Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ubierajcie się. Prewencyjnie.


Brojler

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ahmy, no nieźle :D

Napisz tam kiedyś jak wrażenia po teorii, a bardziej jak tam pierwsze jazdy etc. ;)

 

A co do wersji "HOT" to raczej nie w moim wykonaniu, padli by na zawał i to nie ze szczęścia :P he he :D

Widze nastepna maruda sie tutaj znalazła ;) Napewno dam znac co i jak ;) po dzisiejszej teori powiem ze " przeprowadzona jest w sposob ciekawy " a co bedzie dalej bede pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam z czasem znac staram sie nie myslec co sie zmienilo co jest gorsze a co lepsze bo sie zle nastawie i dupa z tego bedzie ;D Wystarczy mi słowo instruktora zebym na siłke poszła zeby przeniesc moto ha ha ha Bo nauka odbywa sie na innym i egzamin w wordzie na ciezszym co mnie bardzo martwi

W Najgorszym wypadku zostane plecakiem chociaz ja sie zaliczam chyba do kategori torebek heheh :P i tak do konca zycia haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanko   MarlenaD

 

 

Mam prośbe do Ciebie ogromna  :excl:

 

Istnieje coś takiego jak "edytuj" a nie walisz posta pod postem  -  Uzywaj tego  bedzie mniejszy bałagan na forum.

 

 

Nie bulwersuj sie tak kolego .

 

 

oj tam oj tam :)

 

Oj tam, oj tam bo posty pisze dziewczyna, gdyby to pisał jakiś facet to połowa raportowała by go już u adminów.

To nie jest bulwersowanie tylko, poprostu zaśmiecasz większość tematów, co czyni je nieczytelnym, ja rozumiem nabijanie postów żeby być fajnym ale bez przesady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam bo posty pisze dziewczyna, gdyby to pisał jakiś facet to połowa raportowała by go już u adminów.

To nie jest bulwersowanie tylko, poprostu zaśmiecasz większość tematów, co czyni je nieczytelnym, ja rozumiem nabijanie postów żeby być fajnym ale bez przesady.

A Wiec muszę ci chyba uświadomic, że nie nabijam postów po to żeby być fajną . Mam wystarczające grono osób przez które jestem osobą " Lubianą " Może jakieś znaczenie ma że jestem dziewczyną i mniej osób zwraca mi uwagę na to czy tamto ,ale to nie zmienia faktu że takie sprawy można tez załatwić na priv . Nooo aleee rozumiem wszyscy czytają i widzą że zwróciles mi uwage WOW płakac z tego powodu nie bede i do puffy sie tez nie schowam . Jestem tutaj od niedawna na forum i nie byłam swiadoma ze takim stylem moich odpowiedzi zasmiecam wam forum / zwróce na to wieksza uwage .  A Co do tematów nieczytelnych to pisze w języku Polskim i myśle ze mimo wszystko da sie odczytać to czy owo . Nie zalozylam konta tutaj po to zeby sie gryzć z ludzmi i wypisywac kto ma racje kto jest mądrzejszy itp .. załozylam je po to zeby zdobyc jakas wiedze na temat motocykli od ludzi z pasją i doswiadczeniem a takich tu nie brakuje . Tyle z mojej strony . Jezeli komus jeszcze to przeszkadza że " zaśmiecam" forum z góry przepraszam i piszcie smiało mimo że jestem " Dziewczyną " :)

 

Dziekuje .Dowidzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolezanko   MarlenaD

 

 

Mam prośbe do Ciebie ogromna  :excl:

 

Istnieje coś takiego jak "edytuj" a nie walisz posta pod postem  -  Uzywaj tego  bedzie mniejszy bałagan na forum.

 

Oj tam, oj tam bo posty pisze dziewczyna, gdyby to pisał jakiś facet to połowa raportowała by go już u adminów.

To nie jest bulwersowanie tylko, poprostu zaśmiecasz większość tematów, co czyni je nieczytelnym, ja rozumiem nabijanie postów żeby być fajnym ale bez przesady.

 

też mnie mdlą te "sweet" wypowiedzi

 

I ja się pod tym podpisuję. Robi się bałagan!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.