Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Mrągowo 2013-same pierdoły


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już widzę dwóch skorpionów śmigających na motorach nad Jezioro Rybnickie a za nami tylko kurz i wiatr hehehe może kiedyś ci pokaże to jezioro a potem pójdziesz pojeździć na rowerku wodnym co ty na to?  Ale  póki co to pozwól że to ja może kiedyś będę liczyć na twoje zaproszenie :P  że jako zaawansowany motocyklista napewno znasz ciekawsze miejsca.

 

ps. a tak propo to masz pietra co do Mrągowa co ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę dwóch skorpionów śmigających na motorach nad Jezioro Rybnickie a za nami tylko kurz i wiatr hehehe może kiedyś ci pokaże to jezioro a potem pójdziesz pojeździć na rowerku wodnym co ty na to? Ale póki co to pozwól że to ja może kiedyś będę liczyć na twoje zaproszenie :P że jako zaawansowany motocyklista napewno znasz ciekawsze miejsca.

ps. a tak propo to masz pietra co do Mrągowa co ? :lol:

Wow fajnie to opisałaś, poczułem się jakbym już tam był :P Ciekawych miejsc nie brakuje.

Tak, śni mi się w nocy Mrągowo i wstaje cały zalany potem ze strachu :D

No to fajne trio się robi. Ja też jestem skorpion !! :D

A na śmiganie ze Scorpionem85 uważaj, on z Chudowa do Sosnowca przez Knurów jedzie :lol:

A co do Mrągowa, to musisz skorpionico sprawę o bufet oprzeć

i rozpatrzymy możliwość przygarnięcia Twojej osoby :P

Normalnie jakaś banda scorpionów :D Chyba sobie Accord musimy jakieś tatuaże wydziergać :D

Co do jazdy przez Knurów skoro już wspominasz to koleżanka chcę ciekawe miejsca poznać, więc czemu nie Knurów.

No to Scorpionico staraj się staraj, bo piknik tuż tuż :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma potrzeby niczego edytować, ten temat czytają tylko trzy osoby :D Scorpion, Accord, Skorpionica.

 

Jak jesteś skromna to tylnymi drzwiami cię wprowadzimy ;)

 

Przyjdzie sezon to arbitralnie z Accordem stwierdzimy czy jesteś kobietą z krwi i kości :D

 

 

Nie bądź taki pewny siebie :) , przeczytałem temat pod innym kątem, połączyłem sporo postów.

 

I teraz tak, Scorpion85 i Scorpionica,  weźcie się spotkajcie, nicki macie dobrane, a ja będę miał mniej roboty. I nie piszcie posta pod postem bo będę musiał dać wam ostrzeżenie, które w sumie już powinienem dać, ale mam dobry humor i nie rozdaję dzisiaj nic.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra ale namieszałam  :P

Miłosz to dobry człowiek liczę że powiększy piaskownicę i da parę nowych zabawek

 

Pozdro dla moderatora  ;)

 

OK to w takim razie wracając do Mrągowa kto się wybiera  :P Kontynuacja postu jedziemy dalej .................

Urlop mam zaklepany Miłosz wyskocz z nami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki pewny siebie :) , przeczytałem temat pod innym kątem, połączyłem sporo postów.

 

I teraz tak, Scorpion85 i Scorpionica,  weźcie się spotkajcie, nicki macie dobrane, a ja będę miał mniej roboty. I nie piszcie posta pod postem bo będę musiał dać wam ostrzeżenie, które w sumie już powinienem dać, ale mam dobry humor i nie rozdaję dzisiaj nic.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się swatać z nikim nie chcę i nie będę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY  <_<

Wole moją Suzi i tak niech zostanie.

Teraz to nie licz na to że ktoś sie odezwie w tym temacie, wszystko zaprzepaściłaś nie przemyślaną wypowiedzią :D

 

 

Wszystkich chłopaków odstraszysz !! :P  :D

Twoje słowa sie wypełniły :P

 

To tyle odemnie w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega Scorpion ma takie ciekawe pomysły, np: super lody w Lanckoronie !! :lol:

A ty skorpionica nie używaj takich słów jak "swat".

Wszystkich chłopaków odstraszysz !! :P  :D

 

Dzięki za reklamę - po tym tekście o lodach chyba żadna się, nie zdecyduję na przejażdżkę ze mną :P

 

hmmmmm już mi się zaczyna podobać  :D

Ps. dostałam ostrzeżenie od moderatora za pisanie posta pod postem (tzn wiadomość pod wiadmością ?) narazie słowne a potem ? :wacko: hehe

 

Później może być tylko gorzej, podobno admin ma ciężką rękę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ciężką rękę i do wyrozumiałych nie należy :D

 

Dlaczego tak myślisz Scorpion ??

Ja z tobą na lody pojade :P

 

Nie ma sprawy, Lanckorona czeka :D

 

 

 

To co z tym Mragowem,jest wiecej chetnych ????????,chetnie bym sie tez podpia z Wami....

 

Chętnych jak widać jest bardzo dużo.. Niedługo będzie trzeba zrobić listę kolejkową, bo wszyscy się nie pomieścimy w Mrągowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.