Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

sv650 vs. gs500f vs. gsx600r vs. gsx 600f vs. fz6 fazer


Judi90

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie FZ6 ogarniesz, ale to jest ogarniecie innego sortu niz po przesiadce z mniejszej pojemnosci. Ciezko wytłumaczyc, ale sa tu na pewno ludzie co skumaja moje wywody :)

Święte słowa.Ale jak chce to niech ma,nie ma co na siłę kogoś uszczęśliwiać

 

Podpisuję się również pod tymi słowami. Całkowicie inna perspektywa patrzenia na 600 przesiadając się z mniejszych. 

 

Ale życzmy koleżance udanych poszukiwań i niech w końcu pochwali się nam co udało się kupić, a może już byłaś coś oglądać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pawlel.mrk: co jest nie tak z GS500, wlasnie kupilam i zastanawiam się "gdzie popełniłam błąd" mprzy wyborze?

 

Plus na pewno jest taki, ze wymiana swiec bedzie tansza, bo jest ich o polowe mniej ;)

A tak serio nic nie jest z nim nie tak, jesli sie nim przejechalas i ci odpowiada. Ogolnie rzecz biorac fz jest po prostu lepszym motocyklem, ale dlatego jest tez i troche drozszy. Lepsze zawieszenie, hamulce, silnik, jakosc wykonania rowniez rzuca sie w oczy. Pamietac tez trzeba ze nawet nowe GSy to w zasadzie konstrukcja nie zmieniona od roku '89, gdzie fazer byl jednak przez te wszystkie lata modyfikowany. Nie ma sie co zreszta za duzo rozpisywac, wystarczy popatrzec na strony zestawiajace stopien zadowolenia uzytkownikow ze swoich maszyn, cyfry przy fz6 beda na pewno ok dwa razy wieksze. 

Kazdy powinien wybrac motocykl pod swoje preferencje, nie kazdemu moze sie podobac jazda twinem. Jednym podoba sie ze jest czym jechac juz przy 3k rpm, ini lubia krecic wyzej wiec wybieraja 4 inline.

 

Nie chcialem tam nikogo z uzytkownikow gs500 urazic, ale prawda jest taka, ze jest to maszyna dla kuriera miejskiego badz maszyna przejsciowa dla poczatkujacych, aby potem przesiasc sie na cos wiekszego. Ten motocykl moglby byc lepszy, zwlaszcza nowsze modele, ale chodzi takze o niska cene, aby ja utrzymac suzuki nie mozna sobie pozwolic na szalenstwo. Nikt kto po jakims czasie moglby sobie pozwolic na wymiane GSa na inny motocykl nie zostalby przy nim z wyboru, jezdzac dla frajdy a nie w ramach pracy i majac do dyspozycji tyle lepszych sprzetow.

 

Pojde dalej i powiem tyle, ze kiedy kupisz kiedys cos innego, troche mocniejszego, nowszego konstrukcyjnie i z lepszym osprzetem - nigdy nie bedziesz chciala wrocic do GS500. I tak jak ja sentymentalnie wspominam moje poprzednie motocykle - wole powspominac spogladajac na zdjecia niz naprawde do nich wrocic, ujezdzajac na codzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko.. tylko nie moge przedstawic jej takiej nie przygotowanej do zdjęcia. poczekam troszke, wypucuje ... no i podziele się nią z wami:)

 

Moja tez niebawem znajdzie sie w dziale "nowe nabytki" tylko odbiore od mechanika, wypucuje, przykleje kilka serduszek, gwiazdek może płomieni czy kucyków pony, bo tych mechanicznych kucyków ma troche malo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.