zapitki'  pozamiatal wszystko :D mam nadzieje ze dzisiejszej nocy 'wystep' bedzie  powielony czego Wam i sobie zycze :Dogolnie zlot na + ale te motongi bez wydechow-idzie ogluchnac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zjechałem, dzieki ludziska za udaną imreze pod namiotami i pod sceną i tyle bo zeszta to cenzura :D zdjęcia to tylko na maila żeby komus coś głupiego do głowy nie przyszło ;)

Podsumowując imprezke to przychodzi  mi na myśl tylko jedno słowo - RZEŹ ! :D

 

P.S. Przeszukajta swoje toboły ludziska bo może gdzies tam sie znajdzie moja zguba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.