Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mrągowo 2013-same pierdoły


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Accord tematów do spamowania już jest mnóstwo i własnie zaczyna mnie to martwić ponieważ niedługo 70 procent nowych tematów będzie wyglądało się w ten sposób. Moderatorzy nie chcą siać niepotrzebnego zamentu i staramy się nie ingerować  w dyskusję chyba, że na wyraźną prośbę osób, które zmuszone są do czytania tony niepotrzebnych postów aby dotrzeć do sedna. Temat damsko-męski już jest i wolałbym aby dyskusja w takich klimatach przeniosła się do niego.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda wypowiedź w tym temacie ma podłoże tematyczne i merytoryczne, więc ingerencji adminów nie musimy się obawiać. Na miejsu Badmana zostawiłbym ten temat w spokoju i był bardziej powściągliwy. Co do kwestii technicznych, tj. np. umieszczania postów pod postami wyciągneliśmy wnioski i się poprawiliśmy. Co tu dużo mówić - Accord ma rację , nastał sezon ogórkowy i trzeba go jakoś przetrwać, a temat Mrągowo jest takim łącznikiem i świtełkiem tunelu, na końcu którego znajduję się nasz upragniony sezon motocyklowy :D Dlatego proponuję więcej dystansu w temacie i pozostawienia wolnej ręki w temacie. To jest moje skromne zdanie, możecie się z nim zgadzać, bądź nie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion, ale się rozpisałeś cały poemat. I te znaki interpunkcyjne no no no. Stwierdzam, że jesteś chyba polonistą. Dzięki za twoje wsparcie :P. Cieszę się, że jestem na tym forum.

A tak propo to zima narazie daje nam nieźle w kość, więc luźne rozmowy choćby w tym temacie bardzo pomagają przeżyć zimę i nie tylko. A jakby niebyło to co nieco dodaje się o Mrągowie w tym temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym to dopisała jako autor, ale nie wiem czy to się da zrobić a przede wszystkim jak się da to nie wiem jak to zrobić. :P

Chyba  że będzie to bardzo trudne do wykonania, to Accord tobie zlecę to zadani. Będziesz odpowiedzialny za wszystko co związane z Mrągowem hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja jako autor tematu powołuję komitet wyjazdowy skłądający się z następujących osób i funkcji : 

Accord - przewodniczący ( wszystko ma pod kontrolą wszystko organizuje i podaje propozycje) :blink:

Scorpion85 -  główny noclegowy ( zajmuje się spoczynkiem nocnym )  :o

Scorpionica - maskotka ( ładnie się uśmiecha i w razie awarii liczy na pomoc komitetu  no i ewentualnie mogę się zajmować zaopatrywaniem ran hehe) :P

 

Reszta chętnych osób proszona o wpisywanie się na listę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harakiri nie będziemy popełniać, więc ran nie trzeba zaopatrywać,

skupimy się na przyjemniejszych rzeczach.

Scorpion85 albo sie zgubi albo pojedzie przez Poznań. ;)

Scorpionica będzie się ładnie uśmiechać :)

accord zorganizuje resztę. :D

UWAGA !!!!

Lista zamknięta !!

Brak miejsc !!   :lol:  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harakiri nie będziemy popełniać, więc ran nie trzeba zaopatrywać,

skupimy się na przyjemniejszych rzeczach.

Scorpion85 albo sie zgubi albo pojedzie przez Poznań. ;)

Scorpionica będzie się ładnie uśmiechać :)

accord zorganizuje resztę. :D

UWAGA !!!!

Lista zamknięta !!

Brak miejsc !!   :lol:  :lol:

Oj tam Oj tam :D W Poznaniu są dobre Rogale Marcińskie ;)

 

Widzę, że temat znów ruszył do przodu i pojawiły się duże konkrety.. :D Jest lista i cała hierarchia organizacyjna :D Skorpionica jaki spoczynek nocny ? ;) W nocy dopiero zacznie się dzień :D

Skorpionica ma nowy nick : Śmiechotka heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpion ja myślałam że do Mrągowa pojedziemy przez kilka dni hmmmm. Więc nocnego spoczynku nie będzie? <_<  

Accord piersze zadanie dla ciebie: -  Kiedy wyjeżdżamy, bo jakby co w piątek ustalamy w pracy urlopy na wakacje. :P I jak to Mrągowo ma być na serio to musiałabym to wiedzieć.  

 

Widzę, że zawitał do nas nowy kolega. Siema  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scorpion  do Mrągowa pojedzie przez Trencin  :ph34r:  :lol:

 szkoda, że lista już zamknięta  :(

 

Dla ciebie zawsze się znajdzie dzika karta :D

 

 

 

Scorpion ja myślałam że do Mrągowa pojedziemy przez kilka dni hmmmm. Więc nocnego spoczynku nie będzie? <_<  

Accord piersze zadanie dla ciebie: -  Kiedy wyjeżdżamy, bo jakby co w piątek ustalamy w pracy urlopy na wakacje. :P I jak to Mrągowo ma być na serio to musiałabym to wiedzieć.  

 

Widzę, że zawitał do nas nowy kolega. Siema  :)

 

Jaki on tam nowy Skorpionico :P Stary wyga. Hmm nocny odpoczynek przez kilka dni, brzmi ciekawie. Skorpionico tyle już tu zostało napisane i powiedziane o tym Mrągowie, że ja tam pojadę.. Accord też nie rzuca słów na wiatr. Ale powiedzmy sobie szczerze, jeśli chodzi o dojazd to jest to jeden dzień jazdy ;) Więc od początku marca wsiadasz w siodło i ćwiczysz jazdę dalekodystansową. 

 

Reasumując - wszystkie drogi prowadzą w lecie do Mrągowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie zawsze się znajdzie dzika karta :D

 

 

Podziękować  ^_^

 

 

Daro , nie uważasz że skoro Scorpion ma jechać do Mrągowa i do Trencina (w jednym sezonie)

to nie powinien najpóźniej po jutrze wyjeżdżać ?! :P  :lol:

 

 

Scorpion niech lepiej zapyta pracodawce o bezpłatny urlop bo normalnego zapewne mu braknie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.