Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom Prawko


MarlenaD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

szkoda słów znawcy jasne kup jak oni sprzet i lataj tylo co czwartek do chudowa i nie zapomnij PRZEPISOWO

 

jak łatwo jest oceniać innych jak samemu brakuje jaj

Widzisz... Nie tylko Ty takie wnioski wyciągasz :)

Zresztą już raz był poruszany ten temat co tutaj i wszystko zaczęło się od wypowiedzi MisterTwister, który jak widzę jest forumowym biegłym do spraw wypadków.  <_<

 

Dziewczyna zapytała o szkołę więc nie potrzebne były teksty o wypadku innej kobiety.

 

A Tobie Marlena powodzenia i daj nam znać po pierwszych jazdach jak wrażenia skoro już temat na forum jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... Nie tylko Ty takie wnioski wyciągasz :)

Zresztą już raz był poruszany ten temat co tutaj i wszystko zaczęło się od wypowiedzi MisterTwister, który jak widzę jest forumowym biegłym do spraw wypadków.  <_<

 

Dziewczyna zapytała o szkołę więc nie potrzebne były teksty o wypadku innej kobiety.

 

A Tobie Marlena powodzenia i daj nam znać po pierwszych jazdach jak wrażenia skoro już temat na forum jest :)

Dzieki dzieki dam znac napewno ;)) teoria moja ma trwac do 6 czerwca potem jazdy takze bede informowac na biezaco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika - mam wrażenie, że irytują cię wypowiedzi komentujące brawurę i głupotę motocyklistów. One są dla ciebie niewygodne, utożsamiasz się z osobami krytykowanymi?

Ja doradzając Marlenie, pozwoliłem sobie podać przykład dziewczyny z Jaworzna, która nie dość że brawurowo zrobiła sobie slalom pomiędzy samochodami tuż przed skrzyżowaniem, to jechała na motocyklu BEZ UPRAWNIEŃ. Zapewne, gdyby zaliczyła kurs prawa jazdy, może nie doszło by do tego wypadku, a my nie musielibyśmy komentować całej tej skąd inąd tragicznej i niepotrzebnej sytuacji...

Chciałem koleżankę Marlenę przestrzec przed takimi skrajnie nieodpowiedzialnymi zachowaniami. Od tego jest właśnie forum. Ale jak widzę, Ty Nika jak zwykle dorabiasz do tego jakąś teorię spiskową.

Odnoszę wrażenie, że zdroworozsądkowe podejście Marleny do tematu jest chyba jakimś ewenementem wśród forumowiczów. Ja jestem pełen podziwu dla dziewczyny, która zaczyna w ten sposób swoją przygodę z motocyklem. Oby każdy "świeżak" brał z niej przykład, wtedy w dziale "Ku przestrodze" rzadko byśmy czytali nowe wpisy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika - mam wrażenie, że irytują cię wypowiedzi komentujące brawurę i głupotę motocyklistów. One są dla ciebie niewygodne, utożsamiasz się z osobami krytykowanymi?

Ja doradzając Marlenie, pozwoliłem sobie podać przykład dziewczyny z Jaworzna, która nie dość że brawurowo zrobiła sobie slalom pomiędzy samochodami tuż przed skrzyżowaniem, to jechała na motocyklu BEZ UPRAWNIEŃ. Zapewne, gdyby zaliczyła kurs prawa jazdy, może nie doszło by do tego wypadku, a my nie musielibyśmy komentować całej tej skąd inąd tragicznej i niepotrzebnej sytuacji...

Chciałem koleżankę Marlenę przestrzec przed takimi skrajnie nieodpowiedzialnymi zachowaniami. Od tego jest właśnie forum. Ale jak widzę, Ty Nika jak zwykle dorabiasz do tego jakąś teorię spiskową.

Odnoszę wrażenie, że zdroworozsądkowe podejście Marleny do tematu jest chyba jakimś ewenementem wśród forumowiczów. Ja jestem pełen podziwu dla dziewczyny, która zaczyna w ten sposób swoją przygodę z motocyklem. Oby każdy "świeżak" brał z niej przykład, wtedy w dziale "Ku przestrodze" rzadko byśmy czytali nowe wpisy...

ble ble ble :lol:

Mam dla Ciebie dwa wyjścia, albo ignorujemy się nawzajem albo zapraszam na PW i może Ci wyjaśnię (po raz X) co mnie tak bardzo irytuje, nie tylko mnie zresztą kiedy w każdym temacie robisz z siebie wszechwiedzącego w kwestii wypadków, jazdy i innych osób. I tak są dla mnie niewygodne Twoje brednie, które cyklicznie widzę.

A utożsamiłam się z bliskimi chłopaka, któremu zmarła dziewczyna a sam walczył o życie i oczywiście Ty musiałeś wtedy zacząć swoje tezy (domyślam się, że sam jesteś zawsze po tej nieomylnej stronie). Tekstu o tym, że utożsamiam się z głupotą nie skomentuję nawet bo jest tak żenujący, że może jakbyś miał 20 lat mniej to bym go zrozumiała a tak oznacza dla mnie tylko brak kultury.

