Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda cb 750 czy yamaha xjr 1200/1300


Krzysio

Rekomendowane odpowiedzi

rzucamy sie na głeboką wode?,zaczynać dzisiaj od 250,500 czy 600 to lekki obciach i brak szacunku na dzielnicy?.. :ph34r: a reszta to silniczki i szkoda czasu ehh kolego wiecej szacunku do maszyny,strach to ty dopiero poczujesz na 1 szybkim winklu na tym klocu chyba że głowny cel zakupu to wyprawy do Chudowa.. dużo zdrówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzucamy sie na głeboką wode?,zaczynać dzisiaj od 250,500 czy 600 to lekki obciach i brak szacunku na dzielnicy?.. :ph34r: a reszta to silniczki i szkoda czasu ehh kolego wiecej szacunku do maszyny,strach to ty dopiero poczujesz na 1 szybkim winklu na tym klocu chyba że głowny cel zakupu to wyprawy do Chudowa.. dużo zdrówka ;)

w sumie to posprzątałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomy. Tu nie chodzi o lans na dzielnicy, ale o ograniczenia wynikające ze wzrostu. Wskaż mi 500-setkę, czy 600-setkę, na której przy wzroście 196 cm będzie mi wygodnie, a chętnie ją kupię i spełnienie swoich marzeń o motocyklu z dużym silnikiem odłożę na przyszłość, kiedy będę miał już większe doświadczenie w jeżdżeniu na motocyklach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysio kupisz co zechcesz,tylko nie pisz o silniczkach bo 125 też ma silnik i można sie tym zabić,że szkoda czasu na mniejsze pojemnosci bo to dosyć ryzykowna teoria :) ja- i to moje zdanie uważam że droga na skróty sie nie opłaca,jak dla ciebie najważniejszy jest wygląd na motocyklu to..spoko,196cm to w sam raz na postoju sięgasz stopą do asfaltu i o co więcej chodzi? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Krzychu, jak już się tak chwalimy; mam 190 cm i jakiś czas temu zaliczyłem małą rundę takim małym mopikiem w stylu benzera yankee. I sie kurna zmieściłem!!! Nic sobie nie obtarłem, o nic nie zawadzałem. Nota bene mopik był mojego szwagra, niższego ode mnie tylko o kilka cm, waga 100 kg. I przejeździł nim cały sezon. Teraz ujeżdża bandita 600. Jesteś ode mnie wyższy o 5 cm czyli 2 cm masz dłuższą goleń i cm udo i coś koło tego tułów. Nie ma siły - zmieścisz się na każdej 500 czy 600 ccm. Przestań naprawdę smolić, przysiądź się do pierwszego lepszego motocykla bez pytania ile ma pojemności, zobacz jak z wygodą a potem ewentualnie zapytaj o pojemność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mieszacie chłopowi  w głowie :D  i zeby nie było, nie potępiam małych pojemności,bo większość z nas zaczynała od Motorynek, Simsonów W'ueS'eK  itd, nawet obecnie często śmigam starszego chińskim chopperowatym moplikiem ;) ale Krzycho ma już swoje lata i mam nadzieje ze jest rozsądny. a z odpowiednim podejściem naprawdę nie widze przeciwskazań co do spełnienia swoich marzeń, moto o większej pojemności, nawet mimo braku odpowiedniego  doświadczenia  nie koniecznie jest droga do strat finansowych czy trumny, (warunek - chłodna głowa i cierpliwa nauka). ja też mimo standardowych początków szybko porywałem się na konkretniejsze sprzęty, i obyło się bez większych strat :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze. To biedny ten sąsiad. Z takim wzrostem, to pewnie jest podopiecznym fundacji Polsat. Nie ma co się z chłopaka śmiać :D

 

Kurde.. ja mam 170 wzrostu. Jak to się ładnie określa "nikczemnego wzrostu". Generalnie ja mam problemy w drugą stronę... co kupić żeby nogami do ziemi dorastać. Kupiłem R6 i teraz kombinuje jak moto obniżyć. XJR zacny sprzęt. Miałem okazje zrobić sobie rundkę na tym klocu i gdybym miał 10cm więcej brał bym XJR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak latalem xtz tenere (podwyzszone zawieszenie) to na swiatlach itd. stalem jak baletnica na palcach , ale nigdy na to nie zwracalem uwagi 

i nie mialem z tego to powodu problemow  :huh: Wydaje mi sie ze to jest troche takie wybrzydzanie na wysokim poziomie,ale moge sie tez mylic. ;)

 

U mnie problem jest na tyle duży że grozi notorycznie glebą. Wolę wybrzydzać niż co miesiąc wymieniać lusterka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.