Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zamek Chudów - czwartkowe śniadanie


Rekomendowane odpowiedzi

Wczorajsze czwartkowe śniadanie super się udało. Koledzy dopisali. Dziękuję za wspólne śniadanko i kawę.

Mam nadzieję ze niebawem znów spotkamy się na porannej biesiadzie :)

 

Ponizej wrzucam zdjęcia z porannego "mini zlotu". Jesli beda jakies problemy z dostepem do galerii, dawać znac

 

 

http://en.fotoalbum.eu/klara_veritas/a765746

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej, ja dzis niestety ani nie pojawie sie na sniadanku ani na popoludniowym spotkaniu. Pracuje na 7, a popoludniu lekarz :( ale za tydzien jako ze mam na 11 napewno przyjade rano na kawcie, nawet jakbym miala ja popijac sama :P chyba ze bedzie lało :/

Nie można dopuścić żebyś sama kawcię popijała !! :)

Szczególnie tak dobrą kawcię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszcie coś więcej, bo to ciekawe.

Skad macie jedzonko? Bo chyba tam o tej porze żadna knajpa nie jest otwarta (i zadne stoisko :)). No i tę kawę :D.

 

Jedzonko i kawka przybywaja razem z nami ;) kazdy cos zabiera.

 

 

ktoś przywiózł kawę w termosie, ktoś przywiózł mleczko, ktoś cukier, ktoś wyjął drożdżówki, jakieś kanapki również zauważyłem...

a o 10tej otwarli pierwszą budę :)

tylko cza by dogadać kto, co i ile :)

 

Nie wiedzialam ze nazywam sie "ktos" ;) tylko do drozdzówek sie nie przyznaje ;)

 

 

Nie można dopuścić żebyś sama kawcię popijała !! :)

Szczególnie tak dobrą kawcię :P

 

Jaka dobra , za słaba... ale odkryłam tajemnice czemu taka mi wyszla. Oczywiscie blondynka zalala kawe rozpuszczalna.... ale nie potrzasnela porzadnie termosem - w efekcie na gorze byla lura a na dole siekiera ;) dopiero w domu odkrylam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.