Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mrągowo 2013-same pierdoły


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś z was wybiera się do Mragowa na Piknik Country 2013 ?

Albo czy była ktoś was. Proszę o opinie i informacje na temat tego pikniku :)

Czyżby nikt nie byl, nie słyszał, nie widział maskra myślałam że o takim zlocie każdy marzy. A tu widzę że każdy tylko zerknie i myka heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Scorpion liczyłam na jakieś wskazówki czy ktoś tam z okolic jeździ a może się wybiera. Chciałabym w sezonie tam pojechać podobno w lipcu od 26-28 jest piknik tylko trochę kilometrów jest do mrągowa. 

Trasę na pewno podziele na kilka dni. 

Ale do lipca jeszcze daleko nie wiem co z tego wyjdzie jak się moje życie dalej potoczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzę koledzy że się powoli otwieracie w tym temacie. Tak trzymać :)

Już nie mogę się doczekać wiosny to będzie mój drugi sezon. Choć ten pierwszy zaczełam dopiero we wrześniu.  

 

Mr. drzewo trase na Mrągowo na pewno podzielę na kilka dniżeby tam dojechać tak myśle po 200 km dziennie to w tydzień myśle dojadę heheh oby mi urlopu nie brakło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hejka!!

widzę koleżanka ambitny plan :) ale chyba nie sama chcesz tam jechać? ja też zaczęłam jazdę w zeszłym sezonie we wrześniu więc mamy podobny staż hehe... myślę że trzeba by najpierw trochę pojeździć dłuższe trasy jak wcześniej kolega pisał bo kondycyjnie będzie słabo :) możemy polatać wolniej na początek jakbyś miała ochotę a potem się zobaczy, Mrągowo latem ?? czemu nie ?? :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misia a na czym ty śmigasz? Wiesz mój tata ma virago 535 i też się wybiera do Mrągowa. Sama bym się nie odważyła jechać Ale do lata jeszcze daleko do tego czasu pewnie moje życie się diametralnie zmieni ale mam nadzieję że mimo wszytko wyjazd dojdzie do skutku.

Twoja propozycja jest bardzo kusząca czemu nie. Szkoda że mieszkamy daleko od siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak z rybnika do katowic masz daleko, to do mragowa musisz jechac kilka dni. ja w lipcu jezdze do goldapi z corka i jakos w 8-10godz. sie wyrabiam spokojnie jakies 620km. postoje robie tylko na tankowanie i przy okazji jakies zarelko kawa i cukierek. naprawde jak sie chce to sie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydało się :huh:

w takim razie niech się wyda do końca.

Do Mrągowa jeździmy ze Scorpionem85 . Zdrajco !! :angry:

Tja, to już mamy mocną ekipę na ten rok :D

Normalnie szok, zatkało mnie :o To wy tu powinniście mi napisać cały esej na temat Mrągowa hehe. Wiesz Accord urlop mam już zaplanowany ale pytanie czy warto go spędzić w Mrągowie ?

ps. Mam nadzieję że mnie nie wkręcacie ^_^

Mrągowo nie Mrągowo, nie ograniczaj się :) Jesteś początkująca to zdążysz zawitać w różne miejsca, a dla jednego miejsca szkoda całego urlopu. Jesteś z Rybnika to na początek możesz przejechać się nad Jezioro Rybnickie, a później kto wie może nawet do Raciborza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.