Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pomoc w ocenie ...


staniol88

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma do sprzedania ale cała czarna czerwone napisy.Walnął szlifa ale teraz napakował w nią kasiory i jest zrobiona na cacy.Wygląda dużo lepiej,regulacje porobione,gumy dobre,łańcuch nowy 9 tys.

Ta z ogłoszenia chyba była gleba na prawą stronę ,nie ma ciężarka, klamka krzywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a niech tam znowu będzie że reklamę komuś robię :)

Jeżeli chcesz F4 to zajrzyj do pmmotors w Pilchowicach.

Mają tam w dobrym stanie jedną sztuke tylko dość drogo ale stoi tam z 6 miechów już więc dużo utargujesz pewnie :)

 

Z ogłoszenia pierwszego zapytaj się o przygody motora.

Bo tłumik chyba nie oryginalny o ile dobrze widzę (najwyżej ktoś z forum mnie poprawi)

kierunki z allegro (kwestia czy posiada stare oryginalne bo niektórzy zmieniają na tanie z allegro ale najczęściej z konieczności)

zauważ że 2 już ma je oryginalne

ogólnie po zdjęciach ciężko cokolwiek stwierdzić

tendencja jest bardzo prosta jeżeli moto jest w bardzo dobrym stanie to nikt nie oddaje go za bezcen, jeżeli jest coś to cena idzie w dół

Moto po ślizgu nie zawsze musi być bee :) to się zdarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź sobie ta od mojego kumpla pooglądaj.Wszystko w silniku ma dopiero co porobione.Wygląd super,jedynie trzeba by sie przewieść i obadać czy gleba przedniej zawiechy nie pogięła.Przebieg powinien mieć mały bo on sporadycznie a jak już to do około komina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie że podepnę się do tematu. :D
Co myślicie o tych maszynach:D

1. http://otomoto.pl/suzuki-sv-650-650s-ladna-nowy-fz6-fzs-cb-M3485651.html

2. http://otomoto.pl/suzuki-sv-650-fazer-bandit-hornet-M3516614.html

 

Oba są sprowadzane no i przebieg pewnie z 2-3 razy taki jak tam piszą.
z tego co też zauważyłem to w 2 brakuje lusterek z reszta pierwszy też jest bez jednego :D
Więc powiedzcie czy opłaca się skoczyć i zobaczyć maszyny czy odpuścić i poszukać czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dobrze ze napisałeś bo ja jestem chyba ślepy i bym pewnie nie zauważył :D
Mam jeszcze 1 moto do obejrzenia kumpel ma znajomego co chce sprzedać k1 jak to będzie kicha to pojadę zobaczyć SV-ke.
Jeszcze raz dzięki za info bo szukam czegoś na ten sezon a do rozpoczęcia już wiele nie zostało :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.