Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

WOODSTOCK 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Czy wybiera się jakaś ekipa na choperach, bo nie mam zamiaru przez 500km gonić za ścigaczami. Jeżdżę na Shadow 750 więc przelotowa prędkość dla mnie 90-100km/h najbardziej mi odpowiada. Myślę o woodstocku na motorze i fajnie byłoby dołączyć do jakieś ekipy z moto o podobnych parametrach :-) co by się nawzajem nie zamęczyć podczas jazdy...

 

Jesli dopisze pogoda to pojade na moto. mam nadzieje ze deszcze nie popsuja mi planow. Coprawda nie jezdze na chopperku tylko turystyku, ale nie zamierzam zasuwac. Nie wiem tlyko czy nie wyjade ze 2 dni wczesniej zeby zahaczyc w okolice walbrzycha, pozwiedzac sztolnie. Ale w razie co pisze sie na ekipe w takich parametrach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i Jastrząb
Mail od Fridy zdopingował mnie by tu zajrzeć :-)
 

To pokrótce tak:

Miejsce te same co w zeszłym roku, później umieszczę mapki, oczywiście Kostrzyń

Czas 1-3.08 czyli tak jak woodstock zlot startuje w czwartek

Teren jest ograniczony i tym samym ilość uczestników też, w zeszłym roku w piątek wieczorem musieliśmy zamknąć rejestrację z braku miejsc, trzeba było czekać na wyjazd któregoś z uczestników ( wszyscy cierpliwi wjechali, o d niecierpliwych musieliśmy wysłuchiwać często niemiłych słów ) Tekst w stylu "koledzy trzymają mi miejsce" nie działa w takiej sytuacji ;-)

Można do mnie dzwonić 661 397759 Jastrząb ( w realich woodstockowych nie zawsze usłyszę ) , mogę informować jaka jest sytuacja ale nie zagwarantuję co będzie za czas jakiś.W zeszłym roku dzwonił jakiś uczestników zlotu z pretensjami gdzie będzie spał bo przecież pisaliśmy że gwarantujemy miejsce w namiocie, mam nadzieję że nikt od was :-)

Z wodą w zeszłym roku trochę lipa była, mieliśmy przygotowane prysznice ale cisnienie wody jakie mieliśmy nie pozwoliło poszaleć :-(

Wjazdówka najprawdopodobnie taka jak w zeszłym roku 30zł kierowca 20zł pasażer, koszulki znaczki kubki płatne oddzielnie. W cenie zupa z kotła x2 i sławetna kawiarenka 24h/dobę z kawą i herbą bez ograniczeń za free.

Jak co roku mamy problemy z policją z chwilą zamknięcia ruchu kołowego na dojazdach, Ma nie dotyczyć motocykli jadących na zlot ale nie zawsze coś działa i musimy jeździć z interwencją. Jak co dzwonić.

W związku z tym że opłata za cały zlot z extrasami jest tańsza niż doba na płatnym polu namiotowym mamy wysyp niemotocyklowych woodstokowiczów chcących u nas zamieszkać  dlatego można przyjechać innym środkiem transportu ale trzeba mieć ze sobą dowód rejestracyjny na motocykl zrejestrowany na siebie ewentualnie poszukać kierowcy który zarejestruje na pasażera ( jeden kierowca-jeden pasażer )

 

Tak jak na terenie całego przystanku woodstock zakaz ognia ( kuchenki,grille,ogniska ) i szkła ( chcecie przywieźć napoje wyskokowe to przelewajcie do platików )

 

Na początek tyle jak co pytajcie na forum będę zaglądał

do zobaczenia w Kostrzyniu

Jastrząb

Sekretarz CKM Boanerges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jastrząb...

