Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

OldtimerbazaR 2.12.2012 Katowice


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Dziś rano była infromacja na TVN , że odwołana będzie impreza wewnątrz hali z powodu zagrożenia katastrofą budowlaną , ale bazar ma się odbyć na zewnątrz , info na stronie oldtimerbazaru:http://oldtimerbazar.pl/

 

 

czy to takie dobre rozwiązanie -  w grudniu na pewno nie :/

 

trzymajcie się tam ciepło .

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazarek odbedzię się ;)

 

" OldtimerbazaR odbywa się zgodnie z planem w dniu 2 grudnia !!!
W dniu dzisiejszym (30-12-2012) o godzinie 14.1o zostaliśmy poinformowani o konieczności wyłączenia hali Nr 3 z użytkowania. W związku z tym wszystkie stanowiska handlowe przenosimy na zewnątrz hali. Impreza OldtimerbazaR odbywa się zgodnie z planem.

Trudno o komentarz – wydanie decyzji administracyjnej w piątek przed imprezą? To chyba tylko w Polsce może się zdarzyć!

Ale co tam, wychodzimy z hali na świeże powietrze. icon_smile.gif
Pozdrawiam Was i zapraszam,
Piotr Kawałek – organizator OldtimerbazaR’u   "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazarek odbedzię się ;)

 

" OldtimerbazaR odbywa się zgodnie z planem w dniu 2 grudnia !!!

W dniu dzisiejszym (30-12-2012) o godzinie 14.1o zostaliśmy poinformowani o konieczności wyłączenia hali Nr 3 z użytkowania. W związku z tym wszystkie stanowiska handlowe przenosimy na zewnątrz hali. Impreza OldtimerbazaR odbywa się zgodnie z planem.

Trudno o komentarz – wydanie decyzji administracyjnej w piątek przed imprezą? To chyba tylko w Polsce może się zdarzyć!

Ale co tam, wychodzimy z hali na świeże powietrze. icon_smile.gif

Pozdrawiam Was i zapraszam,

Piotr Kawałek – organizator OldtimerbazaR’u   "

 

 

Trochę mnie dziwią te Wasze komentarze... Lepiej byłoby zrobić imprezę w budynku mimo zagrożenia zwalenia się dachu na łeb? Nikt już nie pamięta tragedii, jaką była katastrofa budowlana na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich  w 2006 roku?  Udanych zakupów i 3majcie się ciepło  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wybór w miarę. Zakupiłem sobie rękawice, ceny tez jakoś małe nie były, przykładowo olej z castrola gdzie u mnie obok w sklepie z filtrem za 150 zł tam sam olej 190 lekka przesada. Chciałem przymierzyć parę kombinezonów ale zimno strasznie i sobie odpuściłem  :) ahhh no i ten bilet wstępu 12 zł porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz trafiłem okazję. Facet chciał za kufer Moto Detail 70 PLN do dogadania. Kufer był porysowany i bez płyty mocujacej, więc stwierdziłem, że mój Moto Detail na Hondzie tez jest tak samo porysowany i olałem sprawe - szkoda mi było tych 7 dych. No, niestety, przy 3 czy 4 crash tescie w moim wyłamał sie zawias :(.  A tak bym miał "nowy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było beznadziejnie. Mało wystawców, kiepski wybór i zimno. A wstęp 12 zł to już lekka przesada za to, co tam zastałam. Zawsze lubiłam jeździć na bazar, ale wczoraj to była porażka. Powinni całkiem odwołać ze względu na problemy z halą. Dobrze, że chociaż w dobrym towarzystwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było beznadziejnie. Mało wystawców, kiepski wybór i zimno. A wstęp 12 zł to już lekka przesada za to, co tam zastałam. Zawsze lubiłam jeździć na bazar, ale wczoraj to była porażka. Powinni całkiem odwołać ze względu na problemy z halą. Dobrze, że chociaż w dobrym towarzystwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem pierwszy raz i z jednej strony mi się podobało(wyrwałem świetne buty, nowe, z uszkodzonym zamkiem za 50zł :D:D, a w sklepie chodza po 469zł :D ) wiec okazja jak dla mnie niesamowita, a z drugiuej strony myslalem ze bedzie wiecej wystawców, no i ze będzie w hali.. Chciałem spodnie sobie wybrać, ale przymierzanie w tych warunkach jakoś mi się średnio widziało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.