Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha r6, honda cbr


maa

Rekomendowane odpowiedzi

Gdybym miał wybierać wybrałbym R6. Tylko jak to ma być twój pierwszy motor, to moim zdaniem sięgasz za wysoko. Pewnie przyzwyczaisz sie jak każdy... Mam znajomego który do 17 roku życia jeździł na skuterze, skończył 18 zrobił prawo jazdy i kupił sobie SUZUKI R-GSX 600 po tygodniu mówił ze on już opanował czuje maszyne i zna ją jak własną kieszeń. Pewnego dnia sie rozbił. Był w szpitalu miał złamania i pare szwów. Ja osobiście odradzam tak silnych maszyn na pierwszy raz, ale to kolego już twój wybór. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie też czytałam, że r6 trzeba trochę okiełznać. Jednak najbardziej mi się podobają. Są to maszyny małe, ale o groźnym wyglądzie. No i całkiem niezłymi osiągami ;)

A pozarzucam Was jeszcze linkami. Co sądzicie o tych maszynkach? Kivan, dzięki za propozycję kupna Twojej maszyny, ale nie lubię takiego malowania ;)

http://moto.allegro....2640003670.html

http://moto.allegro....2611542471.html

http://moto.allegro....2638700261.html

Nie siejąc paniki, wybaczcie ja już ślepy jestem, ale wydaje mi się że trzecie moto ma delikatnie lagi przestrzelone.

Kupując moto nie masz co szukać okazji. Możesz oczywiście kupić "kocie oczy", ale wtedy to będzie moto tylko do oglądania, bo nikt o zdrowych zmysłach na nie nie wsiądzie. R6 niestety w tych pieniądzach nie wyłapiesz godnej. Jest zima pozbieraj sobie troszkę i na wiosnę możemy razem uderzyć i czegoś poszukać. Jeśli musisz moto kupić już w zimę to w takich pieniądzach porozglądaj się za ZX-6 od 2000 rocznika. Tam też masz kocie oczy a ceny oscylują wokół twojego budżetu.

kawasaki-zx6r-hid-projector-ccfl-angel-eyes-2001-2002.jpg

JEDNAK OSTRZEGAM! Zx6 to wariat, mało wybacza. Mam nadzieję że wykażesz się rozwagą przy doborze moto. Zawsze też powinna być brana pod uwagę opcja kupna "zdławionej" 600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, vagon, za propozycję, ale zostaję przy 600 ;)

Chcę kupić motocykl sprawny technicznie, ale też nie chcę jeździć na czymś, co mi się nie będzie podobać. Taki mój babski pierwiastek. ;)

Nic nie szkodzi, to byla tylko propozycja. Wiadomo dla kogos tutaj nigdy bym nie sprzedal mopka ktory sprawia problemy ( tak prawde mowiac to wogole bym mopa ktory nie jest w pozadku nikomu nie sprzedal) A wyglad to masz racje.......moto musi sie podobac!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a włoszczyzna ?

Ducati 750SS - ładny, dobrze się prowadzi, nie za dużo mocy na początek.

Ducati 749 - oryginalny wygląd, prowadzi się jak 1mln $, niestety ten już nie wybacza błędów

Poza tym jest jeszcze kilka innych modeli na świecie poza cbr i r6 :P

SV 650S (też ma kocie oczka), RF600, YZF600 Thundercat, VFR 750, GSX600F, Daytona 600, ZZR600 itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, Peterman, ale żadna maszyna z podanych przez Ciebie mnie nie urzekła. O kociaku myślałam, ale po przymiarce moto z listy wykreśliłam. Znalazłam przed chwilą: http://moto.allegro.pl/honda-cbr-600-f4-polecam-i2803556250.html

co myślicie? Może ktoś z okolic ma za dużo czasu i zechciałby się przejechać i obejrzeć moto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę oceniał moto bo nie jestem szpecem, ale zauważyłem że brakuje mu chyba po śrubce z obu stron mocujących boki z czachą ( to widać na zdjęciach są dwie powinny być po trzy z każdej strony) może to o niczym jeszcze nie świadczy.. Ale jest jeszcze jedna rzecz na każdym zdjęciu prawy bok wygląda jak był porysowany na dole. Na ostatnim zdjęciu znowu wygląda na cały to być może jest efekt odbicia się kasku. Poproś o więcej zdjęć z bliska motoru (ograniczniki, główka ramy, wahacza, silnika na tyle na ile się da, plastików). Ja kupiłem moto miesiąc temu i takie zdjęcia już na wstępie pokazywały z czym mam do czynienia. Z daleka ładny piękny, a po przysłaniu zdjęć nagle zoonk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że jeśli chcesz się dowiedzieć trochę więcej o F4 i ogólnie oglądnąć podotykać moto to polecam z samej choćby ciekawości przejechać się do Motofrajdy pod Racioborzem. Mają tam dwa albo trzy egzemplarze F4. Motory generalnie mają drogie, ale z doświadczenia wiem że nie picowane, nie wciskają sprzęta na siłę, wszystko ci o tym motorku opowiedzą itd. Mają tam naprawdę fajnego sprzedawcę. Ja pojechałem zobaczyć tylko z ciekawości jeden egzemplarz i jak się okazało na drugi dzień wyjechałem ze swoim gixerem z ryjem uśmiechniętym jak 150. I mimo że nie znam się aż tak na motorkach to po rozmowie z gościem kupiłbym w ciemno. I jak się okazuje też bym dobrze zrobił ale pojechałem z kumplem który potwierdził moje odczucia że dobry egzemplarz trafiłem. No i mimo wszystko potargować się z nimi też da choć mają skurczybyki świadomość w jakim stanie sprowadzają motory. Dają również gwarancję na motor + gwarancja że rama prosta nie spawana i nie prostowana to także duży plus. Jeśli masz czas warto podjechać będziesz bardziej obeznana podczas oględzin kolejnych maszyn a to ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mu tablica rejestracyjna pod ciężarówkę wpadła :lol: A tak na poważnie. Moto ciut zaniedbane. Prawdopodobnie malowana czacha. Nie wiem czy latał tym moto w terenie ale tak usyfionego moto dawno nie widziałem :unsure: Brak końcówki kierownicy. Wygięty hebel nożny. Więc moto leżało kiedyś prawa i lewa strona. Czarny lakier z ogranicznika na półce odbił się na główce ramy z prawej strony więc delikatny paciak to nie był (co potwierdza brak odważnika i wygięty hebel z lewej strony). Pytanie w jakim stanie jest silnik. <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.