 

Również dziękuję, chociaż wszystko czego miałam sie dowiedziec to dowiedziałam sie telefonicznie ;) Ja coprawda jade bez plecaczka - ale zamierzam dopiac sie do "armaturowej" ekipy SkieS'a ;) tak bedzie bezpieczniej ;) Moze uda mi sie was dogonic :P Szkoda tylko ze jeszcze nie umiem na tyle jezdzic aby wozic pasazera - wzielabym kumpla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żmiję na własnym cycku wychodowałem  :D Skład drewna w tym roku to temat otwarty jak dla mnie  :D

 

No.... oj mialam pożywkę.... nawet ja nie mam takiej miseczki DD jak ty ;P ale wrocmy do tematu woodstocka bo nas zbanuja.

Spoko Mroczny, przemyce cie w sakwach, bedziesz pił kubusia caly festival, moze nie zdewastuje on Twojej mlodej niewinnej psychiki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam już na 3 woodach, zawsze na wiosce motocyklowej, ale  nigdy na swoim motorze. W tym roku się wybieram na moim rumaku. Niestety jest to tylko  Romecik 125 ( mój pierwszy motor) także zobaczymy jak to wyjdzie ale ,w tym roku nie odpuszcze , muszę jechać na swoim ,,motorze" :)

 

Bobrze by było jechać z kimś ,ale kto będzie chętny wlec się ze mną ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bobrze by było jechać z kimś ,ale kto będzie chętny wlec się ze mną ?

 

Nie ma problemu, ja zaladowana bagazem + male doswiadczenie, napewno bede sie wlec. Pozatym babskie towarzystwo mile widziane ;) Moze pojedziemy razem z armaturą?

 

 

Jedzie ktos ze swietochlowic moze bym sie wybral (?) najlepiej jak ktos zna droge ;)nie lub byc za przewodnika :P

 

Chyba kazdy z nas jest z innej wioski, ale jak bedzie tak daleko poorganizujemy sie kto chetny, kto skad jest i zorganizujemy punkty zbiorek. Ja tam trasy nie znam, ale pewnie znajdzie sie ktos kto zna. A jak nie to zawsze mozna dokladnie przestudiowac trase lub uzyc GPS'a :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, ja zaladowana bagazem + male doswiadczenie, napewno bede sie wlec. Pozatym babskie towarzystwo mile widziane ;) Moze pojedziemy razem z armaturą?

 

 

 

Chyba kazdy z nas jest z innej wioski, ale jak bedzie tak daleko poorganizujemy sie kto chetny, kto skad jest i zorganizujemy punkty zbiorek. Ja tam trasy nie znam, ale pewnie znajdzie sie ktos kto zna. A jak nie to zawsze mozna dokladnie przestudiowac trase lub uzyc GPS'a :)

Możemy tak jechać.Najlepiej by było z tymi miejscami zbiórek. Jak coś będzię ustalone , to piszcie , chętnie sie podepne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramzi stronę wcześniej jest mój wpis co i za ile
Są też płatne pola namiotowe ok 30-40zł doba + motocykl płacony oddzielnie, jak nie patrzeć wioska motocyklowa jest bezkonkurencyjna :-)
Przy okazji warto zapoznać się z regulaminem Przystanku Woodstock
http://www.wosp.org.pl/przystanek_woodstock/woodstockowe_zycie/regulamin_przystanku_woodstock

No i bolesna dla niektórych prawda czyli :
"Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników imprezy oraz ich sprzętu, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich."

Ze swojej strony w razie tzw. szkód parkingowych staramy się dokumentować ( foto ) zdarzenie by ułatwić ustalenie sprawcy szkody ( w zeszłym roku się przydało )

Najlepiej mieć swoją deseczkę lub inną solidną podporę pod stopkę motocykla, tym bardziej że teren nie wylany betonem a i chlupnąc potrafi z nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

w jakiś sposób to ja to ogarniam :-)

mój numer 661 397759

nie ma wczesniejszych rezerwacji, rejestracja na miejscu, mozna dzwonić do mnie podam jak wygląda sytuacja ale nie zagwarantujęco będzie za kilka godzin

generalnie najbezpieczniej być już w czwartek :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.