Podejście Marleny ewenementem nie jest, większość osób idzie najpierw na kurs a później kupuje moto także nie masz się czym zachwycać mój drogi :D

Nie będę tu robiła OT ale każda Twoja wypowiedź sprawia, że mam ochotę iść do Ciebie na kurs odwracania kota do góry ogonem ;] Żegnam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ble ble ble :lol:

Mam dla Ciebie dwa wyjścia, albo ignorujemy się nawzajem albo zapraszam na PW i może Ci wyjaśnię (po raz X) co mnie tak bardzo irytuje, nie tylko mnie zresztą kiedy w każdym temacie robisz z siebie wszechwiedzącego w kwestii wypadków, jazdy i innych osób. I tak są dla mnie niewygodne Twoje brednie, które cyklicznie widzę.

A utożsamiłam się z bliskimi chłopaka, któremu zmarła dziewczyna a sam walczył o życie i oczywiście Ty musiałeś wtedy zacząć swoje tezy (domyślam się, że sam jesteś zawsze po tej nieomylnej stronie). Tekstu o tym, że utożsamiam się z głupotą nie skomentuję nawet bo jest tak żenujący, że może jakbyś miał 20 lat mniej to bym go zrozumiała a tak oznacza dla mnie tylko brak kultury.

Podejście Marleny ewenementem nie jest, większość osób idzie najpierw na kurs a później kupuje moto także nie masz się czym zachwycać mój drogi :D

Nie będę tu robiła OT ale każda Twoja wypowiedź sprawia, że mam ochotę iść do Ciebie na kurs odwracania kota do góry ogonem ;] Żegnam!

Wasze durne sprzeczki irytują człowieka bez obrazy lecz śmieszne jest gdybanie MisterTwisanieter ze moze by było inaczej więc Nika popieram Twoje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoboda wypowiedzi, prawo do odmiennego zdania - to gwarantować powinno nam forum. Jak widać, nie każdy jest tolerancyjny. Ja w przeciwieństwie do niektórych nie wytykam personalnie innym niczego. Potrafię się ograniczyć do skomentowania takich czy innych zachowań. Jeśli komentuje wypowiedzi to zawsze w kontekście omawianego przypadku. Jak widać personalne zaczepki i pyskówki - to dla niektórych sposób na dialog na forum. Wobec braku racjonalnych argumentów, najlepiej zdobyć się na pyskówkę i personalne zaczepki - to jak widać dla wielu jest jedyną formą prowadzenia dialogu.

Dlatego kończę tą nic nie wnoszącą do tematu jałową polemikę. Napisałem to co miałem do powiedzenia. A czy to się komuś podoba, czy nie - trudno jego problem. Jednak wiele podobnych do moich komentarzy, utwierdza mnie w przekonaniu, że wiele osób podobnie jak ja postrzega problemy omawiane na forum.

Jeśli kogoś uraziłem lub obraziłem - to przepraszam. Nigdy personalnie do nikogo nie kierowałem moich słów. A jeśli ktoś osobiście został nimi dotknięty - to trudno. Nie było to intencją moich wypowiedzi.

Pozdrawiam i życzę większej tolerancji, dla innych i może dla samego(samej) siebie.

Czasami warto zdystansować się do otaczającego świata i mniej emocjonalnie do pewnych spraw podchodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MisterTwister.

 

Myślę, że nikt tutaj nie zaprzecza, że wspomniana dziewczyna z Jaworzna przegięła i nie zachowała się rozsądnie, o ile informacje z tej krótkiej notki prasowej są chociaż zbliżone do rzeczywistości (z własnego doświadczenia wiem, żeby historie pismaków o wypadkach traktować zawsze z rezerwą). To co czasem tutaj drażni w Twoich wypowiedziach, to że w każdym temacie piętnujesz osoby, które ucierpiały przez własną brawurę. Nawet wtedy, gdy ten temat jest kompletnie niezwiązany z wypadkami czy stylem jazdy. Za niedługo ktoś będzie prosił o pomoc w wyborze kasku a Ty walniesz posta o gościu, który się rozwalił bez kasku i jakie to było głupie. No fajnie, nikt temu nie przeczy, tylko to trochę nie na temat i później się robi niepotrzebny flame na forum. Żeby nie było - popieram Twoje zdroworozsądkowe podejście do jazdy na moto, chociaż mi też się zdarza robić głupoty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frozenton - i o to chodzi w dyskusji na forum. Rzeczowa polemika, konkretne argumenty powodują, że człowiek inaczej się do takich słów odnosi. Nikt nie jest idealny. Czasami emocje powodują, że użyty w debacie język jest nie odpowiedni, czsami za ostry, a czasami należało by się w ten język ugryźć. Ja to rozumiem i szanuję merytoryczne uwagi innych.

W tym miejscu zobowiązuję się do bardziej powściągliwego używania słów w moich wypowiedziach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.