Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot w kredensie


Rekomendowane odpowiedzi

Xena co Ty robiłaś o 4-tej rano przy kompie :D

 

Dzięki wszystkim przybyłym za spotkanko w miłym i bezalkoholowym towarzystwie :P Udowodniliśmy że motocykliści potrafią bawić się kulturalnie i bez alkoholu :D

 

Bastek i tego się trzymajmy,prawda Accord ?

 

a dla mnie Bastuś jest najfajniejszy :)

 

hmm teraz wiem czemu Accord uciekł hihihi

 

Poza tym dzięki wszystkim, było zajefajnie. Kamil się tylko trochę opuszcza. Kamil gdzie te czasy kiedy to piwo liczyło się na dzbanki ???? hihihi

 

Jaguś "ó" to trzeba najpierw trzymać "alt" i wcisnąć "o" bo to chyba miało być "wódy" nie "wody"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak sobie siedziałam bo miałam koszmar z Tobą w roli głównej. Potem spać się nie dało :D

Tak to jest jak alkohol przestaje działać :D

 

Baścior, chyba jej te tabletki zasmakowały ?!

 Accord, tej nocy to chyba wszyscy byli na jakis tabletkach bo jak nigdy każdy z każdym sie dogadywał :D

 

ja chyba sie bende musiał uśmiechnąc do kolegi Bastka o te tabsy

 Accord uważaj, kolega chce Cie wykorzystać :D

 

a dla mnie Bastuś jest najfajniejszy :)

 No aż nie wiem co napisać... :wub:  Dawno mi nikt tak nie posłodził :P Pozostaje mi tylko podziękować ;)

No i pamiętaj Jaguś, czerwień rządzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra była ta suknia czerwienna zabrakło tylko obcasików ;)

nie lubię chodzić w obcasach ale mogę pójść na kompromis. otóż lubię chodzić bez stanika :D  dlatego by był wilk syty i owca cała, następnym razem przyjdę w szpilkach bez stanika :P może być ? ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy z tych co nie wybrali się na Srebrną Górę ktoś planuje wpaść dzisiaj do Kredensu ? Nie ukrywam, że brakuje mi towarzystwa na wieczór, a nie chciałbym go spędzić przed telewizorem, tym bardziej, że jutro wyjeżdżam w trasę. Więc ktoś się pisze na dziś ? Pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.