Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cała prawda o ścigaczach


maru

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie (pragmatyka) artykuł ok. Zabawny (nie śmieszny) ciekawy i zgodny z moją linią myślenia.

 

Potrzebuję mały pojazd do miasta to nie kupuję hiluxa, a jeśli trzeba mi wielkiego konia do pracy to nie kupię matiza. To samo tyczy się motocykli - sport na tor, kros w teren, armatura do lansu i bulwarowej jazdy i tzw. turystyki do wycieczek.

 

Każdy jednak ma swoje zdanie na ten temat i nie można przyjąć jedynej ogólnie obowiązującej prawdy najprawdziwszej.

 

Byle do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie (pragmatyka) artykuł ok. Zabawny (nie śmieszny) ciekawy i zgodny z moją linią myślenia.

 

Potrzebuję mały pojazd do miasta to nie kupuję hiluxa, a jeśli trzeba mi wielkiego konia do pracy to nie kupię matiza. To samo tyczy się motocykli - sport na tor, kros w teren, armatura do lansu i bulwarowej jazdy i tzw. turystyki do wycieczek.

 

Każdy jednak ma swoje zdanie na ten temat i nie można przyjąć jedynej ogólnie obowiązującej prawdy najprawdziwszej.

 

Byle do wiosny.

Ale prawdy, są tylko trzy. Jedna jest najprawdziwsza! Tiry na tory, sporty na tory ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chłop" wyraził subiektywną opinię na temat danej grupy moocykli po testach ...

Każdy z nas jeździ, każdy ma motocykl wedle upodobań.

Mnie osobiście artykuł się podoba, napisany zabawnie i po części się z nim zgodzę.

Miałem okazję jeździć sportem i wiem że jazda miejska nie należy w tym przypadku do najprzyjemniejszych ...

Nie zmienia to faktu, że każdy ma prawo przekonać się o tym na własnej skórze i zdecydować czy mu to odpowiada, czy nie. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra komentatorzy :) proponuję aby każdy napisał artykuł o swoim motocyklu i zamieścił go na forum. Utworzymy nowy dział "Testy motocykli oczami użytkowników FŚM"  przkonacie się pewnie, że to nie jest proste zadanie a komentatorów i "innowierców" będzie cała masa ;)

Ja również jestem zdania, że sporty na tory, tiry na tory, cross do błota  a kobieta do kuchni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badman ironicznie ale w sumie fajny pomysł na dział, takie indywidualne subiektywne opinie są cenne. 

Skończcie te pierdoły o tych tirach, bo irytuje mnie wykazywanie takiej głupoty :P 
Drogi powinny być dostosowane do tirów, bo na sposób transportu w firmach wpływa duża ilość czynników i są wielokrotnie najlepszym sposobem transporu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bartekER6N

Nie jest latwo, o ile mozliwe, napisac test obiektywnie. Kazdy chce przeforsowac swoje zdanie. Ludzie przepadaja za takimi subiektywnymi testami. Zobaczcie formule Top Gear. Od kilku lat w polsce robi sie podobnie, wczesniej recenzje samochodow byly techniczne, strasznie jalowe, jakbys czytal specyfikacje z broszury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.