Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bytom Prawko


MarlenaD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Swoboda wypowiedzi, prawo do odmiennego zdania - to gwarantować powinno nam forum. Jak widać, nie każdy jest tolerancyjny. Ja w przeciwieństwie do niektórych nie wytykam personalnie innym niczego. Potrafię się ograniczyć do skomentowania takich czy innych zachowań. Jeśli komentuje wypowiedzi to zawsze w kontekście omawianego przypadku. Jak widać personalne zaczepki i pyskówki - to dla niektórych sposób na dialog na forum. Wobec braku racjonalnych argumentów, najlepiej zdobyć się na pyskówkę i personalne zaczepki - to jak widać dla wielu jest jedyną formą prowadzenia dialogu.

Dlatego kończę tą nic nie wnoszącą do tematu jałową polemikę. Napisałem to co miałem do powiedzenia. A czy to się komuś podoba, czy nie - trudno jego problem. Jednak wiele podobnych do moich komentarzy, utwierdza mnie w przekonaniu, że wiele osób podobnie jak ja postrzega problemy omawiane na forum.

Jeśli kogoś uraziłem lub obraziłem - to przepraszam. Nigdy personalnie do nikogo nie kierowałem moich słów. A jeśli ktoś osobiście został nimi dotknięty - to trudno. Nie było to intencją moich wypowiedzi.

Pozdrawiam i życzę większej tolerancji, dla innych i może dla samego(samej) siebie.

Czasami warto zdystansować się do otaczającego świata i mniej emocjonalnie do pewnych spraw podchodzić.

I tu teraz się z Tobą zgadzam i popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.